Ovulasyon (Yumurtlama) Testleri Hakkında Merak Ettikleriniz

Telefonda kullandığım uygulamada, yumurtlama tarihimi 11 kasım-17 kasım olarak hesaplıyor. Fakat, o tarihlerde gülen surat yakalayamadım. içindeki çizgiye baktığımda çift çizgi gördüğüm zamanlar olmuştu. Fakat gülen surat çıkmamıştı. Adetime 9 gün kala gülen surat göstermeye başladı. bugün 3. gün olmasına rağmen gülen surat devam ediyor. Garip bi şekilde, testin içindeki çizgide 2.çizgi belirmiyor. neye göre gülen surat çıkıyor hiç bir şey anlamadım. kafam çok karıştı. adetime 1 hafta var. geç yumurtlamış olabilirim diyorum ama ne alakaysa içindeki çizgi negatif. surat pozitif :S

Kızlar ben birkaç saat önce ovu testi yaptım gülenyüz gördüm.Ayın 17 sinde de görmüştüm. Az önce idrar testi yaptım negatif. Bu ne simdi anlamadm.

Bende ayda 2 keremi yumurtluyorum acaba diye düşünmüştüm yada ov.testi gebeliğimi saptadı demiştim idrar testinde 1-2 saat sonra çok belirsiz ikinci çizgi görmüştüm.Adetine kaçgün var bilmiyorum ama ov. testi gebeliğide gösterebiliyor idrar testlerinden erken inşALLAH seninkide öyledir​

Ya arkadaşlar bende yumurtalık tembelliği var.Bu ay ilk defa ovülasyon testi yaptım 2 gün silik çizgi çıktı dün de silik olan çizgi daha bi silik çıktı.Şimdi ben yumurtlamadan çatlamış mı oluyo_?hamile kalma şansım yok mu?

Telefonda kullandığım uygulamada, yumurtlama tarihimi 11 kasım-17 kasım olarak hesaplıyor. Fakat, o tarihlerde gülen surat yakalayamadım. içindeki çizgiye baktığımda çift çizgi gördüğüm zamanlar olmuştu. Fakat gülen surat çıkmamıştı. Adetime 9 gün kala gülen surat göstermeye başladı. bugün 3. gün olmasına rağmen gülen surat devam ediyor. Garip bi şekilde, testin içindeki çizgide 2.çizgi belirmiyor. neye göre gülen surat çıkıyor hiç bir şey anlamadım. kafam çok karıştı. adetime 1 hafta var. geç yumurtlamış olabilirim diyorum ama ne alakaysa içindeki çizgi negatif. surat pozitif :S

Canım bende geçen ay ilk kez gülenyüz testini kullandığımda içindeki ikinci çizgi çok az koyu olmasına rağmen gülenyüz gördüm fakat hamile kalmadim. Bu ay gene gülenyüz testi kullandım . Bu ay içindeki çizgiler daha belirgindi. Benim ovu günüm 17 siydi. 17 akşamı gülenyüz gördüm ve cizgiler cok koyuydu. Dün ayın 22 sinde yaptım gene gülenyüz çıktı. Bu seferki çizgi o kadar koyu degildiama C ye yakın diyelim. Şn

Bende ayda 2 keremi yumurtluyorum acaba diye düşünmüştüm yada ov.testi gebeliğimi saptadı demiştim idrar testinde 1-2 saat sonra çok belirsiz ikinci çizgi görmüştüm.Adetine kaçgün var bilmiyorum ama ov. testi gebeliğide gösterebiliyor idrar testlerinden erken inşALLAH seninkide öyledir​

Ay canım inş. Hayırlısı Yarabbim bende ovu testi daha hassas diye biliyorm ama ne bilim yanılmak istemiorum.Test almam lazım ilk kez böyle gördüm. Gecen ayda yaptım böyle şey görmemiştim.

Adetime 8 gün var bu arada bacım

:KK9: aynen işte 1 hafta kala ov testlerim koyuydu sonra silikleşti yine ve adete 3 gün kala yine koyu çıktı.Hep resimleri burada paylaştım herkes hamile olabilirsin demişti.İnşALLAH darısı tüm isteyenlere ve sana canım

rmznftm tatlım seni aşağıda online yakalamışken sorayım nasıl geçiyoor hamilelikk:KK49: Bulantı iştahsızlık vs şikayetlerin başladımııı. Normalde kadınlar bu ilk 3 ayda çok kilo verirlermiş bendemi terslik var nedir müthiş bir açlık hissi var ve hiç kusma filan yok dünyayı yiyebilirim:KK52: ki ben günde 1 bardak kahveyle yaşayabilen bir insandım endişelenmeye başladım bu gidişle 9 ayda 40-50 kilo almış yürüyen fıçı olabilme ihtimalim var :KK9:

Son düzenleme:
Kizlar merhaba,

Ben de araniza katilicam insallah, iki aydir takvimden hesaplayarak deniyorum ama sonuc alamadim, artik ovulasyon testlerini arastirmaya basladim. ama iste benim bulundugum ulkede testler cok pahali, uygun bir tane bulurum insallah kendime. bir de adet dongum cok duzenli degil ne yapacagim bilmiyorum Allah isteyen herkese hayirlisiyla nasip etsin
hepimize kolay gelsin...

bu arada cahilligime gulmezseniz bisey sorabilir miyim , burada bahsettiginiz bat ne demek sat ne demek ? :KK17:

:KK9: aynen işte 1 hafta kala ov testlerim koyuydu sonra silikleşti yine ve adete 3 gün kala yine koyu çıktı.Hep resimleri burada paylaştım herkes hamile olabilirsin demişti.İnşALLAH darısı tüm isteyenlere ve sana canım

Inşallah canim Allah duysun sesini lütfen dualarinizi eksik etmeyin. Bu mübarek ayda Rabbim bana gönderir inşallah melegimi

Kizlar merhaba,

Ben de araniza katilicam insallah, iki aydir takvimden hesaplayarak deniyorum ama sonuc alamadim, artik ovulasyon testlerini arastirmaya basladim. ama iste benim bulundugum ulkede testler cok pahali, uygun bir tane bulurum insallah kendime. bir de adet dongum cok duzenli degil ne yapacagim bilmiyorum Allah isteyen herkese hayirlisiyla nasip etsin
hepimize kolay gelsin...

bu arada cahilligime gulmezseniz bisey sorabilir miyim , burada bahsettiginiz bat ne demek sat ne demek ? :KK17:

canım SAT:son adet tarihi BAT:birsonraki beklenen adet tarihi

kızlarrrrrrr nolur yardım edin bir bilgi verin
dün gündüz ovülasyon testi yaptım negatifti ama gece eşimle yinede ilişkide bulunmuştuk
az önce ovülasyon testini yine yaptım kopkoyu çift çizgiyi yakaladım
ama eşim nöbetçi ve sabaha kadar yok :KK43:((
dün geceki ilişkinin bugüne faydası olur mu ya da yarın sabaha kadar yumurta bekler mi çok moralim bozuldu :KK43:

X