Ovulasyon (Yumurtlama) Testleri Hakkında Merak Ettikleriniz

Reglimin 10. gününde yaptım ve regl döngüm 30 günde bir.

Tamam, ovulasyonuna daha var vakit...
Testlerin fazla ise ve ovu testinde ilk döngün ise yapmaya devam edebilirsin, az ise 2 gün yapmayıp 13. gün tekrar başlamanı tavsiye edebilirim sana, sen bilirsin

Merhaba kizlar... ovulasyon testini sddetle tavsiye ediyorum... bu benim onunla ikinci hamile kalisim :))) bugun gebeligimi ogrendim daha cok yeni b-hcg 45 cikti insallah rabbim tamamina erdirir... amin...

Öncelikle tebrikler. Adınıza çok sevindim. Siz oldukça tecrübelisiniz belli ki :) O yüzden sorayım dedim. Benim 12. günümde test koyulaştı, daha sonra 4-5 gün sonra tekrar yaptım kasıklarımda yine yumurtlama ağrısı vardı, yine çok koyuydu, ertesi gün normale döndü. Siz yaşadınız mı böyle bir olay, neden olmuş olabilir ?

evet 31-32 gün..sen devam et yumurtlama olabilir test mi yapıyorsun yumurtlamayı belirlemek için?

yok canım yapmıyorum ama kasıklarımda dündendir ağrı oluyor ve dün yumurta akı gbi akıntım geldi ona yordum ve 24 satte bir ilişkiye giriyorum heran yumurtlama olabilir sperm olsun rahimde her ihtimale karşı diyerekten dua et olurmu bana da bu mübarek ayda olsun benimde meleğim :)) ve tüm isteyenlerinnn

ekimde 28 oldu eylül ayındada 28 oldum yani 31 günü denk geliyor canım öyle değil mi?

Eğer 31 günde bir adet oluyorsan yumurtlaman 16,17, 18. günler civarında olur. 28inde olduysan bu ayın 13-15 i gibi yumurtlaman lazım. Yani tam zamanı. Bugünden başlayıp gün aşırı çalışarak gebe kalma şansın olur.

hadi inş canım hep dualarımdasınız rabbim hiçbir kulunun kucağını boş bırakmasın aminn...eşimin doktoru bize şöyle dedi hergün ilişkiye girmeyin 2-3 günde bir defa gebelik için yeterli demişti bakalım bu ay öyle yapacağız:)

evet canım 31 günde bir e denk geliyor inşlh canım ama ben 24 saatte bir 1 defa ilişkiye girip ayaklarımı dikip yastık koyuyorum ve yarım saat kalıyrum öyle sonra uyuyorum duşumu sabah alıyorum ozaman oluyormuş diyolar

ben 24 saate denk getiriyorum canım ozamn bugün yapmayalım yarın yapalım bide öyle denyelim :)

ay inşlahhh sana ve diğer arkadaşlarıma ne dualar ederim zaten ediyroum ama ozaman daha daha ederim :))

:))inş canım yaa benden 1 yıl sonra evlenen eltimin kucağında bebeşi var allah bağışlasın onlara gerçekten..kayınvalidemlerin hepsi bizden haber bekliyor herkes sorup duruyor bunaldım gerçekten rabbim ne olur bizi sahipsiz bırakma ne olur allahım çok doluyum canım yaa(

ben 2 aylık evliyim yeniyim ama anca tutar diye erken başladık ve başalyıncada sabırsızlıkla bekleyiş içinde oluyor insan olsun hadi ha bugun ha yarın diye sabırsızlıkla bekliyorum allahım herkese tattırsın aminnn

ayyy daha taze gelinsin maşallah:)ben evlendiğimde hiçbir şey bilmiyordum istediğm ay hamile kaldım farkına bile varmadım ama düşük olduşimdi kafaya çok takıyorum olmuyor..hamile kaldığımda yumurtlama günü falan hiçbir şey bilmiyordum öyle oldu şimdi kurt oldum ama hamile kalamıyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…