Ovulasyon (Yumurtlama) Testleri Hakkında Merak Ettikleriniz

benimde reglim dün bitti bugünden itibaren ovulasyon testine başlıcam geçen ay yaptım fakat bir türlü cift cizgiyi net olarak yakalayamadım o yüzden bu ay erken başlıcam hayırlısı inş hepimiz en kısa zmanda bebişlerimize kavuşuruz..

ama benm kafam cok karıştı. co yogun halsiizlk ve uyku halm var. bel agrım var hafif. ve 10 gndür beyaz akıntım var. erkn gebelk testi yaptım negatif cıktı. reglime daha 10 gün var. ama meraktayım. acaba psikolojikmi bunlar

Genel bilgi: adetin 23. Gunu ovu testi hayalet siliklesti bat 1 haziran.

ama benm kafam cok karıştı. co yogun halsiizlk ve uyku halm var. bel agrım var hafif. ve 10 gndür beyaz akıntım var. erkn gebelk testi yaptım negatif cıktı. reglime daha 10 gün var. ama meraktayım. acaba psikolojikmi bunlar

gun erken hele idrarda cikmasi imkansiz gibi bisey cok merak ediyorsan kan ver ama onun icin bile erken ( ben verip duruyoeum bakma sen) belirtiler icin de erken gibi geldi bana ama aynilari her ay surekli bende yaşıyorum sonu fısss. Tabi bizde sorun var ondan olmuyor ama sizde bi sorun yoksa umarim hamilesindir kuzum.

gun erken hele idrarda cikmasi imkansiz gibi bisey cok merak ediyorsan kan ver ama onun icin bile erken ( ben verip duruyoeum bakma sen) belirtiler icin de erken gibi geldi bana ama aynilari her ay surekli bende yaşıyorum sonu fısss. Tabi bizde sorun var ondan olmuyor ama sizde bi sorun yoksa umarim hamilesindir kuzum.

humus sorun varmı yokmu bizde bilemem cünkü bu ay ilk denememiz :) sanırım biraz aceliciyim :) ama meraktayım tabi. bu erken hamilelik testi ne zaman sonuc verirki acaba

gunaydın herkese
nereye gittiniz millet topik yalnız kalmış

reglime 2-3 gün var
ovu testim pozitif çıktı dün akşam
ve dün bir hcg testi yaptım çok uçuk bir pembe yakaladım
gebe olabilirim fakat beklemek istiyorum yinede perşembe tam belli olacak inş.
fakat şunuda biliyorum ki gebe kalmaktan daha zor olanı 9 ay boyunca sağlıkla taşımak ve sağlıkla kucağa almak

allah hepimize sağlıkla hayırlı gebelik nasip etsin inş.

gunaydın herkese

reglime 2-3 gün var
fakat şunuda biliyorum ki gebe kalmaktan daha zor olanı 9 ay boyunca sağlıkla taşımak ve sağlıkla kucağa almak

hadi insallah arkadasim.

seninle benim regl gunum ayni.benimde reglime 2-3 gun var ama ben beklemedeyim henuz hic bir test yapmadim hayal kirikligina ugramaktan korkuyorum.

hadi insallah arkadasim.

seninle benim regl gunum ayni.benimde reglime 2-3 gun var ama ben beklemedeyim henuz hic bir test yapmadim hayal kirikligina ugramaktan korkuyorum.

çok sağol canım
haklısın aslında bende test yapmıcaktım dün biraz bol giyinmiştim bi arkadaşım gebemisin nesin dedi yok dedim neden böyle giyindin ozaman dedi
benide şeytan dürttü gittim test yaptım vardı yanımda
orda görüm pebmeyi oysa çıkmaması gerekti henüzde şaşırdımda o yüzden tam emin olamıyorum
bakalım artık hayırlısı

senin satın neydi? benimki 1 mayıstı

çok sağol canım
haklısın aslında bende test yapmıcaktım dün biraz bol giyinmiştim bi arkadaşım gebemisin nesin dedi yok dedim neden böyle giyindin ozaman dedi
benide şeytan dürttü gittim test yaptım vardı yanımda
orda görüm pebmeyi oysa çıkmaması gerekti henüzde şaşırdımda o yüzden tam emin olamıyorum
bakalım artık hayırlısı

senin satın neydi? benimki 1 mayıstı

icine dogmustur belki arkadasinin insallah hamilesindir canim insallah.

benim sat 3 mayisti. gecen ay 27 gun surdu normalde 28-30 gun. o yuzden saskinim biraz:KK53:
simdi ben 27 gun uzerinden mi hesapliycam yoksa 28-30 gun arasimi pfffff:KK31:

gunaydın herkese

reglime 2-3 gün var

Bilim tebrik ederim cnm kan ver bugun bakalim ne cikcak. Senden pozitif cikan ovu testinin fotosunu yollamani rica edecegim. Bu ara obu testleri ustunde çalışıyorum haha :) foto yollayabilir misin?

icine dogmustur belki arkadasinin insallah hamilesindir canim insallah.

benim sat 3 mayisti. gecen ay 27 gun surdu normalde 28-30 gun. o yuzden saskinim biraz:KK53:
simdi ben 27 gun uzerinden mi hesapliycam yoksa 28-30 gun arasimi pfffff:KK31:

benimkide 28 gün sürüyor ama geç yumurtladım biraz ben bu ay bi kaç aydır böyle daha doğrudu o yüzden 30 unu beklicem belkide 31 i

Bilim tebrik ederim cnm kan ver bugun bakalim ne cikcak. Senden pozitif cikan ovu testinin fotosunu yollamani rica edecegim. Bu ara obu testleri ustunde çalışıyorum haha :) foto yollayabilir misin?

canım test evde akşam yaptım
ben işteyim şimdi
fakat baya baya bi koyuydu t çizgidi hatta konrtol çizgisinden koyuydu

ha humus birde şunu diycem
benim hep akşam yaptığım ovu testleri pozitifi verdi mesela belki şimdi yapsam lh o kadarda yüksek değildir anlatabiliyormuyum yani testin saatide önemli
benim pozitif aldığım saat hep akşam 22 daha öncesinde yaparsam negatif görüyorum

ha humus birde şunu diycem
benim hep akşam yaptığım ovu testleri pozitifi verdi mesela belki şimdi yapsam lh o kadarda yüksek değildir anlatabiliyormuyum yani testin saatide önemli
benim pozitif aldığım saat hep akşam 22 daha öncesinde yaparsam negatif görüyorum

Aaaaaaa benimde oyle oluyor ama ben gunde ortalama 3 kez yapiyorum oglen, aksam 6 bide gece 11-12 fln pozitif oluyo gunduz olanlar silik yok gibi enteresan oldu şimdi

psikolojik olarak belirtileri kendimizde hissettiğimiz oluyor bu bir gerçek.mesela mide bulantısı.ağrılar ise adet döneminde de de yaşandığı için tam ipucu vermeyebiliyor.yorgunluk ta genel bi şikayet ama hamilelikte de yaşanıyor.kısacası belirtiler bazen yanıltıcı olabiliyor canım.daha da 10 gün varmış.erken birazcık.

gunaydın herkese

reglime 2-3 gün var

benimkide 28 gün sürüyor ama geç yumurtladım biraz ben bu ay bi kaç aydır böyle daha doğrudu o yüzden 30 unu beklicem belkide 31 i

canım test evde akşam yaptım
ben işteyim şimdi
fakat baya baya bi koyuydu t çizgidi hatta konrtol çizgisinden koyuydu

selam canım.testte çok güzel bi pozitif yakaşamışsın.inşallah beklediğin gibi seyreder ve kesinleşir gebeliğin:))
belirtileri ben de merak ediyorum.
karın ağrısı bel ağrısı var mı.hani adet olmak üzereymişsin gibi.

psikolojik olarak belirtileri kendimizde hissettiğimiz oluyor bu bir gerçek.mesela mide bulantısı.ağrılar ise adet döneminde de de yaşandığı için tam ipucu vermeyebiliyor.yorgunluk ta genel bi şikayet ama hamilelikte de yaşanıyor.kısacası belirtiler bazen yanıltıcı olabiliyor canım.daha da 10 gün varmış.erken birazcık.

selam canım.testte çok güzel bi pozitif yakaşamışsın.inşallah beklediğin gibi seyreder ve kesinleşir gebeliğin:))
belirtileri ben de merak ediyorum.
karın ağrısı bel ağrısı var mı.hani adet olmak üzereymişsin gibi.

sağol canım inş. hayırlısıyla kesinleşir
rabbim sizede versin

başka belirtim yok göğüs şişliği dışında
fakat şunuda diyeyim ben bu ay testi yani ovu testini 15.günden itibaren yapmaya başladım öncesinde bazı durumlar vardı 13ünde sipariş ettim 15 inde geldi acaba diyorum öncesinde yumurtlamış olabilirmiyim 13 ünde falan
çünkü 17-18-19-20-21 de yaptığım testleri tamımı pozitifti sonra testi yapmayı bıraktım zaten

X