Ozellikle Cocuk Baktiranlar ya da Bakanlar Yorum Yaparsa Sevinirim.

Ben sizi çok iyi anladım büyük çocuğa yapılması gereken psikoloğa götürmek. İstanbul da bu işin piyasası 2500 TL Allah yardımcınız olsun

ahah yaa o kadar da olacağını sanmıyorum o nasıl bir talihsizlik öyle??

bence gayet iyi bakicisiniz. cocugu faydali seyler yapmasini saglamak vs bunlar guzel. gecistirmiyorsunuz. ayni sehirde olsak cocugumun sizin gibi bakicisi olsun isterim. cimbizlanan laflara bakmayin siz. her insan yeri gelir boyle bir cümle kurar. bu yapacagi anlamina gelmez.

buyuk cocuk buyuk ihtimal bakicilari kacirmak icin oyle yapiyor. ailesiyle daha fazla zaman gecirmeye ihtiyaci var bence. ozel ders verdigim bir cocuk ablasiyla kiyaslanirdi. ablasi iyi bir lise kazanmisti. hirs yaptigindan kendisi ozel dersi birakmak istiyorum demek yerine bana sarardi. hakaret bile ederdi. ilk deneyiyimdi aileyi de cok sevdigim icin cocuga sabretmistim. onun stresini de anliyordum. tam ergenlik donemiydi bir de abuk sabuk konusurdu ailesinin ve benim yanimda.
keske buyuk cocuk icin bir seyler yapsalar.
ucret konusunda da en az asgari ucret arti sigorta olmali.
bence baska is bakin o kadar saat orda full enerji harcıyorsunuz. bosa sigortasiz calismayin.

Aileye evde olan herseyin bilgisini veriyorum dusuncelerimin de. Eve giren para tabiki beni ilgilendirmez simdiye kadar farkindaysaniz yorum yapmadim bu konuyla ilgili durumlarini belirtmek amacli yaptim. Ayrica aile kendisi bilir.

Doktor cocukta dikkat daginikligi oldugunu dusunuyor ve ilac kullanmasini soyluyor ama aile inatla yanasmiyor aslinda kotu bisey cunku cocugun egitim hayatini da etkiliyorlar ben gerekeni yaptim ki doktora falanda gotururum dedim ama cokta karismak istemiyorum.

Bide onu sanmiyorum cunku ben evdeyken babasi geldiginde falan lutfen gitme modundalar anneyi cok ozluyorlar ama ben evde yokken oturup ozledim diye aglamislar . Hafta sonlari surekli ariyorlar falan.

Neden iki bin diyosun ki? Haftada 55 saat az bir süre değil. Zaten 45 saat yasal olanı. Bu kadar ezdirmeyin kendinizi. Ki şu anda en makul aday sizsiniz anlattiklariniza göre. Çocuk bakım piyasasını bilmiyorum ama asgari üreten az ve haftalik çalışma saati fazla olan bir iş kabaca bakınca. 2 bin az diyorum.yarım gün krese verseler zaten çocuk başına bin TL den fazla. Neyse siz bilirsiniz.

Çocuklar ,özellikle büyük olani cok hırçın bir cocuk. Gün icinde çok zorlaniyorum. Maddi durumum da belli. Sizi de seviyorum Allah razı olsun.

2.300 benim için ideal. Daha da az olursa ben çalışma konusunda isteksiz olacağım ama yine de siz birini bulana kadar çalışırım. Sonra ayrılırım.

Konuşma bu şekil olabilir bence. 2 binden aşağıya da inme sakin.

Sigortaniz yapılmasın o zmn hak mi bu? Her işin ederi var kusura bakmayın. Siz de hakettiginizden aşağısında çalışır misiniz üstelik sigortasiz????kaldı ki her hafta 10 saat mesai yapıyor musunuz çok merak ettim.

Tesekkur ederim yorumunuz icin. En kotu oyle dusunuyorum tek cocuk bakar 1800 alirim. Magazalara falan da basvurdum aslinda ama bakalim.

Alirken herkes fazla isterde verirken goze gelir. Bunun aksini cok az insanda gordum onlarda bereketlerini fazlasiyla aliyorlar zaten.

yani siz asgari ücret alıyorsanız evet öyle demek.
siz ki devlet memuruysanız 45 saati bulmuyordur bile çalışma süreniz
hadi buluyorsa da max 45 saattir.
arkadaş 55 saat çalışacak ve devlet asgari ücreti 2.020 tl belirlemiş, kanun bu sonuçta.

Alirken herkes fazla isterde verirken goze gelir. Bunun aksini cok az insanda gordum onlarda bereketlerini fazlasiyla aliyorlar zaten.
Çocuk bakmak çok zor gerçekten. Umarım hakettiginiz ücreti alırsınız. Sigorta yapmadiklarini da belirtin.insafli olsunlar.bir de değil iki tane çocuk .

buradaki insanlara inanamıyorum gerçekten. elbette ülkenin şartları, insanların emeğe bakış açısı kötü, o yüzden normalde bu işin karşılığında hak ettiğiniz parayı maalesef alamazsınız ama 1500 tl'de şaka gibi olur.

Bence 2500 şehir faktörünü de göz önünde bulundurmak gerekirse. ama siz yarım güne 900 alıyorsanız mümkün değil bu parayı düşünmüyorlardır.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…