Ovulasyon (Yumurtlama) Testleri Hakkında Merak Ettikleriniz

Gluforla kilo verebildin mi peki canım?Kist yapar mı hiç bilmiyorum.Benimde gecikti bakalım.İnşaAllah geç döllenme olmuştur ikimizde de :) Umudumu hala kaybetmiyorum ahhhhha :KK70:

Malesef kilodan baska herseyi goturdu bu meret. Psikolojim bozuldu ya bu hor mon ve insulin haplarindan. Neyse kismet onumuzdeki macara bakariz arik. Bu arada senin son durum nedir?

Canim 8.gun koyu diyosun canim ama daha koyu olmasi gerekiyomus benimde seninki gibi cikti 8.gun ben silik diye kabul ettim ilk cizgi kadar koyu olmasi gerekiyomus canim benim yoksa ben mi yanlis dusunuyorum acaba:KK43:

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Kızlar resimleride ekledim adetin 8.günü baya koyuydu sonra silikleşmiş sonra yine koyulaşmaya başlamış 2 kezmi yumurtladım acaba ??? Yapmaya devam edicem yinede..

Eki Görüntüle 1052175 Eki Görüntüle 1052176 Eki Görüntüle 1052177

Bence 8. Gün koyuluğu da tam değil, daha da koyu olmalıydı, 8. günde test yapmaya başladığına göre, adet periyodun 25 gün öyle mi?eğer öyle değilse erken mi başladın teste acaba?Erken başladıysan, henüz koyulaşmaması normal! mesela benim 30 günde bir, ben 13. günden itibaren yapıyorum ve 15.gün ikinci çizgim birinciden bile koyu çıkıyor, sen testlere erken mi başladın acaba?
dy6enuje.jpg

iPhone 'den Tapatalk aracılığı ile gönderildi

Son düzenleme:
Bence 8. Gün koyuluğu da tam değil, daha da koyu olmalıydı, neden 8. Günden başladın? Adet döngün kaç günde bir? Mesela benim 30 günde bir, ben 13. günden itibaren yapıyorum ve 15.gün ikinci çizgim birinciden bile koyu çıkıyor, sen testlere erken mi başladın acaba?
dy6enuje.jpg

canım benim adetlerim çok düzensizdir o yüzden zaman başladım.bu ay full her gün yapcam.sonraki ay tüp bebeğe geçiyoruz çünkü..bende 8.gün ilişki oldu koyu sanmıştım ama farkettim asıl bugün koyulaşmaya başladı..yani ilişkiyi bekletiyorum çift çizgi olana kadar.sen ne zaman sonuç alcan ?

Malesef kilodan baska herseyi goturdu bu meret. Psikolojim bozuldu ya bu hor mon ve insulin haplarindan. Neyse kismet onumuzdeki macara bakariz arik. Bu arada senin son durum nedir?

Canım hala adet olmadım bekliyorum.Dudaklarımda uçuklar çıktı dünden beri nedenini bilmiyorum.Kocaman birde dayak yemişimde dudağım patlamış gibi gözüküyor :) Sende adet olmadın değil mi?

Canim 8.gun koyu diyosun canim ama daha koyu olmasi gerekiyomus benimde seninki gibi cikti 8.gun ben silik diye kabul ettim ilk cizgi kadar koyu olmasi gerekiyomus canim benim yoksa ben mi yanlis dusunuyorum acaba:KK43:

kuzum evet bende araştırdım ikiside kıpkırmızı olduğu gün ilişki olacak.ve yapabiliyorsan ertesi gün...bende bekliyorum ay çok heyecanlı :KK49:

canım benim adetlerim çok düzensizdir o yüzden zaman başladım.bu ay full her gün yapcam.sonraki ay tüp bebeğe geçiyoruz çünkü..bende 8.gün ilişki oldu koyu sanmıştım ama farkettim asıl bugün koyulaşmaya başladı..yani ilişkiyi bekletiyorum çift çizgi olana kadar.sen ne zaman sonuç alcan ?

Evet bencede ,gitgide koyulaşacak seninkide, çift çizgiyi koyu görünce yaparsın!inşallah tüp bebek tedavisine gerek kalmadan bu ay alırsın müjdeyi :) Bana gelirsek, bir sonraki adet tarihim : 16 Nisan ( inşallah olmam) bu gün de yapıcam, sonra bekleyişe geçicem :KK66:

Evet bencede ,gitgide koyulaşacak seninkide, çift çizgiyi koyu görünce yaparsın!inşallah tüp bebek tedavisine gerek kalmadan bu ay alırsın müjdeyi :) Bana gelirsek, bir sonraki adet tarihim : 16 Nisan ( inşallah olmam) bu gün de yapıcam, sonra bekleyişe geçicem :KK66:

allah razı olsun inşallah gerek kalmadan hamile oluruz dediğin gibi.sende 16 nisanda adet olmazsın inşallah.muhakkak yaz buraya :KK49:

Hic sorma ben daha yakalayamadim sukur sen yakalayabildin bende yapiyorum su 4 saat beklemesi cok zor susuz caysiz bana cok zor geliyo acikcasi :KK43: bu arada sen hangi saatlerde kac saat bekleyerek yapiyosun canim?

Tabi silik ciksada 2 gunde bir peryodunu bozmamaya calisiyorum elbet denk gelir dusuncesiyle esime cok sacma geliyo ama yapacak bisiy yok :)

Bence 8. Gün koyuluğu da tam değil, daha da koyu olmalıydı, 8. günde test yapmaya başladığına göre, adet periyodun 25 gün öyle mi?eğer öyle değilse erken mi başladın teste acaba?Erken başladıysan, henüz koyulaşmaması normal! mesela benim 30 günde bir, ben 13. günden itibaren yapıyorum ve 15.gün ikinci çizgim birinciden bile koyu çıkıyor, sen testlere erken mi başladın acaba?
dy6enuje.jpg

Canım bu testin markası ne acaba? Baya net çizgileri

Tabi silik ciksada 2 gunde bir peryodunu bozmamaya calisiyorum elbet denk gelir dusuncesiyle esime cok sacma geliyo ama yapacak bisiy yok :)

Hic sorma ben daha yakalayamadim sukur sen yakalayabildin bende yapiyorum su 4 saat beklemesi cok zor susuz caysiz bana cok zor geliyo acikcasi :KK43: bu arada sen hangi saatlerde kac saat bekleyerek yapiyosun canim?

kızım sen 2 günde 1 yapta belki tutar nasrettin hoca hesabı :KK1::KK1::KK1: 4 saat değil ben 2 saat içmiyorum valla 4 saat yapamam yoksa :KK1:

Aynen bende yapamiyorum madem oyle bende 2 saat bekliyim madem sonuc cikiyo kendime eziyete gerek yok :) yani tutar normaldede sagliklisi 2 gunde 1 mis ya ben o yuzden oyle uyguluyorum yanlissa soyle :)

Seninki benden once belli olucak ayhh hadi insallah ya ALLAHİM hayirlisindan versin insallah canim haber ver our mu belli olunca :'-) ben gunleeri geciremyorum cunku

Tabi öğrenir öğrenmez haber veririm. Günler geçmiyor canım. Adet belirtileri gibi belirtiler var. Salı gününü bekliyorum. Senin ne zaman belli olacak canım?

İlk defa bu ay kullandım testi. 7-8 Nisan gibi belli olacak. İnşallah olur canım dua et lütfen.

Tabi öğrenir öğrenmez haber veririm. Günler geçmiyor canım. Adet belirtileri gibi belirtiler var. Salı gününü bekliyorum. Senin ne zaman belli olacak canım?

Hep oyle olyo canm ya hihh bu ay diyorum agrilarm baslynca yine depresyona gryrm bitince :-) inadina daha enerjik tamam bu ay kesin diye baslyrm insalah Bu ay sondur umitlermzn hayallermzn yikilisi AMINN .. BENIM 13nde falan ama stres yapyrm bazen 15ini bulyo 2gun atiyo ayhh heycanlandm bak :-)

X