Ovulasyon (Yumurtlama) Testleri Hakkında Merak Ettikleriniz

anladım cnm hayırlısı olsun peki silik çıkmaya başladığında yumurtlama bitiyor mu anlamına geliyor..
evet burdaki birikimlerime göre öle biliyorum.LH hormonunn en yüksek oldu ğu dönemler çizginin koyu olduğu günler benim mesela normal kontrol çizgisinden daha koyuydu gördüğümde benımde ıkı gun uzt uzte koyuydu dediğim gibi diğer günleri yapamadım testi çünkü 5 adetti sadece

evet burdaki birikimlerime göre öle biliyorum.LH hormonunn en yüksek oldu ğu dönemler çizginin koyu olduğu günler benim mesela normal kontrol çizgisinden daha koyuydu gördüğümde benımde ıkı gun uzt uzte koyuydu dediğim gibi diğer günleri yapamadım testi çünkü 5 adetti sadece

anladım tşk ederim..incir kürüde yapıyorum yanında eşimede keçi boynuzu kürü içiriyorum.. bakalım hakkımızda hayırlısı olsun İNŞALLAH bu ay mutlu haberleri alırız bizde :)

anladım tşk ederim..incir kürüde yapıyorum yanında eşimede keçi boynuzu kürü içiriyorum.. bakalım hakkımızda hayırlısı olsun İNŞALLAH bu ay mutlu haberleri alırız bizde :)

ben incir kürünü yumurtlama günümden sonra yapmadım ihmal ettim.valla çok yıprandım bılemıyorum

ben incir kürünü yumurtlama günümden sonra yapmadım ihmal ettim.valla çok yıprandım bılemıyorum

hemen başlanabilir bence geç kalmış sayılmazsınız..ben adet bitiminden hemen sonra başladım..sizde başlayın..yumurtlamayı artırıyor belimde ve kasıklarımda ağrı hissediyorum 17sine kadar deniycem bakalım..herşey ALLAHTAN

Merhaba arkadaşlar. Bende ilk defa bu ay yaptım testi. Adet döngüm 30 gün en son 17 matta adet oldum testi
28 de testi yaptım ikinci silik--- çalışma olmadı
29 da yaptım ikinci cizgi aynı koyulukta---- yine çalışma olmadı
30 da yaptım ikinci çizgi diğerinden daha koyu---- çalışmaya başladık:KK17:
31de yaptım ikinci cizgi silikleşti---- çalıştık:KK17:
1 nisanda ne olur olmaz diye sabah yine çalıştık:KK17:

adet olmama 9-10 gün var. arkadaşlar bebek dölenme olduktan sonra herhangi bir belirtisi var mı bende sadece sol kasığım ağrıyor. Çok merak ediyorum paylaşırsanız sevinirim

adet olmama 9-10 gün var. arkadaşlar bebek dölenme olduktan sonra herhangi bir belirtisi var mı bende sadece sol kasığım ağrıyor. Çok merak ediyorum paylaşırsanız sevinirim

Merhaba ben sana başımdan geçeni anlatayım. Ben de çift çizgiyi gördüm çalışma oldu. 15.günüydü adetimden sonra. 4-5 gün geçti senin gibi kasıklarım ağrıdı hayırdır acaba yeniden mi yumurtluyorum dedim ovulasyon yaptım 2. çizgi kontrol çizgisinin yarısıydı. Kızlar dediler hamile olabilirsin bazen ovulasyon testi önceden belli ediyormuş ama ihtimal vermedim çünkü daha embriyo rahime gitmemişti.Adete 5-6 gün kala sıvı şeffafakıntım geldi ben yine acaba ovulasyon mu var dedim testi yaptım yine 2.çizgi. Kızlar dedi hamile olabilirsin. Adete 2 gün varken de gebelik testi silik çıktı kanda da 144 çıktı. Şu an 4+5 HAMİLEYİM İNŞALLAH SAĞLILA DEVAM EDER...

En erken ne zaman belli olur. Içimden hamileyim diye geçiyor. Canım bu uygulama doğrumu sence. Hamile olabilirmiyim

Bilmiyorum doğru mu ama bunu yaşadım bu ay. Bilimsellik değeri nedir bilemiyorum. Böyle ovulasyonda çift görüp gebe olmayan da çıkmış...

sLm nasıl gidiyor testler ne alemde gül1982?

canım ara verdim malesef idrar yolu iltihabı ile başım dertte gecen gün kanamam oldu dr gittim iltihap dedi başka bir dr daha gösterdim oda daha ciddi bişi var idrar kültürü yaptır dedi çarşamba alcam sonucları bakalım İNŞALLAH önemli bişi cıkmaz..:KK43:

merhaba ben 15.gunumde cıft cızgıyı gordum 16 ve 17.gunlerde hafıf cıft cızgıydı...sonra yapamdım test bugun 23.gunum tekrar yaptım hepsınden de kopkoyu cıft cızgı gecmıs sayfalarıda okudum acaba 2.kez mı yumurtluyorum yada hamılelık mı var?yanı varsa bu kadar zmanda bellı olurmu?

merhaba ben 15.gunumde cıft cızgıyı gordum 16 ve 17.gunlerde hafıf cıft cızgıydı...sonra yapamdım test bugun 23.gunum tekrar yaptım hepsınden de kopkoyu cıft cızgı gecmıs sayfalarıda okudum acaba 2.kez mı yumurtluyorum yada hamılelık mı var?yanı varsa bu kadar zmanda bellı olurmu?

Benim de aynı senin gibioldu. Acaba dedim ben de. 2 gün varken evde gebelik testi yaptırdım 2. çizgi hemen belirdi ama çok koyu değildi. O gün de kan da 144 çımıştı şu an 5 haftalık hamileyim Allah tamamına erdirirsin.Amin...

Her gün yap test varsa...

Arkadaşlar bende sizin gibi hamile kalmak için uğraşıyorum benim 1.5 yıl oldu. ilk kez bu ay ovulasyon testi ve sasmar hamilelik jeli ile denedik. Yumurtlama günlerimi gördüm şimdi 14 mart adet tarihim fakat ben forumlarda okuyunca merakımdan biraz önce ovulasyon testi yaptım ikinci çizgi silik çıktı bugün 22. günüm yani adete 6 günüm var acaba erken mi yaptım? yoksa silikte çıksa hamilelik belirtisimi? Eki Görüntüle 363478 lütfen bi yorum yapın 6 gün varken bu zaten normal birşey mi yoksa hamilemiyim?

Benimde bat a 5 gün var ve bugün ovulasyon testi yaptım. aynen bu şekilfe çıkmıştı. bende olabilirmi diye ümitlenmiştim ama sizin zannedersem gebelik olmamış:KK43:

kizlar su soruma cevap ariyorum bakarsaniz sevinirim

epack_ kullanıcısından alıntı
tecrubeli arkadaslara soruyorum.. her adet dongusunde yaklasik 14-15-16 gunlerde seffaf beyaz akintiyi yasayan biri ovulasyon testinde de pozitif cikan biri yumurtluyor ve yumurtasi da catliyor demek mi? yani bazi yerde okuduguma gore seffaf akinti ille de catlamasi anlamina gelmiyormus doktorsuz bu isi anlamanin yolu ovulasyon testi olabilir mi..

kıslar cift çizgıyı grdukten ne kadar zaman sonra catlıyo yumurta çif cizgı çatladı demekmı yoksa catladıgı gune denk getırmem lasım benım yaa :KK43:((

Benim de aynı senin gibioldu. Acaba dedim ben de. 2 gün varken evde gebelik testi yaptırdım 2. çizgi hemen belirdi ama çok koyu değildi. O gün de kan da 144 çımıştı şu an 5 haftalık hamileyim Allah tamamına erdirirsin.Amin...

Her gün yap test varsa...

allah saglıkla kucagına almayı nasıp etsın etsın ınsallah...

cok mutlu oldum reglıme 5-6 gun var inşallah banada senın gıbı olmustur....bızlere dua et ne olur...hamılelerın duası kabul olurmus...

allah saglıkla kucagına almayı nasıp etsın etsın ınsallah...

cok mutlu oldum reglıme 5-6 gun var inşallah banada senın gıbı olmustur....bızlere dua et ne olur...hamılelerın duası kabul olurmus...

İnşallah sağlıkla hamilesindir. Allah isteyen herkese sağlıklı hamilelikler nasip etsin. Sonucu yaz...

X