Ovulasyon (Yumurtlama) Testleri Hakkında Merak Ettikleriniz

gozun aydin canim cok sevindim darisi basimiza :))) bende ovulasyon testini kullaniyorum son adet tarihim 25 kasim ilk test tarihim 3 aralik ilk 3 gun silik cizgi 4 ve 5 net cizgileri yakaldim. kuralina uygun uyguladim ve hic bos bir gece gecirmdik bakalim ne olucak

inşallah rabbim sanada ve tüm isteyenlerede nasip eder göbişinizde küçük bebişleriniz olur:))

Kızlar merhaba,

Reglimin 8. gününden bu yana ovulasyon testi yapıyorum. T çizgisi hep çok çok soluk çıktı bakınca belli oluyor ama hiç koyulaşmadı. Bugün 17. günüm ve ovulasyon dönemlerinde olan akıntılardan başladı bende. Test daha değil diyo ama akıntı olunca kafam karıştı. 31-33 gün aralığında regl oluyorum bu aralar yumurtam varsa çatlamalı ama test olumlu çıkmayınca emin olamadım ne zaman yoğun çalışma yapmak gerekir. :KK1:

Bana fikir verebilir misiniz?

Kızlar merhaba,

Reglimin 8. gününden bu yana ovulasyon testi yapıyorum. T çizgisi hep çok çok soluk çıktı bakınca belli oluyor ama hiç koyulaşmadı. Bugün 17. günüm ve ovulasyon dönemlerinde olan akıntılardan başladı bende. Test daha değil diyo ama akıntı olunca kafam karıştı. 31-33 gün aralığında regl oluyorum bu aralar yumurtam varsa çatlamalı ama test olumlu çıkmayınca emin olamadım ne zaman yoğun çalışma yapmak gerekir. :KK1:

Bana fikir verebilir misiniz?

2 günde bir yapmak gerekiyo. ama akıntın varsa sık çalış. bende çizgi akıntıdan 2 gün sonra koyulaştı

Kizlar slm..maalesef iyi haber degil adet oldum ayin 5 inde.ilk defa ovula.testi kullanmistim bu ay ve coook umutluydum ama gene husran uzuntu kaldi elimde...bitsin bakalim testi gene yapcam.hayirlisi ins.ama artik aglayamiyorum ilginc sadece sinirli bi hal geldi bana..

yalnız değilsin canım. ben tam 5 aydır elim boş dönüyorum. Bazen dayanmak güç oluyo. Her seferinden umutlanmayacam deyip yine de içten içe bekliyorum. Allah birgün bize de yaşatacak emin ol. Benim de bat 12 aralık. umudum yok. zaten önümüzdeki ay incir kürü uygulamayı planlıyorum. İnşallah işe yarar. Bir de böyle deneyelim :emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek:

yalnız değilsin canım. ben tam 5 aydır elim boş dönüyorum. Bazen dayanmak güç oluyo. Her seferinden umutlanmayacam deyip yine de içten içe bekliyorum. Allah birgün bize de yaşatacak emin ol. Benim de bat 12 aralık. umudum yok. zaten önümüzdeki ay incir kürü uygulamayı planlıyorum. İnşallah işe yarar. Bir de böyle deneyelim :emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek:

umarım ters takla yapar bebişin seni,umudum yok diyorsunya,umut herzaman olmalı insan oglunda,sonuçta allahtan umut kesilmez,önceki gece ve dün gece testi yaptım tık tok sadece c koyu t ise belli belirsiz,testleri sormuştum sana canımya:emir_bebek:

bu testler gebeliği de gösterebiliyor mu? bat a 6 gün falan var yapıyorum hiç çizgi falan yok ortada :KK43: yine mi hüsrana uğrayacağım ben :KK5:

kaçıncı gün yapmaya başlamıştın?
benimde bugün 20. günüm.bugüne kadar çıkan en koyu çizgiydi bakalım koyulaşacak galiba çok geç yumurtluyorum...

10.gün başladım yapmaya ama hala silik en son dün yaptım 18.gündü:KK31: sanırım senle ben aynıyız benimde geç olcak herhalde:KK14:

bu testler gebeliği de gösterebiliyor mu? Bat a 6 gün falan var yapıyorum hiç çizgi falan yok ortada :KK43: yine mi hüsrana uğrayacağım ben :KK5:

ya niye ovu.testiyle gebemiyim diye bakıyorsunuzki,erken gebelik testleri al,adetine 2 3 gün kala yap daha rahat olursun bence,bazıları ovu.testininde gösterdigini söylüyor ama 2 gün kala gösterir diyorlar,bence diyer testi al derim:KK34:

10.gün başladım yapmaya ama hala silik en son dün yaptım 18.gündü:KK31: sanırım senle ben aynıyız benimde geç olcak herhalde:KK14:

bende 10. gün başladım.dün 20.günümdü çizgi biraz koyuydu.bugün yine silik Allah'ım yaaa yumurtam çatlamıycak galiba ümidi kestim:KK43:(

bende 10. gün başladım.dün 20.günümdü çizgi biraz koyuydu.bugün yine silik Allah'ım yaaa yumurtam çatlamıycak galiba ümidi kestim:KK43:(

al benden de o kadar:KK6:
canım senin ilk yaptığın günden beri hep silik çizgi varmıydı?benim bi göründü b, kayboldu sonra bidaha göründü ya ondan sordum:KK51:

ya niye ovu.testiyle gebemiyim diye bakıyorsunuzki,erken gebelik testleri al,adetine 2 3 gün kala yap daha rahat olursun bence,bazıları ovu.testininde gösterdigini söylüyor ama 2 gün kala gösterir diyorlar,bence diyer testi al derim:KK34:

evde vardı fazladan onunla yapayım dedim. gebelik testi de var ama bu kadar erken göstermiyor gebelik testleri. ovülasyon testleri daha hassas oldugu için gebelik testinden önce belli ediyormuş. o yüzden sordum 6-7 gün önceden ovülasyon testiyle öğrenen var mı diye.

al benden de o kadar:KK6:
canım senin ilk yaptığın günden beri hep silik çizgi varmıydı?benim bi göründü b, kayboldu sonra bidaha göründü ya ondan sordum:KK51:

çok çok silik çizgi vardı.dünde çizgi daha az silikti.bugün yine çok silik.ya neden çatlamadı acaba?hayır yani hormonlarım normal,adetim düzenli,pko yok,hsg de çektirdim bu ay herşey normal.off acaba kalkıp doktora gitsemde stresten kurtulsam mı???

evde vardı fazladan onunla yapayım dedim. Gebelik testi de var ama bu kadar erken göstermiyor gebelik testleri. Ovülasyon testleri daha hassas oldugu için gebelik testinden önce belli ediyormuş. O yüzden sordum 6-7 gün önceden ovülasyon testiyle öğrenen var mı diye.

anladım canımda hiç okadar erken ögreneni okumadım,2 3 gün öncesi deniyor hep

bu ay başladım bidahada yapmam heralde bişey anlamadım zaten ona bağlıda çalışmadık 10.günden beri gün aşırı çalıştık tutuysa tutmuştur :KK14:

moralini bozduysa bencede yaoma,belki senin hormonlarla ilgilidir canım,yumurtlama oluyordur ama test algılamıyordur,herkez bir olmaz,BUARADA MERAK ETTİM ADETİNE NEKADAR VAR

Son düzenleme:
umarım ters takla yapar bebişin seni,umudum yok diyorsunya,umut herzaman olmalı insan oglunda,sonuçta allahtan umut kesilmez,önceki gece ve dün gece testi yaptım tık tok sadece c koyu t ise belli belirsiz,testleri sormuştum sana canımya:emir_bebek:

50 lik paket halinde aldık internetten. adet bitişinden itibaren yapıyosun. hergün. zaten kendini belli ediyo.

çok çok silik çizgi vardı.dünde çizgi daha az silikti.bugün yine çok silik.ya neden çatlamadı acaba?hayır yani hormonlarım normal,adetim düzenli,pko yok,hsg de çektirdim bu ay herşey normal.off acaba kalkıp doktora gitsemde stresten kurtulsam mı???

testin prospektüsünde şey yazıyo yanlış hatırlamıyorsam bu hormon her zman varmış vücutta zaten ama yumurtlama günlerinde artarmış

moralini bozduysa bencede yaoma,belki senin hormonlarla ilgilidir canım,yumurtlama oluyordur ama test algılamıyordur,herkez bir olmaz,BUARADA MERAK ETTİM ADETİNE NEKADAR VAR

olabilir yaa daha 12 gün falan var normalde geçen ay 3 gün gecikmeli olmuştu sanırım stres yaptığımdan 18inde olcağına 21 nde olmuştu bu ay 21nde bekliyorum çünkü 30 günde bir oluyor

X