Oyunda aldatan erkek?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Diana Bishop

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
17 Haziran 2019
1.865
6.029
Selamlar herkese,
Benim sizle paylaşmak istediğim ve akıl almak istediğim bir konu var, zira kafam çok karışık ve ne yapacağımı bilmiyorum.
Oynadigim bir oyun var ve oyunda bir erkeğin kadınlara ben boşandım bekarım diyip kandırdığını öğrendim. Merak edip biraz kurcaladigimda adamın aslında evli olduğunu ve eşinin hiç birsey den haberi olmadığını mutlu bir evlilikleri olduğunu düşündüğünü öğrendim. Kadın çalışıp evi gecindiriyor. Yani kendi ayaklarının üzerinde duran biri. Adam uzun süredir işsiz. Çocukları olmuyor. Ve eşinin ve eşinin ailesinin sosyal medya bilgileri filan da var bende. Günlerdir kadına karşı vicdan azabı içinde kıvranıyorum. Çünkü eşim böyle birsey yapsaydı ben mutlaka bilmek isterdim. Adam çalışmayıp bütün gün evde pc başında oyun oynuyorum muhabbetine kadını aldatıp duruyor ben bekar adamım diyerek. Aldatılan kadına mi acıyayim yoksa adama kanıp bu pisliğe bulaşan habersiz kadınlara mi? Bana ne olur akıl verin, siz olsaydınız ne yapardınız? İki seçenek düşündüm ilk direk kadına yazmak. İkincisi de direk kadının abisine yazmak. Abisine yazmakta ki düşüncem belki adamın kulağını çekip doğru yola sokar diye? Bu arada bu çift iki farklı milletten. Ama kadının ailesi Türk ve gelenek goreneklerine bağlı insanlar. Ne yapmalıyım?

Olayın etik yönüne girmeyeceğim ama hiç usenmediniz mi adamı bu kadar arastirmaya

eger gercekten elınızde ıspat varsa karısıının bılmesını onerırım hak etmıyor sonucta

Bence başkasının hayatı sizi pek ilgilendireceğini sanmıyorum karışmayın tabiki

Tamam da tanımadığınız biri hakkında bu kadar bilgiye nasıl sahip oldunuz ???

kadına mesaj atsanız bile nasıl ispatlayacaksınız bunlarıda düşünün
bu adama bulaşan kadınlardan biri oyundan arkadaşım.
Anladığım kadarıyla tanımadığınız insanlar. Ne yapmalısınız, tabi ki tanımadığınız insanların hayatına müdahil olmamalısınız..
haklısın galiba
Siz nerden biliyorsunuz yahu ?
çok saçma bir şekilde öğrendim hem ayrıntıya girmem sorun yaratabilir.
eger gercekten elınızde ıspat varsa karısıının bılmesını onerırım hak etmıyor sonucta
evet bende tam olarak bu yüzden vicdan azabı çekiyorum, eşim yapsaydı bilmeyi isterdim.
Bence başkasının hayatı sizi pek ilgilendireceğini sanmıyorum karışmayın tabiki
teşekkür ederim yorum için.

Bencede bende öğle düşünüyorum.
Ayriyetten sosyal medyada çok var böyle şeyler eşine söyleseniz de adam yalan söylüyor derse eşini nasıl ikna ediceksiniz kanitiniz varmı
Kadının kulağına suyu kaçırsın bence sonrası eşleri ilgilendirir. Kadın ister kocasına inanır ister konu sahibine

kadinin bilmedigine emin degilsiniz ama,
belki bilip bilmemezlikten gelmeyi tercih eden birisidir,
bu durumda da yapmayi dusundugunuz dogru olmaz.

Boyle bir durumda tek karisacagim durum,
kocasini kapiya koyacagindan emin oldugum bir kadini bilgilendirmek olurdu, buna da ancak cok yakinimsa karar verebilirim. Kadin kardesim bile olsa eger kocasini kapiya koymayacak birisi ise aralarina girmem.

Şu oyunlar niye bukadar ciddiye alınıyor ki. Bence dış kapının dış mandalı modundasınız karışmayın derim. Oldu ki karıştınız kadın zaten direk sizden şüphelencek.

Bu kadar senaryoya gerek yoktu. Biriyle tanıştım evli çıktı deseydiniz yine yorum yapardık

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…