Ovulasyon (Yumurtlama) Testleri Hakkında Merak Ettikleriniz

Mrb canim kalbin nasil temizmis bak ruyanin bi kismi gercek oldu avavred gebe kaldi RABBIM isteyen herkesede nasib etsin ama bende bisey yok henuz bu gun 2 ay oldu adet olmayali hormon ilaci kullaniyom suan adet olabilmek icin artik HAKTAN hayirlisi

AVAVRET arkadasim tebrik ederim gozun aydin ALLAH kucagina saglikla almanida nasib etsin canim darisida tum isteyenlere

Belindam bizim guruptan bisen bide ben kaldik herhalde seninde mujdeli haberini bi kac gune bekliyorum canim hakkinda hayirlisi olsun ins bizi sevindirirsin bebem

Çok teşekkür ederim canım benim, hepiniz arkamdan geliyosunuz merak etmeyin:KK16:

Kızlar nasılsınız ben çok meraklıyım ve tedirginim bu cumartesi ilk muayenem var beta testimin sonuçlarıda
18.11.2013 = 41.79
20.11.2013 = 91.01
24.11.2013 = 538,27

sizce nasıl iyimi

Bence çok iyi. Benim 22.11''de 114, 24.11'de 297,7. Yalnız bikaç kere çok çok az kahve lekelerim oldu korktum bugün doktora gidicem:18:

arkadaşlar ara kanama şeklinde adet olmaktayım hormon testi yaptırmam doktorum tarafından söylendi ancak adetimin 3. gününü tahmin edemiyorum bitkisel kür uyguladığım zaman örneğin civanperçemi içtiğimde düzenli kanamam oluyor ancak bu kürün hormon testimin sonucunu etkilemesinden endişeliyim sizce bu yöntemi uygulayıp adetimin 3. günü hormon testlerimi yaptırsam sonuçları etkilermiyim teşekkürler

kızlar soğan suyuyla bal çörek otu tarçın karışımı hormon testini etkilermi? doktora kullandığımı diyemedim :-)

bende aynı şeyden muzdaribim lütfen acil cevap kür uygulayıp diğer aya hormon testi yaptırcam bu durum beni çok üzüyor :KK43:

kızlar soğan suyuyla bal çörek otu tarçın karışımı hormon testini etkilermi? doktora kullandığımı diyemedim :-)

Yani bu kürler hamilelik yolunda etkiliyse bence hormon testinide etkiler

kızlarrrrrrr nolur yardım edin bir bilgi verin
dün gündüz ovülasyon testi yaptım negatifti ama gece eşimle yinede ilişkide bulunmuştuk
az önce ovülasyon testini yine yaptım kopkoyu çift çizgiyi yakaladım
ama eşim nöbetçi ve sabaha kadar yok :KK43:((
dün geceki ilişkinin bugüne faydası olur mu ya da yarın sabaha kadar yumurta bekler mi çok moralim bozuldu :KK43:
Ooo süper yumurtlama oncesi iliski gayet iyi olmuş.koyu çift çizgiden sonra zaten neredeyse 1gun sonra yumurtan catlar bu nedenle koyuyu gördüğün gün değil bir sonraki gün daha uygun.:KK1: :KK1:
Umarım hayırlı güzel haberler alırız senden de:KK1:

Son düzenleme:
Çok teşekkür ederim canım benim, hepiniz arkamdan geliyosunuz merak etmeyin:KK16:

Bence çok iyi. Benim 22.11''de 114, 24.11'de 297,7. Yalnız bikaç kere çok çok az kahve lekelerim oldu korktum bugün doktora gidicem:18:

Canım benim yerleşme olabilir korkma doktora git tabi baktır bi için rahat etsin. benimde ilk muayenem cumartesi inşallah keseyi görebiliriz belki kalp atışını bile duyabiliriz :)

Canım benim yerleşme olabilir korkma doktora git tabi baktır bi için rahat etsin. benimde ilk muayenem cumartesi inşallah keseyi görebiliriz belki kalp atışını bile duyabiliriz :)

Yaa ne güzelll darısı başıma:KK16: ya şu an 4. Haftamdayım şimdi hiçbişe gözükmez nasıl muayene edicek ki? Kese gözükmeden progestan da vermiyolarmış galiba.

benimde oldu geçen hafta canım doktor hap verdi temkinli olalım diye bebeğim büyümüştü bir skntı yok dedi merak etme

Dün akşam da yaptım test ikinci çizgi belirgindi ams gülenyüz çıkmadı. Sabah tekrar yaptım daha silik çizgi çıktı. Dualarin için sağol bacım ama artik hesap kitaptan çok yoruldum. Allah bebegimi inş. Nasip eder banq. Sıkıldim bu tek çizgi çift çizgi işinden. Maymuna döndüm. Inanıyorum ki Allah Ol derse herşeyolur. Kurban olduğum vermişse yavrumu ben çizgiyi göremesem bile olur kuzucum. Geriliyorum takmak istemiyorum ama olmuyor. Gecen gün bi haber gördüm. Kadın 6 aylık hamile beyin ölümü yaşanıyor ama bebek dogsun diye üç ay cihazlarla kadını yaşatıyorlar ve bebeğin doğumu olduktan sonra kadının fişini çekiyorlar. Ağlayarak izledim. Yani yeterki Rabbim istesin. Ölüden diri getirtir. O yüzden bende saldim çayıra O kayira....

aynı şeyleri bende yaşadm canm 6 ay sonunda geldi bebğim inşallahta sağ salim doğar.hiç ummadığım artık olmaz dediğim zamanda hamileymişim meğer ne ovülasyon yaptım nede doğru dürüst birlikte olduk bol bol dua et içinide ferah tut en kısa zamanda rabbim sanada yaşatsın inşallah

$DSC_0360.jpg $DSC_0360.jpg $DSC_0360.jpg
Kizlar bata 8 gun kaldi ama yaptigim ovu testi boyle cikti yumurtluyor muyum u
Yine bir degerlendirir misiniz

Canim sninde mi adete yakin bole cikiyor daha silik olmasi gerekmiez mi biz yeniden mi yumurtluyoruz niye bole acaba bilgisi olan arkadaslar cevaplarsa sevinirim
Benim hep böyle çıkıyor 5 Kasım'da adet oldum 12 Kasım'dan beri hergün yapıyorum bir ara biraz daha koyulastiysada hep böyle silik çizgi var.yani sadece c de çizgi olup T de hiç çizgi olmadıgını henüz görmedim :KK66:

Yani bence bunu hamileliğe yorma.ama inşallah hamileyizdir o ayri

Benim hep böyle çıkıyor 5 Kasım'da adet oldum 12 Kasım'dan beri hergün yapıyorum bir ara biraz daha koyulastiysada hep böyle silik çizgi var.yani sadece c de çizgi olup T de hiç çizgi olmadıgını henüz görmedim :KK66:

Yani bence bunu hamileliğe yorma.ama inşallah hamileyizdir o ayri

İns canim bende 5 kasimda adet oldum ben 28 gunde bir oluyorum sen ins hamileyizdir cok istiyorum her gun agliyorum artik psikolojim bozuldu

benimde oldu geçen hafta canım doktor hap verdi temkinli olalım diye bebeğim büyümüştü bir skntı yok dedi merak etme

Doktordan geldim iğne verdi vurdurdum bi de vajinal tablet verdi. Biraz daha rahatladım bugün hiç gelmedi belki bi daha olmaz.

Canim sninde mi adete yakin bole cikiyor daha silik olmasi gerekmiez mi biz yeniden mi yumurtluyoruz niye bole acaba bilgisi olan arkadaslar cevaplarsa sevinirim

Daha önceleri adete yakın nasıl çıkıyordu o önemli. Şu an daha koyuysa umut var. Benim adete 2-3 gün kala koyulaşmaya başladı.

Arkadaşlar merhaba..Bilgisi olanlara bikaç soru sormak istiyorum.Ben bu ay yumurta takibi yaptırdım adetin 3. günü gittim doktora baktı ve kist olmadığını söyledi 13. gün gel yumurtalarına bakalım dedi bana acayip geldi arada niye bakmıyo diye neyse bi
şey demedim ogün.Aynı zamanda incir kürüne dewam ettim ve ovulasyon testiyle de takip ediyordum.10. günde çift çizgi cıktı ama yinede bekledim diğer gün de yaptım çizgi silikti tamam dedim 11. günde yumurtaladım ve ilişki oldu o günlerde.13. gün doktora gittim yumurtam 13mm ve 8mm idi.Büyümemişler dedi doktor...Benim aklıma takılan acaba ben 10. günde yumurtladım mı doktor eger 10. günde yumurtalasam bunu görür müydü?O morel bozukluğuyla sormadan çıktım doktordan..Çünkü yumurtan büyümüyo demekki klomene başlayalım dedi bilmiyorum ne diyosunuzzz?Teşekkürler şimdiden...

İns canim bende 5 kasimda adet oldum ben 28 gunde bir oluyorum sen ins hamileyizdir cok istiyorum her gun agliyorum artik psikolojim bozuldu

haydaaaa dur ağlama.gercı bı ara bende cok agladım ama artık aglamıyorum.bu arada kaç yasındasın ne zamandır istiyorsun bebiş?
bak batdasız senınle:)))yoldas olur beraber beklerız bebıslerımızı:))

X