Ozan Egemize kavuşmamızz

serenat

İYİKİ DOĞDUN UĞUR BÖCEĞİM
Kayıtlı Üye
29 Aralık 2007
4.201
0
48
Arkadaşlar biraz geç yazılmış bir doğum hikayesi ama malum bebişten yazılmıyor. Neysee arkadaşlar. Geçen hafta 26 agustosta çatı kontrolüm olmuştu ve drum 1 cm açıklıgımın oldugunu söylemişti o günüm agrılı geçmişti.Çevremdekiler belirtilerimin dogum belirtileri oldugunu ve heran dogum yapabilecegimi dikkat etmemi söylediler. 28.08.2008 tarihinde gece tuvalete kalkmıştım biranda akıntım geliyor sandım tuvalete gitmemle suyumun boşalması biranda oldu anne diye seslenmiştim ama eşim hemen koştu geldi suyum geliyor dedigimde idrarını kaçırıyor olmayasın dedi :CüvCüv: bende hayır diyerek suları gösterdim. annemde eşimde şok tabi ben sakindim hadin hazırlanın gidiyoruz dedim annem kızım sancın varmı diyordu neyse hemen bir tane bebek bezi koyduk altıma sizinde başınıza gelirse mutlaka bunu yapın eşim taksiyi aradı hemen hastaneye gittik ebe uykulu gözlerle zor kendine geldi aksi birisiydi. neyse çatıya çıktım açılmam 2 cm olmuş nstye bagladılar. hiç sancı yoktu ve suyum akmaya devam ediyordu. gece 1,30da eşimle yemek yemiştik ve ebe bir güzel kızdı.:)) bende panik atak oldugu için tansiyonum yükselmişti. çok korkmaya başlamıştım sonra ben sunni sancı istemiyorum dedim oda bekleyelim bakalım dedi. bir ara kendi istegimle sezeryana karar verdim sabaha kadar dualar ettim hepimiz için. annem meraktan hep beni soruyormuş tabi annem bana sonra anlatıyor kadın büyük bir ihtimalle sezeryan olacak gibi görünüyor demiş. sabah tekrar çatı kontrolü yapıldı 6 saat sonra ve açılmam 3 cmdi. suyum artık bitmişti,bebiş kanala yerleşmemişti, kadın boyumunda sınırda oldugunu kendiminde çok stresli oldugumdan drum gelince sezeryana alınacagımı söyledi. yine korku başlamıştı anestezi almakta korkutuyordu beni. neyse saat 8.30 da beni hazırladılar sonda taktılar ben ameliyatta takılsın dediysemde hayır olmaz diyerek terslendim. sonra ebe jiletle göbegimin altını temizledi.sonrasında ameliyata girmeden annemle görüştüm eşim evrak işleriyle ugraştıgı için onu göremedim. ameliyathaneye girdim drumu gördüm biraz rahatladım ordakiler beni yaptıkları hakkında bilgilendirdiler. drumda geç saatte yemek yedigim için kızdı ve saat 08.50 oglumuz Ozan Egemiz dünyaya gelmiş hemen anneannesine göstermişler annem senin ameliyata girmenle çıkmanız çok çabuk oldu dedi. kendime geldigimde hemşire aslı aç gözlerini diyordu sonrasında sanırım ben kime benziyor diye sordum galiba sana benziyor dedi. odamıza çıktık ve arkasından bebişimi getirdiler. Aynı gün ögleden sonra ayaga kalktım bebişimi emzirdim. ertesi günde hastaneden çıktım çok agrım olmadı kendi işimi kendim görebiliyorum. Hiçte korkuldugu gibi degilmiş arkadaşlar.
Kusuruma bakmayın arkadaşlar hikayem biraz uzun oldu ama çok ayrıntılı anlattım sanırımm. Eger sizi sıktıysam affola.
Herkese çok teşekkür ediyorumm iyiki varsın güzel Kk arkadaşlarım. :asigim::1hug:

Son düzenleme:
teyzelerii bu arada bebişimizin mevlüdünü de yaptıkk pazar günü ramazan giriyor diye kayınvalidemler yapalım aradan çıkar dedilerr ve bebişim dualar edilirken uykudaydı ve hep gülümsüyordu
Birde teyzeleri dün gece altını almak için uyandıgımızda bir baktıkki göbegimizde düşmüş sizinle paylaşmak istedik. :1hug:

canım allah analı babalı güzel günlerde büyütsün canım inşallah yüce rabbim bizede göstersin a.s.

canımcııım güzel günlerde sağlıkla büyüsün bebişin.
bu arada bu pzr bizde mevlüdümüzü yaptık allah kabul etsin.sağlıklı uzuzn ömürler versin hepimizin kuzucuklarına

Tebriklerr .Allah analı babalı büyütmeyi nasip etsin inşallah .Allaha emanet olsun meleğin.....

oh ohh maşallah canım mevlidide yapmısınız bzimki ramazandan sonraya kaldı..allah kabul etsin canım allah analı babalı büyütmeyi nasip etsin....

canım allah analı babalı büyütsün. ben seni eylül annesi olucak sanırken ozan egemiz yok hayır annem ağustos annesi olucak dedi ve geldi :teytey:

Canım Allah analı babalı büyütmeyi nasip etsin. Maaşallah 6. gününüzde düşmüş göbiş ve MEvlüdünüz de hayırlı olsun canım. Allah HAyırlı ömür versin...

canım allah analı babalı büyütsün çok tatlı bebişin maşallah bizde mevlüdümüzü 20 günlükken yapmıştık allah kabul etsin

tebrike derim asliciiiim, allah bagislasin, ozan egenizi güle oynaya mutlulukla büyütün insallah.. öpüyorum ..oohh mevlüd de aradan cikmis ne güzel, allah kabul etsin canim

canımm allahım analı babalı büyütsün yavrunzuu :) allah kabul etsin canım .. güle güle byüt yavrunu:)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…