Ovulasyon (Yumurtlama) Testleri Hakkında Merak Ettikleriniz

arkadaşlar lütfen bilginiz varsa yardım edin
benim adetlerim 30 günde bir olur ve düzenlidir, gecen ay 14.günden iti baren 4 gün boyunca ovülasyon testi yaptım hiç çift çizgi yakalayamadım
bu ay da Surelab marka 20li test aldım, adetim bittiği gün yapmaya başladım bugün 14.gün hala çift çizgi yok,bu ay adetim 28.günde oldu, bu testi ne zaman yapmam gerek, bi yerlerde yanlışlık mı yapıyorum yoksa benim yumurtlama sorunum mu var
:KK43::KK42:

Son düzenleme:
arkadaşlar lütfen bilginiz varsa yardım edin
benim adetlerim 30 günde bir olur ve düzenlidir, gecen ay 14.günden iti baren 4 gün boyunca ovülasyon testi yaptım hiç çift çizgi yakalayamadım
bu ay da Surelab marka 20li test aldım, adetim bittiği gün yapmaya başladım bugün 14.gün hala çift çizgi yok,bu ay adetim 28.günde oldu, bu testi ne zaman yapmam gerek, bi yerlerde yanlışlık mı yapıyorum yoksa benim yumurtlama sorunum mu var
:KK43::KK42:

canım belki daha geç yumurtlayacak olabilirsin silik bile olsa hiç mi çizgi çıkmıyor

bugun geldi laboquıck marka testim bakalım cift cizgiyi gorebılıcek mıyım.şansıma reglimde düzensizleşecek mi nedir bitmesi lazımken yıne kırmızı kırmızı geliyodu yaaa bugun :KK30:

kızlar bana yardım edin lütfen bugün adet günümde yaptığım test yani adet olmadım yumurtlama testi yaptım ikinci çizgi koyu çıktı resmini yükleyemiyorum

$DSCF3048[1].jpg test bu yorumlar mısınızz

kızlar bugünkü ovü testim birazcık daha belirgin çıktı tabi yine tam net değil yani şu sonuca vardım akıntım bitti benim şimdi yok demekki yumurta akıntıdan 12 yada en fazla 24 saat içinde çatlıyor lh arttığına göre yani demem o ki akıntı başladığı zaman sıkı sıkı çalışın.

Ayyy inş hamişsindir hamiş arkadaşlarınki böyleydi canım bence hamişsin niye bir tane gebelik testi yapmadın ki?

X