OVULYASYON TESTIME BAKAR MISINIZ LÜTFEN

Canim ben ilk gebeligimde 5 gun onceki iliskiyle hamile kaldim sperm oyle dusundugumuz gibi bi kac gunde ölmüyo bence gun asiri iliski yeterli hergun insani yipratiyo bu sefer gorevmis gibi devamli strese giriyo insan
Evet her gun beraberlik görev gibi geliyor..
Bu sefer hic olmuyor.
Doktorum da bana her gun degil gunasiri onermisti. Ne diyorsa yapiyoruz bakalim)
30 Yasindayim daha ilk gebeligim olacaksaa

Selam kizlar,
Dun testim yuksek gosterdi, bugun piki gorurum dusunuyordum ama ikinci cizgi cok solgun cikti . Bu ne demek oluyor? Catlama dun mu oldu? Bugunu artik degerlendirsem de bir sey cikmaz mi yani?
Dunu degerlendirmedim bugun pik olur diye.
(Testlerimi 2 saat sivi tuketiminden sonra yaptim)
dünki testiniz pik sayılır idrar seyrekliğinden yada baxı testlerin algılaması açısından tam net pik görülmüyo dünü değerlendirmediyseniz bugünü değerlendirin yumurtanız çatlamış çatladıktan sonra 24 saat yaşıyo diye biliyorum umarım hakkınızda hayırlısı olur 🤲

dünki testiniz pik sayılır idrar seyrekliğinden yada baxı testlerin algılaması açısından tam net pik görülmüyo dünü değerlendirmediyseniz bugünü değerlendirin yumurtanız çatlamış çatladıktan sonra 24 saat yaşıyo diye biliyorum umarım hakkınızda hayırlısı olur 🤲
Cok tesekkur ederim yorumunuz icin

Selam kizlar,
Dun testim yuksek gosterdi, bugun piki gorurum dusunuyordum ama ikinci cizgi cok solgun cikti . Bu ne demek oluyor? Catlama dun mu oldu? Bugunu artik degerlendirsem de bir sey cikmaz mi yani?
Dunu degerlendirmedim bugun pik olur diye.
(Testlerimi 2 saat sivi tuketiminden sonra yaptim)
Bugün kesinlikle değerlendir canım o testin ölçüm hassasiyeti ile alakalı bir durumdur pik olmuştur muhakkak ama çatlama olmuş değerlendir muhakkak çünkü yumurta 36 saat mi 24 saat mi ne bekliyordu

Degerlendirdim
InsAllah tutar🙏🙏🙏
İnşallah canım sağlıkla inşallah
Tavsiyem 10. Günden önce teste başlama derim stresden başka bişey değil 9. Güne kadar negatifti benim Eylül'de
Bak yükleyim....

Henüz kese vs görmek için gitmedim sbırl bekliyorum biraz hafta geçmesi için çünkü kendimi biliyorum stres yaparım çünkü hiç kilo vermeden çok kilolu bir şekilde hamile kaldım kese görünür bebek görünmez işte bebek görünür işte kalp atışı duyulmaz vesaire hep takarım kafaya diye dedim hiç gerek yok yani ne olacaksa olacak olana zaten hiçbir şekilde engel olamıyorsun Allah'ın izniyle sağlıklı sıhhatle kucağıma alırım inşallah sağlıkla da büyütürüm İnşallah sen de sağlıkla 10 gün sonra bu mutlu haberi alırsın inşallah canım

Bana dua et ben de sana edeceğim güzel haberlerini bekliyorum 🤲🏻🥰

Eklentiler

• Screenshot_2024-10-11-15-56-35-105_com.instagram.android.png
    Screenshot_2024-10-11-15-56-35-105_com.instagram.android.png
    636,3 KB · Görüntüleme: 7
İnşallah canım sağlıkla inşallah
Tavsiyem 10. Günden önce teste başlama derim stresden başka bişey değil 9. Güne kadar negatifti benim Eylül'de
Bak yükleyim....

Henüz kese vs görmek için gitmedim sbırl bekliyorum biraz hafta geçmesi için çünkü kendimi biliyorum stres yaparım çünkü hiç kilo vermeden çok kilolu bir şekilde hamile kaldım kese görünür bebek görünmez işte bebek görünür işte kalp atışı duyulmaz vesaire hep takarım kafaya diye dedim hiç gerek yok yani ne olacaksa olacak olana zaten hiçbir şekilde engel olamıyorsun Allah'ın izniyle sağlıklı sıhhatle kucağıma alırım inşallah sağlıkla da büyütürüm İnşallah sen de sağlıkla 10 gün sonra bu mutlu haberi alırsın inşallah canım

Bana dua et ben de sana edeceğim güzel haberlerini bekliyorum 🤲🏻🥰
Ayyyy sizin adiniza cokkk sevindimmm
InsAllah saglikliii guzel bebeginiz dogulur🙏❤️❤️
Ne zaman ogrendiniz bu haberi?))
InsAllah dua edecegim
❤️
Allahin izniyle ben de guzel haber veririm 2 hafta sonra:)

Ayyyy sizin adiniza cokkk sevindimmm
InsAllah saglikliii guzel bebeginiz dogulur🙏❤️❤️
Ne zaman ogrendiniz bu haberi?))
InsAllah dua edecegim
❤️
Allahin izniyle ben de guzel haber veririm 2 hafta sonra:)
Çatlamadan sonraki 10. Gün testte çıktı canım şükürler olsun. Allah razı olsun 🤲🏻 dualar ediyorum sende bunu okuyan herkestende bi anlık olsun dua istiyorum sağlıkla doğsun bebeğim sağlıkla büyüsün Allah'ın izniyle inşallah 🤲🏻
Bende dua ediyorum ki sende isteyen herkeste sağlıkla sıhhatle en kısa zamanda bebişler nasip etsin Rabbim inşallah 🤲🏻

X