Özensizim her konuda …

Kilolu musun? Yakıştırmadığın için mi yapmıyorsun ?

Saçlarınız ne durumda bir kuaföre gidip pratik bir saç kesimi yaptırabilirsiniz.
Onun dışında biraz kendinizi tanımaya çalışın kıyafetlerinizle etrafa ne mesaj vermek istersiniz mesela bir düşünün.
Sizi ne tanımlar ?
En sevdiğiniz renkler neler ?
Kot tsort giymek güzel bir şey bence ama kesimi vs nasıl kotun size yakışıyor mu ?
Tsortun deseni var mı düz mü ?
Duzse mesala çok güzel kolyeler var takarsiniz havaniz değişir.
Kot giymeyi seviyorsaniz iyi kalite 3 kot pantolon alirsiniz mesela çevirip giyersiniz.
Şık bir yemeğe giderken de kotun uzerine biraz kokoş bir hırka giyersiniz takılar takarsıniz oldu bitti.
Buraya resim yükleyin yüzünüzü göstermeden yardımcı olalım size.

Müsaadenle ekleme yapabilir miyim… kahverengi, bej, mavi tonlarının kombini çok kolay oluyor. Ben yıllardır böyle seçiyorum. Kapsül gardrobum olmuş farkında değilim İnternette tonla örneği var.

Bej/krem gömlek kış ve sonbaharda kesinlikle gerek, kurtarıcı oluyor. Maviden bahsetmiyorum bile en kötü güzel mavi bir gömlek giyerim jean çekerim altına

Bej/krem gömlek kış ve sonbaharda kesinlikle gerek, kurtarıcı oluyor. Maviden bahsetmiyorum bile en kötü güzel mavi bir gömlek giyerim jean çekerim altına
Bana da jean kombinlemek daha uğraştırıcı geliyor. Tişörtü içine soksam fazla sıradan dışarıda bıraksam paspal hissediyorum, çok kıskanıyorum sizin gibi jean le havalı görünüp hissedenleri. Benim A kesim siyah hemen diz üstü ya da diz altı elbiselerim var; tamamen saldığım günler direkt onları üstüme geçiririm mevsimine göre sneaker ya da çizmeyle sanki şıkmış gibi illüzyon yaratıyor

Bebişlerim biliyorsunuz ablanız bir star ne giyse parlar, o yüzden beni baz almayın zor kombinlere girmeyin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…