Ovulasyon (Yumurtlama) Testleri Hakkında Merak Ettikleriniz

bence iki sefer yapman daha dogru,çünki diyelim bugün sabah yaptın ama çıkmadı ertesigün yada daha sonrasını beklerken hadi yumurtlaman oldu ve geciktin,bence düzenli takip et,:KK34:
Tamam canim bunu bilmiyordum cok tesekkur ederim.

Peki abdestlendikten hemen sonra mi baslamaliyim testi yapmaya?

bu konuda bilgim yok canım ,bende kız çok istiyorum ama Allah aratmasın sağlıklı hayırlı evlat olduktan sonra kız erkek farketmez...bi hamile kalalımda cinsiyeti kader kısmett:KK34:

tamam canım görürsem inşallah :KK1:yazarım:KK14::KK14:

Tabikii orası öyle.Benim iki tane oğlum var.Çok isterim bir kızım olsun.Tabiki taktir Allahtan :KK70:

Inşallah canım... Dilerim sen hamilesindr... Bi test al yap ihmal etme... Yerleşme kanamasi olabilir...

canım dediğim gibi değilim geç oldu kanama ve az doktora gittim kist oldu belki diye bir şey yok Allahtan bakalım öbür ay kısmetse... genç olanlar iki yıl zamanı olur tedavi vs gibi şeyler en son adım bu kadar acele etmeyin dedi haklı galiba biraz rahat bırakalım bakalım 4 ayda yumurtan yeni gelişti normaldir dedi :)

Merhaba arkadaşlar öncelikle sunusoylemek istiyorum eğer hamile kalmak istiyosaniz yumurtlama gununuzu takip edin anladigim kadarıyla da herkesin yumurtlama tarihi farklı bunu da belirlemenin en iyi yolu ovulasyon testleri ben adetim bitince yaklasik on beş gün kadar kullandim ve su an hamileyim :KK70:

Arkadaşlar merhaba . Ben siteye yeni katıldım. Ben Dün clear blue ovulasyon testini aldım digital olandan. Dün teste başlama günümdü fakat test negatif gösterdi ama ben işimi şansa bırakmak istemedim ilişkiye girdik eşimle. Bu sabah testi yaptım gülen surat çıktı akşam tekrar ilişkide bulunucaz. Sizce hamile kalma olasıligim nedir? Eşimi iyi besliyorum cevizler incirler... Kendime de dikkat ediyorum ama işim gereği ayakta uzun süre kalıyorum. Allah ın izniyle bebek istiyoruz. Deneyim sahibi arkadaşlar yardımcı olursa cok şvinirim. Teşekkürler...

canım dediğim gibi değilim geç oldu kanama ve az doktora gittim kist oldu belki diye bir şey yok Allahtan bakalım öbür ay kısmetse... genç olanlar iki yıl zamanı olur tedavi vs gibi şeyler en son adım bu kadar acele etmeyin dedi haklı galiba biraz rahat bırakalım bakalım 4 ayda yumurtan yeni gelişti normaldir dedi :)

Hakkımızda hayırlısı olsun canım.... Napalim bizimde kaderimizde beklemek varmış... Sağlık olsun.

İns olmazsin da bebisine kavusursun cnm..bende 8 ni bekliyorum adet gunum.bende inss olmam artik..hayirlisi artik kismet. Hepimiz icin

Ağladın zırladın yeter kendine gel artık:KK53: bebeğin olacak ve sen bu nlerde kendini yıprattığınla kalacaksın bunu unutma.:KK16:

Sağol canım ya. Şimdi de yazdıklarına duygulandım :)))) ben bahane arıyorum galiba. Bu aydan da geçti. O kadar ağrım var ki. Zaten gelecen tamam kabul de bu kadar gürültü niye yapıyosun di mi :)))

bigün göreceksiniz,hepinİz tıkır tıkır hamile kalıp,çatır çatır doguracaksınız, inşallah bende kalacam::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64: OZAMAN İŞTE BÖYLE HALAY ÇEKECEZ:KK9::KK9::KK9::KK9::KK9:

bigün göreceksiniz,hepinİz tıkır tıkır hamile kalıp,çatır çatır doguracaksınız, inşallah bende kalacam::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64: İŞTE OZAMAN BÖÖÖYLE HALAY ÇEKECEZ:KK9::KK9::KK9::KK9::KK9:

sağol canım ya. şimdi de yazdıklarına duygulandım :)))) ben bahane arıyorum galiba. Bu aydan da geçti. O kadar ağrım var ki. Zaten gelecen tamam kabul de bu kadar gürültü niye yapıyosun di mi :)))
yapma tatlım böyle allaha sıgın dua et rahatlarsın

Son düzenleme:
Sağol canım ya. Şimdi de yazdıklarına duygulandım :)))) ben bahane arıyorum galiba. Bu aydan da geçti. O kadar ağrım var ki. Zaten gelecen tamam kabul de bu kadar gürültü niye yapıyosun di mi :)))
HEEEY NAPIYORSUN SEN BÖYLE,NE BU RUH HALİ,NEZAMANDIR EVLİSİN,VE NEZAMANDIR ÇOCUK İSTİYOSUN,SAKINCASI YOKSA YAŞINIDA MERAK ETTİM.YAPMA GÜZELİM YA,TAKMA KAFAYA Bİ BAKMIŞİN BEBEK GELİYOR,:emir_bebek:

X