Ovulasyon (Yumurtlama) Testleri Hakkında Merak Ettikleriniz

Dün akşam aramız iyi değildi kızdım gittim yattım.. Ama önceki akşam ilişki olmuştu..Bu sabah yaptığım testin 2. çizgisi dün akşama göre daha açık renkli çıktı...

Merhabalar birkaç gün önce yazmıştım. Ovulasyon testini adet bir hafta kaldan beri yaptım ve çift çizgi. Bu şekilde olup hamile olduğunu öğrenen de olmuş, hamile olmayan da ben hamileymişim:)) Bugün gebelik testinde de çıktı kanda da 144 çıktı adetee 2 gün vardı...

arkadaşalr buda benim dün akşamki ovülasyon testim adetim itibaryle 16.günümdü ve dün gece çalışmamıda yaptım herhalde yumurtluyorum bugun yardım edermısınız?

arkadaşlar bende bişey sorucam bu testleri yeni duydum ve yapmaya karar verdim yaptım :) 13 mart ilk regl tarihim ve ben26 martta test yaptım ikiside koyu renkte ertesi gün yani 27sinde biri silikleşti 28inde iice silikleşti 29unda tekrar koyulaştı ama diğerine göre silikti ve 30u yani bu gün yaptım yine koyu bu karmaşa ne anlamadım :S yardımcı olabilecek deneyimli hatunlar var mıdır acep??

burdan öğrendiğim kadarıyla bazen iki kez yumurtlama olabiliyormuş... yada daha güzeli böyle çift çizgiyi görmeye devam eden bazı arkadaşlar hamile olduklarını öğrendiler sen biraz takip et istersen:)

hamile olmam zor :) çünkü eşimle ayrı şehirlerdeyiz adetmden bi hafta önce yanımdaydı ama o gidince adet oldum :/ ayrıca ensonki çıkan çizgi diğeri kaadr koyu değildi yani biri birazdaha silikti :S:44:

inan bana bu konyuda 4 aydır deli gibi okuyorum bir sürü insan mümkün değil dediği ay hamile kaldı... ümitsiz düşünme... dedim ya yumurtluyor da olabilirsin.... ama takip et bakalım bu çift çizgi devam edicek mi??? ben de senin gibiyim kocamla bir araya gelebilmek için gerçekten çaba harcamak zorunda kalıyorum( ama bi şekilde bizler de tutturucaz o mühim günleri :)

sende benim gibi eşinden ayrı kalmak zorunda olan bir öğretmensin yoksaa i ben 13ünde regl oldum eşim3ünde buraya gelmişti 1hafta kaldı yani adetimin 20.günü filan işte anla kaç aydır umutlanıyorum ve hep hayal kırıklıgı ayrıca test yapmıştım negatifti kesin hamile değilim onu biliorum ama inşalllah zırt pırt yumurtluyorumdur

evet canım dün akşam gördüysen bu iki çizgiyi büyük ihtimalle bugün senin en önemli günün olmalı:)))

canım ya ben dün gece çalışma yaptım bu gece demi çalışmalıyım acab kafam karıştı az önce son testi kullandım ama bu kadar koyu değil çizgi bu gecedemi çalışsam
?????????????

canım ya ben dün gece çalışma yaptım bu gece demi çalışmalıyım acab kafam karıştı az önce son testi kullandım ama bu kadar koyu değil çizgi bu gecedemi çalışsam
?????????????

canım dün gördüğün çift çizgi sana diyor ki 24-36 saat içinde yumurtlayacaksın... yani bugün :))) o yüzden bugnü değerlendir bence sen:)

yok canım öğretmen değilim ama bizde de eşimin işi nedeniyle görüşme problemi var:) ben senin durumunu merak ettim haber ver olur mu :)

yok canım öğretmen değilim ama bizde de eşimin işi nedeniyle görüşme problemi var:) ben senin durumunu merak ettim haber ver olur mu :)
tamam haberdar ederim sonuç belli aslında ben umutlanmıyorum artık 12 nisanda regl olcam 13ünde evime gitcem ama gidiişim bi işe yaramıyacak başka bahara kalıcak gibi ama hayırlıısııııı..

benim 3 yada 4 Nisan'da olmam gerekiyor ama bakalım.... bu ay ilk defa ovulasyon testi kullandım bende... benim bi kaç gündür enteresan şekilde ellerim ve ayaklarım buz gibi, ısıtamıyorum ama yüzümden ateş çıkıyor... bütün kış böyle üşümemiştim... tuhaf belirtiler var gibi ama insan düşündükçe kuruyor tabi.... ben de pek ümitli değilim açıkçası ama yarın sabah belki bi test yaparım diyorum....

hayırlısı olur inşallah o hayl kırıklıgını ii bilirim çok üzücü oluyor en iisi umutlanmamak olursa süprizz olsunnn

kesinlikle haklısın.... ama şimdi bu üşüme olayını araştırdım da bayağ.... birçok hamile yaşadıkları belirtilerde yazmış bu ayak üşümesi olayını... amannn yemin ederim hayatımda yapmadığım şeyleri yaptırdı bu süreç bana....nelerden medet umar olduk :)))

al benden de o kadar ama psikolojik durum da çok etkilio olmamasını..serbest bırakmak lazımmıs okuduklarımdan onu anladım..psikolojik olarak da o belirtileri görüyo olabilirsin bunuda göz ardı etme sonucu yaz tamam mı bende heyecan yaptım

kızlar dayanamadım ve reglime 4 gün kala sıradan bir testle yani erken tespit eden cinslerden olmayan bir gebelik testiyle yaptım.... ya böyyyleee uçukkkkk ama çokkk uçukkk bir çizgi var gibi sanki.... eşim daha uyanmadığı için ona soramadım daha o da görebiliyor mu diye.... artık acaba ben mi uyduruyorum diye düşündüğümden emin olamadım.... ama sanırım netleşmesi için en azından 1-2 gün daha beklemek gerekecek gibi :))) ama böyle daha da beter heycanlı bir bekleyişe döndü bu böyle :))

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…