Ovulasyon (Yumurtlama) Testleri Hakkında Merak Ettikleriniz

Kac yillik evlisin ??? İnşallah olurda sanada bizede gebelik nasip olur insaallah canim ama ben doktorda izletiyorum cunki o cok dogru çikiyo . İnşallah bu ay olur

En güzeli doktor kontrolü tabiiki.2.5 yıllık evliyim canım.Amin inşaAllah Rabbim kimsenin kucağını boş bırakmasın.

En güzeli doktor kontrolü tabiiki.2.5 yıllık evliyim canım.Amin inşaAllah Rabbim kimsenin kucağını boş bırakmasın.

Ben doktor kontrolündeydim 3aydi bu ayda bende sorun kan azliği ve bi de tansiyon var 1.7ay evliyim inşallah bu ay bizde gebe kaliriz. Rabbim yüzümüzü güldürsün inşallah

Amin canim inşallah. Rabbim yakinlarda yüzümüzü güldürür inşallah
Amin canım inşaAllah.
Ben doktor kontrolündeydim 3aydi bu ayda bende sorun kan azliği ve bi de tansiyon var 1.7ay evliyim inşallah bu ay bizde gebe kaliriz. Rabbim yüzümüzü güldürsün inşallah

Canım bende de yumurta çatlama problemi var maalesef.Bu ay çatladı bakalım kısmet,bekliyorum sonucu :) Amin canım inşaAllah.

Amin canım inşaAllah.

Canım bende de yumurta çatlama problemi var maalesef.Bu ay çatladı bakalım kısmet,bekliyorum sonucu :) Amin canım inşaAllah.
İnşallah bu ay çok güzel haberler paylaşiriz. Ben Azerbaycandanim. Bende yumurta catlamasi problem diyil kansizlik ve yüksek tansiyon var . İnşallah bu ay anne olmanin mutluluğunu yaşariz

İnşallah bu ay çok güzel haberler paylaşiriz. Ben Azerbaycandanim. Bende yumurta catlamasi problem diyil kansizlik ve yüksek tansiyon var . İnşallah bu ay anne olmanin mutluluğunu yaşariz

Canım folik asit kullanıyor musun?Bende de kansızlık var ve folik asit hem kansızlığa iyi geliyor hem de hamile kalırsan bebek gelişimine iyi geliyor.Tansiyonun hamileliğe bir etkisi var mı bilmiyorum ama kansızlık gebe kalamamakta etkili diye duymuştum.Folik asit içmiyorsan bir an önce başla canım.

bazen benim de olur öyle. dikkat ettim adetim bittikten hemen sonra ilişkiye girince bi kaç gün öyle kahverengi akıntım oluyo temizlenmiyo hiç.
Teşekkürler dusjeli, canım cevabın için, acaba kist belirtisi midir diye korktum, arada sırada kistlerim oluyor, birkaç adet döneminde atıyorum, umarım yine oluşmazlar:))

$IMAG0885.jpg $IMAG0885.jpg

kızlar şimdi bu negatif demek mi oluyo? silik olunca böyle mi oluyo. ovulasyon testini ilk defa denediğim için soruyorum.

Canım folik asit kullanıyor musun?Bende de kansızlık var ve folik asit hem kansızlığa iyi geliyor hem de hamile kalırsan bebek gelişimine iyi geliyor.Tansiyonun hamileliğe bir etkisi var mı bilmiyorum ama kansızlık gebe kalamamakta etkili diye duymuştum.Folik asit içmiyorsan bir an önce başla canım.
Canim çok sağ ol. Ben onu nasil kollanayim??? Bide imuneks kullandinmi hiç ben de kansiZlik olduğu içi regl döneminde mantar oluyo .mantari muayine etdiler mantar yok dediler kansizlik için ve de regl dönemimde kaşinti olmamasi için iymi folik asit yoksa imuneks mi daha iyi????

18.gün yumurtan artık çatlamaya hazır hale gelmiş,19 gün çatlamış oluyo ya bugünü muhakkak değerlendirin canım,yaa bak sen yakalamıssın koyuluğu.benimki hala silik çıkıyooo.bugün 20.günüm üstelik :KK53::KK53::KK53:

dün akşam değerlendi bakalım nolucak :KK52: 1 saate yakında bekledim duştan önce inşallah tutmuştur :KK1:

Kac yillik evlisin ??? İnşallah olurda sanada bizede gebelik nasip olur insaallah canim ama ben doktorda izletiyorum cunki o cok dogru çikiyo . İnşallah bu ay olur

ya bizim burda özel hastaneler devletten beter 2 dakka oturup derdini anlatamıyosun doktorun yanında randevu alıp gidiyorum güya yarım saatlik zamanım var mesela 9.30-10.00 arası diye yazıyo ama peşine hemen hasta hazırlıyolar daha sen odaya girmeden..yani takip falan yapıcaklarını sanmıyorum iyice sinirlerimi zıplatıyolar..yapıyolarsada ayda 4-5 kere o çileyi çekmek istemiyorum açıkçası birde işyerinden izin almak sıkıntı :KK31: kendim yapabildiğim kadar artık nasip kısmet 10 ay biticek evliliğimin..2 aydır düşünüyoruz daha :KK16:

$2014-02-27 22.28.28.jpg
kızlar merhaba ben uzun süre ovulasyon testi kullandım fakat 1 yıldır falan kullanmıyordum. 6 ay önce miyom ameliyatı oldum bu ay korunmayı bıraktık bende ov. testi aldım ameliyat sonrası adet düzensizliklerim oldu geçen ay 26. günde yumurtlama oldu mesela o kadar düzensiz yani. Allah rızası için şu testimi bir yorumlarmısınız? akıntım yok henüz daha yumurtlama olmamış dimi? biraz daha koyu olması mı gerekiyor acaba? adetimin 20. günü

dün akşam değerlendi bakalım nolucak :KK52: 1 saate yakında bekledim duştan önce inşallah tutmuştur :KK1:

ya bizim burda özel hastaneler devletten beter 2 dakka oturup derdini anlatamıyosun doktorun yanında randevu alıp gidiyorum güya yarım saatlik zamanım var mesela 9.30-10.00 arası diye yazıyo ama peşine hemen hasta hazırlıyolar daha sen odaya girmeden..yani takip falan yapıcaklarını sanmıyorum iyice sinirlerimi zıplatıyolar..yapıyolarsada ayda 4-5 kere o çileyi çekmek istemiyorum açıkçası birde işyerinden izin almak sıkıntı :KK31: kendim yapabildiğim kadar artık nasip kısmet 10 ay biticek evliliğimin..2 aydır düşünüyoruz daha :KK16:

Canim benim doktorum bi ayda bi kere bakiyo ultrasesle yani regl döneminin 12günü gidiyom artik ne zaman patlayacagini söylüyo valla o dediyi günde ultrasese gittim ve patladigini söylediler

X