özgüvenim yok oldu :(

canım üzülme
10 kilo dediğin nedir ki, emzirirken çok rahat verirsin
üstelik yeni doğum yapmışsın.
sivilcelerin de hamilelikten kaynaklandığını düşünüyorum
biraz cilt bakımıyla filan gider hepsi.
saçın için beklemekten başka bişi yok sanki, anlıyorum seni, ben de saç konusunda takıntılıyım ve benim de çok yavaş uzar, istersen postiş filan takarsın, sakın kaynak filan deneme ama.

Canım benim hersey düzelicek.. Bu sadece bir dönem bunuda atlatıcaksın .. İnanırmısın ben daha şimdiden tam bir tosuncuk oldum üstelik yediklerime dikkat etmeme rağmen ki doğumum ağustos sonu olucak her halde o zaman beni hastaneye vinçle götürürler :)))) sen 10 kg almışsın bence mükemmel bir iş başarmışsın hiç merak etme çok çabuk vericeksin burda 30 kg 40 kg veren annişler var .. Bebişini bizim içinde öp kokla .. Hiç üzülme 2-3 ay sonra bayağı toparlanmış olucaksın ..:KK19::KK68:

hormanel şeyler bunlar o kadar takmayın.
zamanla verirsiniz kilolarınızı.
saçlarınıza zamanla alışırsınız.
bebeğinizle ilgilenin böyle şeyleri dert etmeyin.

10 kilo almışsın ne güzel işte. Kuzenimde hamile doktoru zayıf olmayan kadınlarda hamilelikte 10-12 kilo en ideal olanı dedi. hatta yurtdışında yaşıyor oradaki doktorda aynı şey demiş. Ayrıca 10 kilo verilmeyecek bir kilo değil ki. Yeni doğum yapmışsın bu anların tadını çıkar bence, anne değilim ama bence herşeye bedel olmalı. :) sivilcelerinde geçer merak etme. Saçlarına bakım yaparak hem uzamasını sağlar hemde dolgunlaştırırsın herşeye çare var.

40 kilo mu? Hay masallah. Peki nasil verdiniz acaba? Ben evlendigimden beri cok kilo aldim veremiyorim :-((

Evet 50 kiloyla hamile kalip 90 la doguma girdim sonra da 1 yil boyunca 1 gram veremedim, daha dogrusu lohusa depresyonu ceneme vurdu, dogumdan sonra giden 16 kiloyu da geri aldim :KK70:
Sonra kendi cabamla ve diyetisyenle 22 kilo verdim, dukanla da 20 kilo verdim. 48 kiloyum gecen mayistan beri :KK66:

Evet 50 kiloyla hamile kalip 90 la doguma girdim sonra da 1 yil boyunca 1 gram veremedim, daha dogrusu lohusa depresyonu ceneme vurdu, dogumdan sonra giden 16 kiloyu da geri aldim :KK70:
Sonra kendi cabamla ve diyetisyenle 22 kilo verdim, dukanla da 20 kilo verdim. 48 kiloyum gecen mayistan beri :KK66:

Masallah ya tebrik ediyorum sizi. Acaba ben de mi dukana başlasam? Benim de hedefim 47 48 iste...
Tekrar tebrik ederim..

Masallah ya tebrik ediyorum sizi. Acaba ben de mi dukana başlasam? Benim de hedefim 47 48 iste...
Tekrar tebrik ederim..

Cok tesekkur ederim, verilecek kilonuz 10 ve daha azsa dukan ekspresi tavsiye ederim, dukan amca, dukandiyetitariflerim ve ilkayin dukan lezzetleri sayfalarinda guzel aciklamalari var. Hem eglenceli hem cok zorlamiyor ekspres.

Cok tesekkur ederim, verilecek kilonuz 10 ve daha azsa dukan ekspresi tavsiye ederim, dukan amca, dukandiyetitariflerim ve ilkayin dukan lezzetleri sayfalarinda guzel aciklamalari var. Hem eglenceli hem cok zorlamiyor ekspres.

Maalesef 20 kilo vermem gerekiyor ki 47 kiloya dusebileyim :KK43:
Peki ne kadar zamanda bu kilolari verebilirim dukan diyetiyle??

Bende yeni anneyken kısa saç kullanmıştım. Gayette güzel durmuştu eminim sana da yakışmıştır.
Yıllarca uzun saç kullandığın için yadırgamışsın sadece.
Cildin için balın içine bikaç damla limon damlatıp yüzüne sürebilirsin Sivilcelere iyi geliyor.
Hergün hafif makyaj yap, bi kalem bi ruj gibi.
Annenin kıyafetlerini annene iade et lütfen. Bikaç parça bişey al.
10 kilo fazla gayet iyi. Emziriyosan hiç korkma verirsin.
Üzme kendini böyle şeyler için.
Yeni annelerin azcık kilolu şirin halleri çok tatlı geliyo bana.

Maalesef 20 kilo vermem gerekiyor ki 47 kiloya dusebileyim :KK43:
Peki ne kadar zamanda bu kilolari verebilirim dukan diyetiyle??

Metabolizmaya ve onceki diyet gecmisine bagli, mesela ben baska diyetten gectigim icin 5 ay surdu, 20 kiloyu 2-3 ayda veren arkadaslar da var. Regimedukan sitesinde testi var ordan cozup diyetin ne kadar surecegini yaklasik olarak gorebilirsiniz.

Metabolizmaya ve onceki diyet gecmisine bagli, mesela ben baska diyetten gectigim icin 5 ay surdu, 20 kiloyu 2-3 ayda veren arkadaslar da var. Regimedukan sitesinde testi var ordan cozup diyetin ne kadar surecegini yaklasik olarak gorebilirsiniz.

Cok tesekkir ederim. Metabolizmam hizli olmasaydi daha cok kilo alirdim. Onceden 1 2 ayda 15 kilo vermisligim de var. Sagol, ben o siteye bir bakayim ve yakin zamanda baslayayim insallah. 2 ayda versem harika olur.. :-)

Cok tesekkir ederim. Metabolizmam hizli olmasaydi daha cok kilo alirdim. Onceden 1 2 ayda 15 kilo vermisligim de var. Sagol, ben o siteye bir bakayim ve yakin zamanda baslayayim insallah. 2 ayda versem harika olur.. :-)

Genelde daha once diyet yapmamis olan ve kilosu fazla olanlar cok hizli veriyor ama belli de olmuyor, simdiden kolay gelsin :KK66:

Bebeğin sağlıklımi, sen ona bak. Bebeğinde bir sorun olsaydi ve sen topmodel olsaydın bir işine yararmiydi? Tabiki HAYIR

Yeni doğum yaptım. 10 kg fazlam var. Üzerime hiç bir kıyafetim olmuyor. Annemin kıyafetlerini giyiyorum. Yüzümde deli gibi sivilce var, ergenlikte bu kadar yoktu, o derece! Saçlarım sönükleşti, upuzun Belime kadardı.
Neyse Eşim beni sevgili olduğumuz dönemden bu yasa hep uzun saklı gördü. Saçlarını kestir deyip duruyordu. Kısa saç bana çok yakışırmış. Ben kendimi yüz şeklimi tanıyor ve kısa saçın yakışmayacağını biliyordum. Israrlarına dayanamadım. Bugün gittim Kestirdim. Hem de onun dediği modelde. Tabii ki hiç yakışmadı bana kısa saç. Üstelik kuaför eşimin gösterdiği modeldeki gibi de yapamadı. Eşim de üzülme tekrar uzar diyor şimdi. Ama benim saçlarım çok aşırı yavaş uzayan bir saç. Eski halini alması 3 4 yılı bulur. Eskiden çok güzel bir kızdım ben. Herkesin dilindeydi güzelliğim. Şimdi her gören ne olmuş sana diyor. Kimseye de kızamıyorum, haksız değiller çünkü. Çok üzülüyorum. Güzellik geçici biliyorum ama daha çok gencim ben, yeni evliyim. 25 yaşında bu halde olmak çok üzücü. .
Sac kestirince insan oyle oluyor tabi siz birden cok farkli bir model yaptirdiginiz icin alisamamissiniz.kilo konusunda ise spora baslasaniz eminim faydasi olur.biraz da bakim ve makyaj yine sizi cok guzel yapacaktir bence

Yeni doğum yaptım. 10 kg fazlam var. Üzerime hiç bir kıyafetim olmuyor. Annemin kıyafetlerini giyiyorum. Yüzümde deli gibi sivilce var, ergenlikte bu kadar yoktu, o derece! Saçlarım sönükleşti, upuzun Belime kadardı.
Neyse Eşim beni sevgili olduğumuz dönemden bu yasa hep uzun saklı gördü. Saçlarını kestir deyip duruyordu. Kısa saç bana çok yakışırmış. Ben kendimi yüz şeklimi tanıyor ve kısa saçın yakışmayacağını biliyordum. Israrlarına dayanamadım. Bugün gittim Kestirdim. Hem de onun dediği modelde. Tabii ki hiç yakışmadı bana kısa saç. Üstelik kuaför eşimin gösterdiği modeldeki gibi de yapamadı. Eşim de üzülme tekrar uzar diyor şimdi. Ama benim saçlarım çok aşırı yavaş uzayan bir saç. Eski halini alması 3 4 yılı bulur. Eskiden çok güzel bir kızdım ben. Herkesin dilindeydi güzelliğim. Şimdi her gören ne olmuş sana diyor. Kimseye de kızamıyorum, haksız değiller çünkü. Çok üzülüyorum. Güzellik geçici biliyorum ama daha çok gencim ben, yeni evliyim. 25 yaşında bu halde olmak çok üzücü. .

Hayir bence sacmaliyosun. Senin bu dertlerine care var ama sen careyi kesfedememissin. Bak git eczaneye Biotin hapi al gunde 1 tane ic Turkiyede Solgar marka biotin hapi satiliyo. Bu hap sac ve tirnaklari inanilmaz hizli uzatir saca ve cilde parlaklik verir. Ama kilo da ver mutlaka mumkun oldugu kadar az ye cok hareket et. 3-4 yilda uzamaz bence cok cabuk uzar o hapla. Ayrica o hapi kullaninca bisey dikkatimi cekti ben banyodan sonra vucudumda saclar oluyodu yani sac dokulmesi ama bu haptan sonra bi tane sac gormedim ustumde yani sac dokulmesini durduran bi hap. Vitamin bu biotin b vitaminleri grubundan yani dogal bisey yan etkisi yok

X