Ovulasyon (Yumurtlama) Testleri Hakkında Merak Ettikleriniz

canım senin kac gun kaldı adetine ? 3-4 gun öncede testin pozitif değil miydi? hamile olmayasın :KK52:

evet cnm yine koyu çıkmıştı ama ben geç yumurtluyorum bazen oyüzden ümitlenmek istemiyorum sat 29 nisan buarada...çizgi biraz silikleşince moralim bozuldu benimde,ama yinede normale göre koyu gibi,salı gününden beri yumurtlamıyorumdur hrlde dimi:)

evet cnm yine koyu çıkmıştı ama ben geç yumurtluyorum bazen oyüzden ümitlenmek istemiyorum sat 29 nisan buarada...çizgi biraz silikleşince moralim bozuldu benimde,ama yinede normale göre koyu gibi,salı gününden beri yumurtlamıyorumdur hrlde dimi:)

Tatlım bu kadar uzun süre yumurtlama valla bilemiyorum :KK53: hayırlı haberlere vesiledir inşallah :KK49::KK49::KK49:

merhaba kızlar bende uzun süredir çalışma yapıodum fakat eşimle aynı yerde olmadıgımızdan ayda 1 hafta beraber olabiliyorz bu ay yumurtlamamam denk geldi adetim normalde düzenlidir ancak aylardır düzensizleşti bu ay 31e uzadı ve teste göre 11. günümde yumurtladım ancak 12.günümde koyu çizgiliydi :s yani mayısın 21-22si yumrtlama oldu dayanamayıp eşim gitmeden beta hcg testi yaptırralım dedik 25inde yaptırdık ama 0.0 çıktı adetim 10 haziranda olcak büyük ihtimalle bu arada. daha önce de kan testi çok yaptırdım 1küsür bişiler çıkıdu 0 çıkması anormal mi??

kızlar bende ovulasyon testi almak istiyorum gg den baktım sizce ne marka alayım acil yardım edin lütfen sipariş vercem

canım senin kac gun kaldı adetine ? 3-4 gun öncede testin pozitif değil miydi? hamile olmayasın :KK52:

bu gördğm ovulasyn testimi ? yani ovulasyn gebelik gösteryrmu ? bende yapdımda acaba gebelik mi ? yarın adet olcam ama ben çift çizgiyi ay içinde zor gördm adettn bir gün önce imkansz değilmi ? sizce hamiş olablrmym :))

ben ilk kez bugün aldım predictor ovulasyon kiti.adetlerim 4 aydır çok düzenli,30 günde 1 oluyor.14 çıkarırsam 16. gün yumurtlama oluyor.bugün benim 15. günüm,geç mi kaldım yapmak için?10,12,14. günlerini değerlendirdik.şimdi yemek yiyip suyla gliforumu içtim.şimdi yapmayayım mı,4 saat idrar mı tutucam?

bu gördğm ovulasyn testimi ? yani ovulasyn gebelik gösteryrmu ? bende yapdımda acaba gebelik mi ? yarın adet olcam ama ben çift çizgiyi ay içinde zor gördm adettn bir gün önce imkansz değilmi ? sizce hamiş olablrmym :))

canım ben de 4 gün üst üste çift çizgi gördüm,sonrada testlerim bitti ama anlamadım üst üste 4-5 gün çift çizgi görmek olabilir mi diye? yumurtlama bu kadar uzun sürer mi bilmiyorum?? benim de BAT 4 haziran

ben ilk kez bugün aldım predictor ovulasyon kiti.adetlerim 4 aydır çok düzenli,30 günde 1 oluyor.14 çıkarırsam 16. gün yumurtlama oluyor.bugün benim 15. günüm,geç mi kaldım yapmak için?10,12,14. günlerini değerlendirdik.şimdi yemek yiyip suyla gliforumu içtim.şimdi yapmayayım mı,4 saat idrar mı tutucam?

canım testlerin içindeki prospektüslerde kaç günde bir adet görüyorsan kaçıncı gün başlaman gerektiği yazıyor,ama yapmaya başla bir an önce belkide geç kalmamışsındır,çift çizgiyi görürsen değerlendirmelere devam et :))

tamam yapayım ama sitede 4 saat bişi içmeyin diyo,ben şimdi 1 bardak su içip yemek yedim,hemen yapsam mı,beklemelimiyim?prospektüste bunla ilgili bişey demiyo?

yaptım arkadaşlarım ikincisi çok hafif çıktı,ben biliyodum zaten herzamanki gibi yumurtlamadım işte.olmayacak hiçbi zaman ben anne olamıycam

merhabalar Arkadaşlar
birşey danışmak istiyorum sizlere? ben de denemek istiyorum bu testleri.. bu topiği devamlı takip edenler bilgi verebilirler mi deneyip de hamile kalanların oranı nedir acaba?

bende bu akşam test yapmayı düşünüyorum bakalım hayırlısı.dünden önceki gün yaptım negatif çıktı.umarım bugün pozitif çıkar...

Dünden beri bu sayfayı okumaktan gözüm döndü allah için bana da cevap verin arkadaşlar ben ovulayon testi getirttim bu ay düzenli ilişkiye girdik ama yoktur gelecek ay kullanırım diye sonra bir arkadaş adetine 5 gün kala ovulasyonla gebeliğini öğrenmiş diye ben de 5 gün kala yaptım negatifti 4 gün kala yani dün yaptım test bölümünde çizgi çıktı ama tam kırmızı değil pembeydi bugün 3 gün kaldı ve yaptım kıpkırmızı oldu kafayı yemek üzereyim acaba hamile miyim kan testi yaptırmaktan yoruldum artık her ay hayal kırıklığı ama ne bileyim ovulasyondan çift çizgi gören herkes sanki hamile kalmış benim gibi olup da adeti başlayan var mı acaba? Nolur bişey diyin kızlar nolurrr

Dünden beri bu sayfayı okumaktan gözüm döndü allah için bana da cevap verin arkadaşlar ben ovulayon testi getirttim bu ay düzenli ilişkiye girdik ama yoktur gelecek ay kullanırım diye sonra bir arkadaş adetine 5 gün kala ovulasyonla gebeliğini öğrenmiş diye ben de 5 gün kala yaptım negatifti 4 gün kala yani dün yaptım test bölümünde çizgi çıktı ama tam kırmızı değil pembeydi bugün 3 gün kaldı ve yaptım kıpkırmızı oldu kafayı yemek üzereyim acaba hamile miyim kan testi yaptırmaktan yoruldum artık her ay hayal kırıklığı ama ne bileyim ovulasyondan çift çizgi gören herkes sanki hamile kalmış benim gibi olup da adeti başlayan var mı acaba? Nolur bişey diyin kızlar nolurrr

bu şekilde gebe olduğunu öğrenenler var.yerinde olsam bir tane erken gebelik testi alırdım.days comfort al..15 tl.kafandan silinir

X