Ovulasyon (Yumurtlama) Testleri Hakkında Merak Ettikleriniz

slm kızlar,

öncelikle yeni hamişleri tebrik ederim.

Bende 2 aydır ovü kullanıyorum, geçen ay falan hiç 2 çizgiyi aynı şekilde koyu görmedim, fakat önceki gün yaptığımda ilk defa bu kadar koyu oldu, bir gün önce beraberlik oldu ve koyu çıktığı gün beraberlik oldu, eşim yurtdışına gitti iş seyahatine, olma ihtimali varmıdır acaba? Çünkü koyuyu gördükten sonraki gün de beraber olun diyorlar.

Saol cnm allah razı olsun.kimseye bòyle birşeyi yaşatmasın.okadar cok dr gittimki sayamıyorum artık.2 profa gittim normal dr da gittim.hepsi bişey yok diyo herşey normalmiş.geçengün hormon tahlilleri yaptırdım sonuçlarım iyi çıktı.dr strese bağlı olabilir diyo.ama benim aklimdan bişey geçiyo ilk gebeligimde idrar yolu enfeksiyonu geçirmiştim igne ilaç kullandim ondan sonrada hamile kaldim.bu gebeligimdede yine idrar yolu enfeksiyonu oldum dr ilaç verdi kullandim yine hamile kaldim ama kimyasalla sonuçlandi.geçen gün dr gittim dr enfeksiyon var dedi aklima gelen belkide hiç geçmemişti òyle hamile kaldim enfeksiyon oldugu icinde cocuk tutunamadan dùstù bilmiyorumki bu benim òngörüm.nedesek boş rabbim nasip etmedikten sonra olmaz.çok stres yapıyorum bu aralar hiç rahat değilim.yarına kan idrar tahlilleri yaptirmistim onlarin sonuçlarini alcam offf bıktım dr gitmekten.

Haklısın ALLAH nasip ettikten sonra önünde hiçbirşey duramaz takdir ondan tedbir bizden.Benimde bir arkadaşım 1 tanecik ağrı kesici içti diye hamile olduğunu bilmiyordu 2 aylıkken düştü.Heleki o enfeksiyon için verdikleri ilaçlar çok çok kuvvetli,bende de idrar yollarımda iltihaplanma var geçtiğimiz ay 15gün soğan suyu içmiştim kuruttuğunu duymuştum doğal olduğundan denemende fayda var belki sanada iyi gelir tabiii kesinliklee hamile olmadığını öğrendiğinde. İnşALLAH mevlam isteyenlerle beraber sanada hayırlısından nasip etsin çok üzüldüm ama derdi veren dermanınıda verir sıkıntı stres yapma artık

slm kızlar,

öncelikle yeni hamişleri tebrik ederim.

Bende 2 aydır ovü kullanıyorum, geçen ay falan hiç 2 çizgiyi aynı şekilde koyu görmedim, fakat önceki gün yaptığımda ilk defa bu kadar koyu oldu, bir gün önce beraberlik oldu ve koyu çıktığı gün beraberlik oldu, eşim yurtdışına gitti iş seyahatine, olma ihtimali varmıdır acaba? Çünkü koyuyu gördükten sonraki gün de beraber olun diyorlar.

Canım tabiki ihtimal var helede yumurtlama döneminde ve 1 gün öncesinde girmişsin.Spermler 3 güne kadar yaşayabiliyor ve yumurtlamada zaten 12-24 saat arasında oluyor.ALLAH kısmet ederse olur meraketme:KK34:

:KK9: Bak ozaman şöyle anlatıyım canım önce mesaj alanına girdin Eki Görüntüle 868566 yuvarlak işaretteki sembole tıkladın Eki Görüntüle 868567 browse dedin ve ekleyeceğin resmi seçtin okeyledin bukadar yada resimi seçmeden önce sağ alt tarafta temel yükleyici yazıyor ona tıkla önce sonra gözat deyip fotonu seç

cnm gerçekten çok açılklayıcı bi şekilde paylaşmıssın ama sanırım benim iş yerimdeki leptop desteklemiyo zaten küçük bişi burdaki eve gidince evden deniycem yardımların için teşekkür ederim..

cnm gerçekten çok açılklayıcı bi şekilde paylaşmıssın ama sanırım benim iş yerimdeki leptop desteklemiyo zaten küçük bişi burdaki eve gidince evden deniycem yardımların için teşekkür ederim..

Estagfirullah tubikcm kendime görev bilmiştim :KK9:

Canım tabiki ihtimal var helede yumurtlama döneminde ve 1 gün öncesinde girmişsin.Spermler 3 güne kadar yaşayabiliyor ve yumurtlamada zaten 12-24 saat arasında oluyor.ALLAH kısmet ederse olur meraketme:KK34:

Tşk ederim canım,

inşallah hayırlısı olur, bakalım ayın 4'nü sabırsızlıkla bekleyeceğim.İnşallah bebiş beklediğimi buradan duyurmak bana da nasip olur.

Bu ovu testi beni maymun etti.hep sabahları yapıyordum ya saat11:00 gibi.hep silik çıkıyordu.dedim akşamda yapayım bari.akşamları daha koyu ama c kadar değil.ama sabah silik bayağı.2 gündür sabah akşam yapıyorum sabah silik akşam daha koyu.bu şekilde gidiyor.ne saçma bir hal bu yaaa.bakalım bu akşam 3.akşam testim olacak yine koyu çıkacak mı merak ediyorum.olayın bir ciddiyeti kalmadı bende:KK66: oyuna çevirdim:KK66:))))))

Günaydın canım. Bildiğim kadarıyla idrar yolu enfeksiyonu düşüğe sebep olabiliyormuş. Belki sende az da olsa sürekli devam eden bir enfeksiyon var. ve ilaçlarla geçince hamiş oluyosun. daha sonra enfeksiyon başlıyo bebişini kaybediyosun.Söylediklerimi yanlış anlama, kırılma. Doktor değilim tabi ki sadece anlattıklarından tahmin yürütüyorum.

Bende öyle düşünüyorum cnm dr bize yasak demisti birlikte bizde yeni evli oldugum icin pek umursamamîştik.hamile oldugumu ögrenince yine ayni dr gittim ben sana hamile kalmiycaksin dememismiydim dedi.ilaç igne kullandin dedi.bende sinir olmustum bidaha gitmedim ona.anlayamadigim hamilleligim boyunca kanamanin disinda hicbir sorun yasamadim ama cok cok fazla kanama oluyo reglin 3 4 katı.cocugun gelisiminde hicbir sorun yoktu testleri hrp iyi cikiyodu hatta haftasindan bile ilerdeydi bilmiyorumki hicbisey anlamadim ben zaten dogdugundada bir sorunu yoktu 900 gr dogdu cok kucük oldugu icin cigerleri tam gelismemisti baska hicbir seyi yoktu dr birkac ay hastanede kalir ilaclarda cigerlerini gelistiririz dedi.neyse dogumunun 3.günü beyin kanaması gecirdi ve ondan sonrada düzelemedi 47 gün yasattilar sonrada melek oldu ahhh cok zor günlerdi.hergün süt sagip götürüyodum aglaya aglaya dr agzindan cikacak bir umut dolu söze bakiyodim ama olmadi nasip degilmis.zaten dr beyin kanamasinin en agir seklini gecirdigi icin %99 sakat kalacak dedi.ben hep hayirlisi olsun diye dua ettim onun icinde bizim icinde.neyse rabbim kimseye bu acıları yasatmasin.bu ay 1 yıl olcak :KK43:(

Bende öyle düşünüyorum cnm dr bize yasak demisti birlikte bizde yeni evli oldugum icin pek umursamamîştik.hamile oldugumu ögrenince yine ayni dr gittim ben sana hamile kalmiycaksin dememismiydim dedi.ilaç igne kullandin dedi.bende sinir olmustum bidaha gitmedim ona.anlayamadigim hamilleligim boyunca kanamanin disinda hicbir sorun yasamadim ama cok cok fazla kanama oluyo reglin 3 4 katı.cocugun gelisiminde hicbir sorun yoktu testleri hrp iyi cikiyodu hatta haftasindan bile ilerdeydi bilmiyorumki hicbisey anlamadim ben zaten dogdugundada bir sorunu yoktu 900 gr dogdu cok kucük oldugu icin cigerleri tam gelismemisti baska hicbir seyi yoktu dr birkac ay hastanede kalir ilaclarda cigerlerini gelistiririz dedi.neyse dogumunun 3.günü beyin kanaması gecirdi ve ondan sonrada düzelemedi 47 gün yasattilar sonrada melek oldu ahhh cok zor günlerdi.hergün süt sagip götürüyodum aglaya aglaya dr agzindan cikacak bir umut dolu söze bakiyodim ama olmadi nasip degilmis.zaten dr beyin kanamasinin en agir seklini gecirdigi icin %99 sakat kalacak dedi.ben hep hayirlisi olsun diye dua ettim onun icinde bizim icinde.neyse rabbim kimseye bu acıları yasatmasin.bu ay 1 yıl olcak :KK43:(
Ayyyy çok acı.ama süpersin herseye rağmen çok iyi dayanmışsın.allah derdin yanına dermanıda veriyor demekki. Basınız sagolsun
Yeni bebişin umarım çok çok sağlıklı olur inşallah

Bu ovu testi beni maymun etti.hep sabahları yapıyordum ya saat11:00 gibi.hep silik çıkıyordu.dedim akşamda yapayım bari.akşamları daha koyu ama c kadar değil.ama sabah silik bayağı.2 gündür sabah akşam yapıyorum sabah silik akşam daha koyu.bu şekilde gidiyor.ne saçma bir hal bu yaaa.bakalım bu akşam 3.akşam testim olacak yine koyu çıkacak mı merak ediyorum.olayın bir ciddiyeti kalmadı bende:KK66: oyuna çevirdim:KK66:))))))

canım bende geçen ay neredeyse her akşam yaptım, ama 2 koyu çizgiyi hiç yakalayamadım.

bu ay ise öğle saatlerinde yaptım,9 gibi kahvaltı yaptım saat 12 ye kadar da sıvı bişeyler içmemeye çalıştım, hergün aynı saat de yapmaya çalıştım, sonuç olarak ilk kez koyu yu 2 gün önce gördüm,reglimin 16. günü oluyor,ertesi gün de hemen hemen aynıydı ama bugün baya silik çıktı. o gece de eşim iş seyahati içi yurt dışına gitti, o gün ve bir gün önce beraberlik oldu bakalım sonucunu görücez.

Sen hangi marka kullanıyorsun

canım bende geçen ay neredeyse her akşam yaptım, ama 2 koyu çizgiyi hiç yakalayamadım.

bu ay ise öğle saatlerinde yaptım,9 gibi kahvaltı yaptım saat 12 ye kadar da sıvı bişeyler içmemeye çalıştım, hergün aynı saat de yapmaya çalıştım, sonuç olarak ilk kez koyu yu 2 gün önce gördüm,reglimin 16. günü oluyor,ertesi gün de hemen hemen aynıydı ama bugün baya silik çıktı. o gece de eşim iş seyahati içi yurt dışına gitti, o gün ve bir gün önce beraberlik oldu bakalım sonucunu görücez.
Hımm benim anlamadığım sabah çok silik ,akşamda koyu çıkıyor ama c kadar değil ve sabahına yine çok silik akşama yine koyu vs böyle gidiyor.bende sabah 8:30 dan sonra sıvıyı kesiyorum ama 11:00 e kadar zor bekliyorum ve testi yapıyorum.akşamda 17 gibi kesip 20 gibi test yapıyorum.

Sanırım akşamları yumurtlayasım geliyor ama vazgecıyor sabahada hevesi iyice kaçıyor :KK1: :KK1: :KK1:

Sen hangi marka kullanıyorsun

Laboquick diye dandik birşey :KK66:)))))

Canım bazı testler akşam daha hassas oluyor galiba... Bende iki aydır ovu testiyle ovu günümü doğru tespit ediyorum . Bende de ovu günü sabah testi normal çıkıyor. Akşam geç saatte yapıyorum gülenyüz cikiyor yani çift çizgi. Testleri akşam geç saatte uygulamak daha mantikli diye düşünüyor. Senin bat ne zamn canım? Benim 1 Aralık Rabim yardımcu

Canım bazı testler akşam daha hassas oluyor galiba... Bende iki aydır ovu testiyle ovu günümü doğru tespit ediyorum . Bende de ovu günü sabah testi normal çıkıyor. Akşam geç saatte yapıyorum gülenyüz cikiyor yani çift çizgi. Testleri akşam geç saatte uygulamak daha mantikli diye düşünüyor. Senin bat ne zamn canım? Benim 1 Aralık Rabim yardımcu
Bat 3 Aralık benim.ya bu akşamda koyu çıktı ama c kadar değil yine:KK43:
3 gün önceye kadar hep sabah yaptım 3 gündür sabah akşam yapıyom , bugünden itibaren akşam yapcam. Ama tahmini günlerimde çalıştım yine ama bu sabah testleri döneminde tespit edememişte olabilirim:KK43:(((

Ayyyy çok acı.ama süpersin herseye rağmen çok iyi dayanmışsın.allah derdin yanına dermanıda veriyor demekki. Basınız sagolsun
Yeni bebişin umarım çok çok sağlıklı olur inşallah

Saol cnm becburum ne yapıyım.elimden birsey gelmiyoki sabretmekten başka.rabbim böyle uygun gòrmüş.melek annesiyim :KK43:( ahirette bizim şefaatçimiz olcak inşallah.

Kizlar bisey sorcam ben bugun ovulasyon testi aldim ilk defa kullaniyorum sabah aksammi yapiyoruz bunlari bu aksam 7 de yaptim silik cizgi cikti ikiside koyu olunca oluyo sanirim.

Kizlar bisey sorcam ben bugun ovulasyon testi aldim ilk defa kullaniyorum sabah aksammi yapiyoruz bunlari bu aksam 7 de yaptim silik cizgi cikti ikiside koyu olunca oluyo sanirim.

Yok canım günde 1 tane yetiyor.3-4 saat sıvı tüketmeden hergün aynı saatte yapıcan bide sabahın ilk idrarı olmamalı. ilk çizgi zaten hemen kopkoyu çıkar yanındaki çizgide aynı koyulukta olursa 24 saat içinde yumurtlayacağının sinyalini veriyor önündeki 3 günü değerlendirmen için. Hadi hayırlısı olsun inşALLAH:26:

Kızlar ben birkaç saat önce ovu testi yaptım gülenyüz gördüm.Ayın 17 sinde de görmüştüm. Az önce idrar testi yaptım negatif. Bu ne simdi anlamadm.

Yok canım günde 1 tane yetiyor.3-4 saat sıvı tüketmeden hergün aynı saatte yapıcan bide sabahın ilk idrarı olmamalı. ilk çizgi zaten hemen kopkoyu çıkar yanındaki çizgide aynı koyulukta olursa 24 saat içinde yumurtlayacağının sinyalini veriyor önündeki 3 günü değerlendirmen için. Hadi hayırlısı olsun inşALLAH:26:

Hmm anladım cnm.òğlelerde filan yaparım ozaman.bakalım hayırlısı.

X