Ovulasyonn testii

meeryyaa

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
22 Mart 2023
39
4
27
Kızlar merhaba ovu pozitif sonrası silikleşme çok fazla olmafı olmadı gerekli mi öncekiler gibi sebebi ne acaba üç ay kullandım ama hala yorum yapamıyorum tam anlayan yorumlayabilecek olan var mı son iki test fün ve bugüne ait

Eklentiler

• 728CD29C-E047-482F-AEB4-89CF429542CF.jpeg
    135,8 KB · Görüntüleme: 55
yumurtlama olmus cnm 7ve 8.gunleride pozitif cikmis degerlendirdinmi o gunlri dun ve bgn yaptigin zaten silik cikmis yumurtlama olmus gecti demek yani

Csnım7 ve 8 aynı gün sabah akşam ben sadece o günü değerlendiremedim ondan öncrki üç gün ve dünü değetlendirdim tutmaz mı acabs

Csnım7 ve 8 aynı gün sabah akşam ben sadece o günü değerlendiremedim ondan öncrki üç gün ve dünü değetlendirdim tutmaz mı acabs
anladim canim oncesinide degerlendirmen kotu degil bisey olmaz spermler 72 saat canli kalabiliyo zaten olacagi varsa herturlu olur takma

Öyle diyorlar ya geçen ay her günü değerlendirdim tutmadı yinede iki yıl oldu ne kadar raht olmaya çalışsamda takıyorum illaki canım

Öyle diyorlar ya geçen ay her günü değerlendirdim tutmadı yinede iki yıl oldu ne kadar raht olmaya çalışsamda takıyorum illaki canım
sen onu birde bana sor benim 5 yildir olmuyo sebepsiz yere neler denedim neler ama nasip iste takmasanda olmuyo

Merhaba canım tekrsr yumurtlama mi olacak acaba test koyulaşmış bugün de acaba ard arda olabilir mi

Eklentiler

• CCBBDCE5-31A6-44E4-978F-AED5B551FB7A.jpeg
    175,4 KB · Görüntüleme: 24
Merhaba canım tekrsr yumurtlama mi olacak acaba test koyulaşmış bugün de acaba ard arda
olabilir cnm ama bnde de olurdu bu bnde cok kez kullandim ovulasyon testini hatta adete yakin da pozitif cikabikiyo sen yine bu gunleride degerlendir

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…