Özel Eren Hastanesi(Atasehir) dogum yapanlar

Bu arada nasıl oğlun kardeşini seviyormu kıskanmıyodur inşallah :)

Bu arada nasıl oğlun kardeşini seviyormu kıskanmıyodur inşallah :)
Seviyor masallah,cok istiyordu kardeşinin olmasını ama tabi belli etmemeye calıssada içten içe kıskanıyorda. Yavas yavas alısacak bu duruma inşallah :) senin bebiş nasıl?gaz sancıları azaldımı?

Seviyor masallah,cok istiyordu kardeşinin olmasını ama tabi belli etmemeye calıssada içten içe kıskanıyorda. Yavas yavas alısacak bu duruma inşallah :) senin bebiş nasıl?gaz sancıları azaldımı?

Yok canım malesef çekiyoruz hala 102 günlük olduk.... mama değiştirdim kaç kere o kadar damlalar kullandım banamısın demiyor bide devamlı kusuyor sürekli üst baş değiştirmekten fenalık geldi

Son düzenleme:
Yok canım malesef çekiyoruz hala 102 günlük olduk.... mama değiştirdim kaç kere o kadar damlalar kullandım banamısın demiyor bide devamlı kusuyor sürekli üst baş değiştirmekten fenalık geldi
Benim ilk oglumda da aynı sıkıntı vardı sana dediğim mamayı denedinmi canım (conformil) biz onun sayesinde toparlamıstık gaz olayını.

Benim ilk oglumda da aynı sıkıntı vardı sana dediğim mamayı denedinmi canım (conformil) biz onun sayesinde toparlamıstık gaz olayını.

Canım conformili geçenlerde babam almıştı 2 defa kullandım ama kustu yine gaz sancısı oldu bide içindekilere baktım glikoz şurubu yazıyor ya nişastayı anladıkda glikoz şurubu nedir yahu.... aptamilden soğudum

İlk defa duyuyorum içinde glikoz surubu oldugunu. Ben kullandıgım zaman cok rahat etmiştim. Oglum kolik oldugu için her gece 1 den sabah 5 e kadar durmaksızın aglıyordu. 2 haftada conformil sayesinde ve gaz masajınında etkisiyle kurtulmustuk kolikten. Cocuk doktorun birşey demiyormu belki allerjik bir durumda olabilir?

Bişey dedikleri yokki olur öyle geçer diyolar onlara göre hava hoş
Canım aptamilin içindekiler kısmını okudum orda yazıyor glikoz şurubu istersen resmini çekip atabilirim ben aptamilin çok şeker içerdiğini duymuştum zaten ama glikoz şurubunu bilmiyordum. İnşallah geçer sabır başka çarem yok.... senin miniğin nasıl iyi emiyormu göğsün yara oldumu

Gecer biraz daha büyüsün toparlar gaz sancısı inşallah. Benim minik iyi emiyor cok sükür yara yok ama cok acıyor oda olacak artık yapıcak bişey yok. Krem ve kendi sütümü sürüyorum yara olmaması için inşallah olmadan atlatırım :)

Merhaba doğumları tamamlanmış hanımlar nasıldı tecrübeleriniz beğendiniz mi.ayrıca erende doğum paketi var mı yani kuaför lohusa şerbeti kapı süsü vs... kimi özel hastaneler bunları temin ediyor da..

Merhaba,ben kendi adıma cok cok cok memnun kaldım. Tüm çalışanları çok ilgiliydi,cok yardımcıydı. Bebek paketi sadece ilk tahlil ve aşıları olarak var. Kuaför,yada ikram veya süs yapmıyorlar diye biliyorum. Siz kendiniz ayarlıyorsunuz. Bir de bazı odaları cok küçük doguma yakın,hemşirelerle görüşürseniz eger büyük odalar dogumunuzun oldugu zaman müsaitase rezervasyon yapıyorlar

Merhaba sağlıkla kavuşmanızı dilerim. Bende 10 ay önce eren hastanesinde doğum yaptım ama memnun kalmadım bana neymiş efendim ilk doğummuş diye sonda takmadılar o acıyla tuvalete yürüttüler ikidebir mahvoldum spinal oldum bide o an karnıma bastırırlarken canım yandı bağırdım bide ilgileri yetersizdi bebeğim ağlarken telefonla arayıp çağırıyoruz hemşire 2 saat sonra geliyor sebebi yoğunluktanmış banane o zaman fazla eleman alın ben para vermişim karşılığını zamanında yapmak zorundasınız... Kime sorsam orda hep sezeryana alıyorlar benim herşeyim normal giderken sırf açılmam yok diye benide hemen sezeryana aldılar.o kadar normal doğum istememe rağmen... Bunları bilseydim hiç gitmezdim oraya yani tavsiye etmiyorumda sizin tercihiniz artık

Teşekkür ederim yorumlarınız için. Sezaryen istememenize rağmen açılmayı beklemeden almalarına ben de şaşırdım. Doktorunuz kimdi acaba?

Teşekkür ederim yorumlarınız için. Sezaryen istememenize rağmen açılmayı beklemeden almalarına ben de şaşırdım. Doktorunuz kimdi acaba?

Rica ederim. Ben filiz hanıma gidiyordum herkes onu övmüştü çoğunlukla ona gidiyorlarmış diye... ben normal doğum yanlısı bi doktor araştırmıştım ona öyle dediler o yüzden gittim orda zaten 2 tane kadın doğum doktoru var hastalar çok her gidişimde çok bekletirlerdi hatta son zamanlarda ne zaman gitsem doktor doğuma girdi derlerdi 1 saat beklerdim. Defalarca oldu bu. Ben sezeryanı istemediğim için hiç düşünmedim bile... başından beri herşeyim normal gidiyordu tek sorun sancımı bekledim 41.haftam geldiğinde doktor son bi baktı hala açılman yok bu şekilde suni sancı verirsek boşuna çekersin yine sezeryana almak zorunda kalırız demişti o gün doktor apartopar sezeryana aldı beni hatta eşim bile konuştu doktorla normal doğum için ama doktor kesinlikle olmaz dedi iki ayağımızı bi pabuca soktular...halbuki çevremden çok duydum hiç açılması olmadan ilaçlarla normal doğum yapanları... olan oldu artık hayırlısı böyleymiş diyorum ama benim durumumda olupda normal doğuranları görünce üzülüyorum. İnşAllah siz istediğiniz gibi bi doğum yapıp bebeğinizi kucağınıza alırsınIz
Doktor beni 1-2 gün daha bekletseydi belki sancım gelecekti ama bekletmedi malesef

keşke kalbinizden geçtiği gibi olsaymış doğumunuz.. 40. haftayı geçtikten sonra bebeğin dışkı yapma ihtimaline karşı normal doğumun beklenmediğini okumuştum bir kaç yerde. belki bu nedenle hemen sezaryene almışlardır.
ben Soner Bey'e gidiyorum kontrollere. Eren'in yanında muaynanesi. anlaşmalı hastanesi Eren olduğu için doğumu Eren'de yapmayı planlıyorum.. İnşallah sorunsuz atlatırım.. teşekkürler bilgiler için

Rica ederim... Benimde bildiğim eğer annede ve bebekde bi sıkıntı yoksa önce suni sancıyla denenir açılma olursa normal doğum gerçekleşir. Bu şekilde doğum yapan çok kişi var 42'de 43'de bile doğuran duydum geç döllenmeden sanırım. Benim üzüldüğüm noktada bende ve bebeğimde sıkıntı olmadığı halde denememeleriydi çünkü sezeryan onların kolayına geliyor ve daha çok kazanç. İnşallah sizinki olması gerektiği şekilde ilerler

Bende Eren Hastanesinde Dr. Tülin Hanım'a gidiyorum. Doktorumdan memnunum. Son zamanlarda bu hastanede doğum yapanlar var mı acaba ? Ücret konusunda bilgisi olan var mı?

Bende Eren Hastanesinde Dr. Tülin Hanım'a gidiyorum. Doktorumdan memnunum. Son zamanlarda bu hastanede doğum yapanlar var mı acaba ? Ücret konusunda bilgisi olan var mı?
Ben 7 ay önce dogum yaptım,ikici dogumum oldugu için zorunlu sezeryana giriyordu 1750 tl ödemiştim. Ama isterseniz şimdiden hasta yatısa gidip fiyat alın,aldıgınız fiyatı dogum yapacagınız aya not olarak yazıyorlar böylece zam gelse bile size ilk söyledikleri fiyatı ödüyorsunuz. Bana öyle yapmıslardı :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…