Ovulasyon (Yumurtlama) Testleri Hakkında Merak Ettikleriniz

kızlar bu testi dün gece yaptım,14.günümdü dün,ikiside tam deyil ama çok çok yakın sizce Eki Görüntüle 984418 Eki Görüntüle 984418

ekledigim testi dün yaptım canım,bugünde yapıcam,bu gece ilişki olmak zorunda çünki ben büyük ihtimal yarın ankaraya gidicem annem ameliat olacak
Geçmiş olsun öncelikle canım bazen bu testler pik yapmıyor olabilir pik yapmasını beklerken kaçıyor yum.gunu eğer cinsiyet için uğraşıyorsun bu gecede dene bugün test yaptinmi göremedim dün 14.günmüş galiba

mrb arkadaşlar cevap verirseniz sevinirim LABOQUICK ben bu marka ovulasyon testini gitti gidiyordan geçen ay aldıydım geçen ay kullanmıştım pek anlamamıştım bu ay tekrar denicem bakalım bu marka sizce iyimi?

İyidir canım, ben de ondan kullanıyorum, gebelik testi de güzel..

ekledigim testi dün yaptım canım,bugünde yapıcam,bu gece ilişki olmak zorunda çünki ben büyük ihtimal yarın ankaraya gidicem annem ameliat olacak

Bu gece de dene yeterli borancım.. Hadi bakalım bu ay senden umutluyum bak, utandırma beni:))

bilemedim işte,

ya sonradan bir daha çift çizgi filan olur mu , gün kaçırırımıyım diye panikliyorum..

Koyulaşıp, silikleştiyse gerek yok canım..

En koyu cizgi zaten 16. Gun. O gun yaptik e dunde yaptik yeter artik dermanim kalmadi valla :) :) :)

:)))) Seni o kadar iyi anlıyorum ki..:)) Gerçekten insanda derman kalmıyor, saate baka baka vakit geçirdiğimi biliyorum bazen yaa....
Şu gebe kalma işleri bitse de şu iş görev olmaktan çıksa ağzımızın tadıyla yapıversek çok mu yani:))

:)))) Seni o kadar iyi anlıyorum ki..:)) Gerçekten insanda derman kalmıyor, saate baka baka vakit geçirdiğimi biliyorum bazen yaa....
Şu gebe kalma işleri bitse de şu iş görev olmaktan çıksa ağzımızın tadıyla yapıversek çok mu yani:))

Aynen oyle. Mecburiyetten yapmak ayri bi dert. Emekler bosa cikmasinda her turlu zorluga katlaniriz elbet :) :))

Benimde 3. Denemm bu ay.yakaladın mı lh artışını peki?düşünmememk mümkün değil.hiç düşünmüorum diyen ben adete 10 gün kala başlıyorum düşünmeye,

evet bu ay yakaladım ve değerlendirdim çift çizgi çıkan ve ertesi günü. ama hiçbir belirti yok 1hafta kaldı . millet yazıyor bazen yok ben hissettim yok benim bulantım başladı yok sırt ağrım başladı. bende hiç belirti yok sürekli kendimi dinliyorum zaten

Geçmiş olsun öncelikle canım bazen bu testler pik yapmıyor olabilir pik yapmasını beklerken kaçıyor yum.gunu eğer cinsiyet için uğraşıyorsun bu gecede dene bugün test yaptinmi göremedim dün 14.günmüş galiba[/QUişte tatlım buda 15.gün $Resim 730.jpg ilişki sabah oldu tatlım
evet canım koyu ve sonra silindi. Bıraktım canım yapmayı, hayırlısı bakalım :) heycanlı bekleyiş başladı

tama işte bukadar,teslerini boşa harcamamış olursun hemde,hadi sonu iyi olsun

:KK14::KK14::KK14: Hayırlı sabahlar kızlar.2 gün gecikmeli kırmızıyı gördüm bugün:KK43: Yeni BAT 23 MART.Tedavi için doktora gittiğinizde ilk olarak ne yapıyor ne istiyor? Adetin 2.günü gidip hormon testi yapıyormuş.Başka bilmediğim neler var,yardımcı olurmusunuz kızlar? İlk kez çocuk istediğim için gidicem doktora.Aynı zamanda eşimin de muayene olmasını istiyormu,yoksa sonrayamı bırakıyor?

kızlar yardım yaklaşık 4 gündür dişim çok ağrıyor. geçer diye bekledim ama sanırım dolgumla ilgili sorun var. bugün dayanılmıcak dereceye ulaştı yarın dişçiye gidicem ama endişelerim var sizce bir zararı olur mu biliyorsunuz şu anda adet için 27 şubatı bekliyorum. 1
hafta daha ağrıyı çekmek çok zor ne yapçam kararsız kaldım ya bebiş varsa. of hem girp oldumbu dönemde hem de diş ağrsı hepsi bu döneme denk geldi. bu konuda bilgisi olan varsa yazarsa sevinirim. nette baktım bazıları öğrenmeden önce yaptığınız hiç birşey tehlikeli değil diyor. kimi bebek düşündüğünüz anda herşeyi bırakın diyor. bazıları die dolgu içi yaılan morfin bebği etkilemez demiş çok kararsızım yardımmmmmmmmmmm

evet bu ay yakaladım ve değerlendirdim çift çizgi çıkan ve ertesi günü. ama hiçbir belirti yok 1hafta kaldı . millet yazıyor bazen yok ben hissettim yok benim bulantım başladı yok sırt ağrım başladı. bende hiç belirti yok sürekli kendimi dinliyorum zaten
Genelde belirtisi olmaynlar hamile kalıyo zaten.bence hamilesin içime doğdu.inş gercek olur cnm...benım 25 ymiş günüm 27 si degilmiş.bugun 4 gün vardı test yaptım negtf

Oncelikle Rabbim hepimize saglikli evlatlar versin.ben erkek bebis icin deniyorum bugun olmam gerekiyordu olmadım. Ve nasil midem bulaniyor.ben kasiklarimda agri old gun denemistim.ama akinti ertesi gun oldu ve cizgide ertesi gun oldu.bu konuda bilgisi olan varmi.cizgiden once kiz ihtimali yuksekmi

Dun gece oylesine ovulasyon testi yaptim yine pozitif. Uc gun ust uste cift cizgi cikmasi normal mi sizce:KK43: sozde bitmiş olmasi lazim cift cizgi kac gun kalıyor bilen var mi

Tatlım ne belirtisi olacak ki daha? O bir sürü belirti sıralayanları ciddiye almayın.. Tek bir belirti vardır o da adet gecikmesidir.. Bir de kişiden kişiye olarak değişen göğüslerde dolgunluk ve acı hissi olur adet tarihine yakın.. Geri kalanların hepsi fasafisodur.

:KK14::KK14::KK14: Hayırlı sabahlar kızlar.2 gün gecikmeli kırmızıyı gördüm bugün:KK43: Yeni BAT 23 MART.Tedavi için doktora gittiğinizde ilk olarak ne yapıyor ne istiyor? Adetin 2.günü gidip hormon testi yapıyormuş.Başka bilmediğim neler var,yardımcı olurmusunuz kızlar? İlk kez çocuk istediğim için gidicem doktora.Aynı zamanda eşimin de muayene olmasını istiyormu,yoksa sonrayamı bırakıyor?

Tatlım ben de bugün adet oldum, yarın yumurta takibi için dr a gidicem.. Sen de takip yaptırabilirsin, hormonlarına bakılır.. Eş kısmına gelince eğer uzun süredir korunmasız ilişki olduğu halde geblik oluşmuyorsa eşi de hemen araştırıyorlar tabii ki..

kızlar yardım yaklaşık 4 gündür dişim çok ağrıyor. geçer diye bekledim ama sanırım dolgumla ilgili sorun var. bugün dayanılmıcak dereceye ulaştı yarın dişçiye gidicem ama endişelerim var sizce bir zararı olur mu biliyorsunuz şu anda adet için 27 şubatı bekliyorum. 1
hafta daha ağrıyı çekmek çok zor ne yapçam kararsız kaldım ya bebiş varsa. of hem girp oldumbu dönemde hem de diş ağrsı hepsi bu döneme denk geldi. bu konuda bilgisi olan varsa yazarsa sevinirim. nette baktım bazıları öğrenmeden önce yaptığınız hiç birşey tehlikeli değil diyor. kimi bebek düşündüğünüz anda herşeyi bırakın diyor. bazıları die dolgu içi yaılan morfin bebği etkilemez demiş çok kararsızım yardımmmmmmmmmmm

Geçmiş olsun canım.. Öncelikle konu senin sağlığın. Şu an olmayan bir durum için ya öyleyse ya böyleyse diye düşünüp sağlığını tehlikeye atmamalısın.. Gereken tedavini olmalısın. Bebek varlığını belli etmeden önce yapılan şeylerin bebeğe bir zararı da olmaz ayrıca.

kızlar ben yarın ankaraya gidiyorum annem ameliyat olacak bisüre yokum,dua edin lütfen anneme

Şimdiden geçmiş olsun annene canım..

Dun gece oylesine ovulasyon testi yaptim yine pozitif. Uc gun ust uste cift cizgi cikmasi normal mi sizce:KK43: sozde bitmiş olmasi lazim cift cizgi kac gun kalıyor bilen var mi

3-4 gün bu şekilde göreni de okumuştum .. Silikleşene kadar yapmaya devam et, tabii 2 günde bir ilişkiye de devam et canım.

Aynı dertten muzdarip canım benimde 3 gündür pozitif 15.ve 16 gün yoğun 17günde t c den bir iki tık açık bilenler yardım bir kızım var birde oğlum olsun istiyorum 3 gecedir ilişki oldu bu gece koca tamam yok artık sabah ise gidiyorum dinlenecem diyor hala yumlar catlamadimi ki

Forewerhayat ben erkek icin tek ilişkisi diye biliyorum sen niye 3 gun ust uste denedin anlamadim netten cok arastirdim ben tek iliski olmali mutlaka.oyleki y ulasinca orda x kalmayacak.yanlismiyim senin gorusun nedir

Forewerhayat ben erkek icin tek ilişkisi diye biliyorum sen niye 3 gun ust uste denedin anlamadim netten cok arastirdim ben tek iliski olmali mutlaka.oyleki y ulasinca orda x kalmayacak.yanlismiyim senin gorusun nedir

6 gün üst üste yaptık oğlum oldu canım. bunlar safsata.

Gerci allah bilir zaten bizimki oyle tedbir zaten.esra arkadasim.ama ben ikinci kizimda dedim hayirlisi hic denemeyecegim rabbim ne kismet ederse kizim oldu 10 erkege degismem bir telini.ama en yakinimdan uzaga duymadigim sey kalmadi vah vah tuh tuh millet bir tane icin dunya para harciyor sizene dedi esim ama neyse uzun hikaye.oda bende kapatmak zor agizlari.simdi hayirli ise bir erkek bebegi istiyorum verirsede allahtan vermezsede hsyirlisi ondan.neyin Iyi olacagi biz bilemeyiz.

X