Ovulasyon (Yumurtlama) Testleri Hakkında Merak Ettikleriniz

kızlar bişey sorcam ben 2 aydır ovulasyon testi kullanıorum ama bi turlu pozitif cizgiyi yakalayamıorum nedeni ne olabilir acaba ???

kızlar bişey sorcam ben 2 aydır ovulasyon testi kullanıorum ama bi turlu pozitif cizgiyi yakalayamıorum nedeni ne olabilir acaba ???

bende yasadim cnmmm 4 ay yakalayamadim meger yumurtlamiyormusum yani heray regl olmak demek yumurtladigin anlamina gelmiyo
onuda adetimde gecikmeler olunca anlayabildik
sonrasinda 15 gun sogan kuru kullanip rahim temizligi yaptim adetim duzenlendi sonrada incir havuc kuruyle gecen ay iilk defa gulen yuzu cift cizgiyi gordum
saracoglu yaz cnm goggldan videolarina gir ve o kurleri uygula tabiibu tavsiye
kolay gelsin hayirli zamanda hayirli bebisleri versin bizlere cnm

ayyyy canım cok saaoll yaaa bende 1 sene hap kullanmıştım korunmak için kendi kendime ilacın etkisi gecmedi sanıordum

merhaba ben yeni katıldım aranıza.. cancer bu konuda biraz deneyim sahibi oldum artık. bazı aylar kadınlar ovulasyon dönemi geçirmezmiş ama bu çok normalmiş yani senede birkaçkere bazen bi kere yumurtlama olmayabilirmiş. bunu bana kendi doktorum söylemişti.ben geçen ay denedim o testlerle tam 3 gün çift çizgi verdi ama en son yaptığımda daha netti ve hamile kaldım buay ama malesef kimyasal gebelikmiş. ha buarada reglini 16. ve 17. günüde ovulasyon olabiliyor.

bu kimyasal gebelik nasil bisey cnm ??????
belirtileri nedir neler yapiyor ????

bu kimyasal gebelik nasil bisey cnm ??????
belirtileri nedir neler yapiyor ????

canım ben yasadığımı anlatayım sana 2 gün reglim gecikmeli geldi ama normalde 4-5 gün sürerken 2 günde bitti sadece kahverengi akıntı gelmeye başladı. şüphelendim kan tahlili yaptırdım değerlerim 1000 çıktı yani gebelik var gözüküyordu. sonra doktor ultrasondan baktı ama bebekle ilgili hiçişi göremedi. 2 gün sonra tekrar kan tahlili istedi. yaptırdım ve değerler 0.38 çıktı. yani gebellik tam olarak oluşmadan sonlanıyor. sessiz düşük diyo r buna doktorlar. regli ile beraber dışarı atıyor kürtaj olmuyorsun . belirtileri aynı normal gebelik gibi mide bulantısı halsizlik hiçbir farkı yok . çoğu kadın bunu anlamazmış bile regli oldum çocuk yok der geçermiş. ben şans eseri öğrendim ama öğrenmemek daha iyi heyecenım sevincim sadece 2 gün sürdü

cokk tesekkur ederim cnm enn kisa zamanda omur boyu surecek sevinci tadmamizi diliyorum :))

ben de iki aydır ovulayson testleri kullanıyorum ve ikinci çizgiyi net olarak göremedim, adetlerim düzenli ama yumurtlamıyormuyum ben burudumda? lütfen bilen birisi bişey söylesin!

yaklaşık 4 aydır her ay çift çizgiyi yakalıyorum.eşim de de bi sorun yok bende de yok ama hala hamile kalamadım.bu testler bende hiç bi işe yaramadı

incir havuç kürünü uygulasam acaba sonuç değişir mi? idilga sen kullandın mı? peki bi değişiklik oldu mu?inş birgün hepimiz meleklerimize kavuşuruz...

incir havuç kürünü uygulasam acaba sonuç değişir mi? idilga sen kullandın mı? peki bi değişiklik oldu mu?inş birgün hepimiz meleklerimize kavuşuruz...

oldu cnmmmm dedigim gibi ovulasyon aletinde gulen yuzu gorduk yani yumurtladim gecen ay ve cok fazla kasik agrim oldu herhalde anca yumurtam olgunlasiyo catliyoo yada neysee ama gecen ay tutmadi
bu ay denemedeyiz daha 11. gun ovuda yumu yok ama benim kasik agrim yine basladi bunu incir havuctan sonra yasamaya basladim insallahh bu ayyy olur allahin izniyleee insalllahh hepimiz hamis olur bebeislerimize kavusuruz

tavsiye ediyorum faydasini gordum

inş faydasını görürürüz hep birlikte, burda inciri de bulamıyorum ben nasıl olacak bilmiyorum, şuan şırnak tayım ben,orda çalışıyorum çok zor işim çok zorrr,dua edin lütfen bizim için

merhabalar bir şey danışmak istıyorum
benım cuma günü(21.gün) 19mm yumurtam vardı
bugün 27.günüm ve 25.günden beri ovul testi yapıyorum bakar msınız

sanki 3 gündür pozitif ama 2.çizgi 5-1o dak. sonra tam bu hali alıyor
acaba çatladı mı yumurtam daha çatlayacak mı?

cnmm 5-10 dak sonraki sonuclari kabul edilmiyor cunku cizgi kendiliginden olusuyor illakii

dikkate alma

bu ne eziyettir anlamadım al şıbığı işede işe silikti değildi bide çift çizgi görsen bile o günmüydü yarınmı dünmü
böyle uğraşmaktansa öyle uğraşırım daha iyi bu ne ya tembel işi dicem bu daha çok kafa yoruyo 10. günden sonra gün aşırı ilişkiye gir gitsin 18. güne kadar toplam 5 ilişki bu kadarda tembelseniz hiiiiç çocuk yapmayın çünkü doğunca geceleri daha çok uykusuz kalıcaksınız haa bide bacaklarını duvara dik ilişkiden sonra yastık koymaktan daha iyi çalışın çalışın

sizin çocuk var galibaa bu kadar rahat ve vurdumduymaz davrandığınıza göre...

tüm o söylediklerinizi herkes biliyor ama işte çaresizlik adama türlü çeşit yollar aratıyor, siz şanslısını ne güzel ama bence yine de böyle söyleyerek insanları üzmeyelim değil mi?ndersiniz?

bayan olduğunuzdan şüphe ediyorum

arkadaşlar bir sorum olacak.ovulasyon testinde çift çizginin çıktığı gün hamile kalan varmı.varsa bebeğin cinsiyeti nedir.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…