Ovulasyon (Yumurtlama) Testleri Hakkında Merak Ettikleriniz

Bu arada hamile kalmissaniz ovulasyon testinde cift cizgi cikmaya devam ediyor mu acaba. Bazi yerde koyu cikmaya devam edecek diyor. Ne kadar dogru bilemiyorum. Herhangi bir bilginiz varmidir scaba?

yok öyle bişey canım,arkadaşının söyledkişi benim,ben hamile oldugumu ögrendikten sonra yaptım meraktan ama silik çıkmıştı,ama artık hamile deyilim malesef

Iyi o halde benimki neredeyse tamamen siliklesti çünkü (

yok öyle bişey canım,arkadaşının söyledkişi benim,ben hamile oldugumu ögrendikten sonra yaptım meraktan ama silik çıkmıştı,ama artık hamile deyilim malesef

Anladim canim. Insallah hayirlisiyla istedigin bebegine kavusursun tez zamanda. Alan rabbim tekrar vermesini de bilir. Umudu kesmemek lazim

Selamlar kizlar. Aranizda gec ovulasyon olan var mi yada konuyla ilgili bir bilginiz var mi acaba? Benim siklius dongusu ortalama 33 gun. Ben 19. Günü gibi yumurtlamam gerekirken yaptigim ovulasyon testine gore koyu cizgiler 25.gun koyulasma oldu yani regle bir hafta kala falan. Sizde de boyle bir sey var mi yada bildiginiz?

Canım ben geçen sene adetime 2-3 gün kala hamile kalmıştım,yani adetime 2-3 gün varken yumurtlamışım :) Olabilir,bence ona takılma.

Canım ben geçen sene adetime 2-3 gün kala hamile kalmıştım,yani adetime 2-3 gün varken yumurtlamışım :) Olabilir,bence ona takılma.

Insallah olur canim da benim de suan kasiklarimda agri var sanki adet olacakmisim gibi. Bundan 1 hafta once cok belirtom vardi gaz sancisi kasik agrisi mide bulantisi bel agrisi ates basmasi vs. Cok belirgindi ama simdi baya azaldi simdi adet olacakmisim gibi agrim var. Bilemiyorum bakalim hayirlisi. Ne olursa olsun burdan payladiriz artik napalim (

Umudunu yitirma canım çünkü adet belirtisiyle hamilelik belirtisi çok benziyor.İnşaAllah canım güzel haberler paylaşırız :)

Umudunu yitirma canım çünkü adet belirtisiyle hamilelik belirtisi çok benziyor.İnşaAllah canım güzel haberler paylaşırız :)

Insallah oyledir. Cunku daha oncw hamile kalmadım ne hissedilir bilmiyorum bu yasadigim adet gelmeden onceki hafif sancilar sadece. Insallah paylasiriz benim hala umudum var :)))

Insallah oyledir. Cunku daha oncw hamile kalmadım ne hissedilir bilmiyorum bu yasadigim adet gelmeden onceki hafif sancilar sadece. Insallah paylasiriz benim hala umudum var :)))

Ben geçen sene hamile kaldığımda hiçbir belirtim olmamıştı.Sadece göğüslerim ağrmıştı ama benim adetten öncede göğüslerim ağrır.Bu nedenle adetle hamilelik belirtilerini ayırmak biraz zor.Yalnız göğüslerim çok daha şiddetli ağrımıştı.Bakalım bu ayda çok şiddetli ağrıyor hatta gece uyuyamadım sızısından.Bekliyorum 4-5 gün var adetime :)

Benimde normalde cok kasik agrim olmaz sadece cok usutunce. Ama bu aralar dikkat de etmistim ama. iyi bakalim ayni anlarda ogreniz hayirli haberleri. Beklemrk ne zormus daha gecen aya kadar daha yeni yeni karar vermeye baslsmistik bebek icin. Ama bir anda insanin psikolojisi hazirsa demek ki bir am once istiyor.

Benimde adetime 4-5 gün var. Demekki ayni ayni hayırlı haberi alcaz.. :) inşallah sevindirici olur :)

Insallah :)) bu aksam bir arkadasla konustum dersaneden. Bu arada hem calisiyorum hem de dersaneye gidiyorum. Arkadasim 19 haftalik hamile. Onun ikinci cocuguymus. Regl olmadan once birseyler hissettinmi diye sordum. Sadece gogusunde sislik ve agri hissetmis ki hep regl doneminde bunu yasadigi icin direk hamilelik diye dusunmemis. Regl gecikince yaptigi testlerle anlamis. Bana demistin ya nprmal adet olucakmis gibi karistirilabiliyor fiye aynen oyle olmus arkadasinki de )

Pardon bunu busra demisti ben hatlari karistirdim :))

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…