Ovulasyon (Yumurtlama) Testleri Hakkında Merak Ettikleriniz

Eki Görüntüle 867132

kızlar foto pozitif mi günü geçirmek istemiyorum.saat 10 da yaptım bunu

bence pozitiftir.tamam c kadar koyu değil ama testin hassasiyetiyle alakalı bence bu.
hele benim siliklerin yanında ultra süper mega pozitif yani.

bu arada ben sabah saat 11 gibi yapıyorum testi.belkide bu nedenle hafif silik çıkıyordur gibi uydurma bir teselliyle bu akşamda yenileyeceğim testimi.

Eki Görüntüle 867132

tahminim yarın daha koyu olabilir benim öyle olmuştu ama asıl önemli olan koyu çizgiyi yakaladıktan sonraki 24-36 saat sonrası bu çizgi yumurtan olgunlaştı demek sonra silikleştiği zaman çatlamış oluyor ve özellikle o gün ilişki çok önemli.şöyle anlatayım benim ayın 15 i daha koyuydu seninkinden ve sadece ayın 17 sini değerlendirmiştim ve hamile kalmıştım.sen bugünü değerlendir ama duruma göre yarın koyu çıkarsa yarını atla ve 22 si muhakkak değerlendir canım.şu 3 gün çok önemli:)

İlk bebeğim canım ya ondan çok meraklıyım bu sonuç iyimi kötümü karar veremedim :) Daha çok minik ya ondan korktum çokmu düşük diye

Bende ilk kan verdiğimde 76 dı,2 gün sonra 184. Kan değerleri 2 günde 2 katı olduğu sürece sorun yok demişti doktor. Endişelenecek birşey yok ALLAHın izniyle

evet canm yatıyorum 3 gündür bidaha gelmedi şükür

Doktora sormuşmuydun gülüm yerleşme kanaması yada düşük tehlikesi gibi birşeymi dedi ALLAH korusun

Bende bugün doktora gittim . 4 aydır istiyorumm bebek olmadı dedim. Doktor daha cok erken dedi. Bu bir makina degilki tuşa basıp hadi oldu diyesi n adam anlatti baya haklı ama takıyoruz ışte rahat olsak olacak bebegimiz.
benmde 4 ay oldu belindamm.adet ağrılarımbaşladı bile gelcek galiba.bu ay eşimi kontrol ettircez bir de ben de bir sorun yokmuş

Eki Görüntüle 867132

canım benimki bundan az bir koyuydu pozitifti çünkü ertesi gün negatif çıktı.yani pozitif olabilir.önemli olan şu 3 gün canım..yumurtadan önce içerde sperm bulunursa şans artar.spermlerin 10 saatte rahime ulaştığını unutma.

Bu ovilasyon testlerini anlamadim ben acikcasi ayin 5inde test yaptim claerblu markasi pozitif cikinca gulen surat cikiyo ve ust uste 6gun falan gulen surat cikmaya devam etti bu yuzden kafam cok karisik ilk pozitifi gorunce birlikte olduk. Okudugum yorumlarda 24_36 saat sonra iliski olmasi gerekiyormus yani biz kacirmismi oluyoruz

canım birşey soracağım.koyu çizginin ertesi günü silikleşince çatlamış oluyor diyorsun ya benim de çok koyu olmayan çizgi 1 gün oldu.ertesi gün hemen silikleşti.bazılarında çok koyu ertesi gün daha az koyu oluyor sonra da yumurtluyor.benim ki öyle olmadığı için silikleştiği gün mü yumurtlamış oluyorum...

Aminnnnn canim benim Rabbimiz korusun meleklerimizi...

yerleşme kanaması olabilir dedi ama bizim için her kanama düşük riski taşır dedi bebek büyümüş oyüzden sıkntı yok ama tedbiri elden bırakmayalım dedi vala hem rahatlatıcı hemde temkinli konuştu canm anlamadmki

evet canım silik gördüğün gün çatlamış oluyor.o günü de değerlendirmek gerekiyor asıl.benim 2.gün mor olmuştu resmen ama kimisinde daha az koyuluk olabiliyor.ben çok dikkatli yapmıştım testleri 4 saat bir yudum su bile içmemiştim ve her akşam saat 6 da yapmıştım.

benmde 4 ay oldu belindamm.adet ağrılarımbaşladı bile gelcek galiba.bu ay eşimi kontrol ettircez bir de ben de bir sorun yokmuş

Bende bu hafta yada engec haftaya ultrasona giricem bi sorun olduğunu sanmıyorum ama maksad kontrol olmak.Kafaya takmamaya çalışıyorum zaten eşimde kızıyor takıyorum diye.

Bende 2 kere oldu doktorada söyledim risk misk demedi üstelik karnım kasıklarımda fena ağrıyor dedim sallamadıFolik verdi gönderdi,sevmedim değiştircem onu.sen nereye gidiyosun bide kalp atışı için nezaman gel dedi doktorun

özel caka vatan hastanesine gidiyorum canım ben kalp atışınıda aralık 5 gibi gel dedi aslnda öncesindede duyabiliriz ama garanti olsun dedi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…