Ovulasyon (Yumurtlama) Testleri Hakkında Merak Ettikleriniz

kızlar dayanamadım ve reglime 4 gün kala sıradan bir testle yani erken tespit eden cinslerden olmayan bir gebelik testiyle yaptım.... ya böyyyleee uçukkkkk ama çokkk uçukkk bir çizgi var gibi sanki.... eşim daha uyanmadığı için ona soramadım daha o da görebiliyor mu diye.... artık acaba ben mi uyduruyorum diye düşündüğümden emin olamadım.... ama sanırım netleşmesi için en azından 1-2 gün daha beklemek gerekecek gibi :))) ama böyle daha da beter heycanlı bir bekleyişe döndü bu böyle :))
ayyy hadi hayırlısı :)):KK76::KK76::KK76::KK76:

slm kızlar aranızda ovülasyon mikroskopu kullanan var mı ?? varsa hangi marka kullan

ben bu ay ilk defa ovulasyon testi kullandım fortel marka hemde çift çizgiyi gördüm yani yumurtladım sonuç olarak tavsiye edebilirim. $030.jpg

Ben kullandım mikroskop olanını ama pek anlayamadım..Gereksizmiş...Daha doğrusu idrar testleri daha güvenilir ve daha anlaşılır bence....

bende kullanıyorum ov testı gitti gidiyordan almamızı tavsıye ederım hem çeşit çok hemde daha hesaplıya gelıyo

Hem ovulasyon testi yapıp hem de akıntınızın yumurta akı gibi oluşuna dikkat ettiniz mi? Gerçekten İkisi aynı zamanda oluyor mu?

şu an forumda olan arkdaşlar merhaba !!!!
ovulasyon tsti deneyen varmı aranızda ben bu ay ilk defa incir kürü ile birlikte denedim ve 17.gün çift çizg gördüm ovulasyonda yani yumurtladım.Su an 7 gün var adetime ve hiç belirtim yok sadece idrarımda yanma var aranızda kullana varsa belirtilerini paylaşabilirmi lütfen!!:KK49::KK49:

kızlar pzrtesi ovulasyon testine başladım pazartesi salı belirgin 2 çift çizgiydi bugünde biri silik cıktı bu ne demek oluyor..

kızlar pzrtesi ovulasyon testine başladım pazartesi salı belirgin 2 çift çizgiydi bugünde biri silik cıktı bu ne demek oluyor..
önümüzdeki 36 saat içinde yumurtlayacaksın demek canım yani deüerlendireceksin o günü hayırlıs olsun bende adetimin ilk gününden 11- 12 si yumurtlama günlerim bilirken 17 .ci günü çift çizgiyi gördüm tespit edbildim yani test ile hayırlı olur inşallah hakkımızda

önümüzdeki 36 saat içinde yumurtlayacaksın demek canım yani deüerlendireceksin o günü hayırlıs olsun bende adetimin ilk gününden 11- 12 si yumurtlama günlerim bilirken 17 .ci günü çift çizgiyi gördüm tespit edbildim yani test ile hayırlı olur inşallah hakkımızda

amin canım ama koyu 2 çift çizgiydi 2 gündür bugün silik çıktı

amin canım ama koyu 2 çift çizgiydi 2 gündür bugün silik çıktı

benim test kitinde 5 adet vardı ancak yetti ben çift çizgii sonrası denyemedım ne yazıkki ama hakkını verdim epey çalıştım ne kadar var adetine sen de geçtiğimiz günleri deüerlendirmeliydn cnmm ?ne kadardır istiyorsunuz cnmm ?

benim test kitinde 5 adet vardı ancak yetti ben çift çizgii sonrası denyemedım ne yazıkki ama hakkını verdim epey çalıştım ne kadar var adetine sen de geçtiğimiz günleri deüerlendirmeliydn cnmm ?ne kadardır istiyorsunuz cnmm ?

canım 22 sinde adet oldum 27si bitti 28-30-1-2-3 ünü değerlendirdim 2si ve 3ü test almıştım hemen yaptım koyu çift çizgi çıktı bugün biri koyu diğeride silik çıktı kasımdan bu yana bebek düşünüyoruz 11 aylık evliyim 17 nisan bat

Son düzenleme:
canım 22 sinde adet oldum 27si bitti 28-30-1-2-3 ünü değerlendirdim 2si ve 3ü test almıştım hemen yaptım koyu çift çizgi çıktı bugün biri koyu diğeride silik çıktı kasımdan bu yana bebek düşünüyoruz 11 aylık evliyim 17 nisan bat
hımm hayırlısı olur inşallah Allah vakti saatinde hayırlı evlatlar verır inşallah hepimize benim 9 yaşında bi oğlum var benım 2.istiyorum ama 3 yıl oldu beklıyorum

hımm hayırlısı olur inşallah Allah vakti saatinde hayırlı evlatlar verır inşallah hepimize benim 9 yaşında bi oğlum var benım 2.istiyorum ama 3 yıl oldu beklıyorum

anladım cnm hayırlısı olsun peki silik çıkmaya başladığında yumurtlama bitiyor mu anlamına geliyor..

X