Ovulasyon (Yumurtlama) Testleri Hakkında Merak Ettikleriniz

Kızlar az önce başka bi sayfada başlık açtım geç fark ettim bu topikte konuşulduğunu.Ben de iki aydır ovulasyon testi yapıyorum ama çift çizgiyi göremiyorum.Adetimden 2 gün sonra yapmaya başlıyorum.7 gün yapıyorum en son gün çok silik çizgi gördüm ve bıraktım yapmayı .Böyle bişey yaşayan var mı?

Mrblar ovulasyon testinde dun net cift cizgiyi gordum ama iliski olmadi bugun oldu bugunde cift cizgi vardi olrmu hamilelik acaba :KK43:

Kızlar merhaba,
ben ilk defa ovulasyon testi kullanmaya başladım SURE LAB 6 gündür takip ediyorum.3 gündür '' C '' çizgisinde koyulaşma başladı farkedilecek derecede ama aynı renkte deil.Tüketici danışma hattını aradım ordaki bayan arkadaş aynı renkte olması gerektiğini hatta daha koyu olması gerektiğini söyledi.Daha önce bu marka ovulasyon testini kullanan var mı?Bana yardımcı olursanız sevinirimm...

Mrb bende. O markayi kulaniyorum 10 gunde yani dun gordum koyu cizgiyi idrari damlatir damlatnaz hemeb cikti cizgiler hatta t c cizgisinden daha koyu cikti

Kızlar benim test de lapaquick marka.2 3 gün önce yaptığımda çizgi yoktu.Bugün yaptım silik ççıktı baya silikti ama.Çalışmamız oldu:):)Şimdi bu kaç güne iyice blirgin olur acaba?Çizgiyi net gördükten sonra 1 gün içinde mi ilişki olmalı??

Kızlar benim test de lapaquick marka.2 3 gün önce yaptığımda çizgi yoktu.Bugün yaptım silik ççıktı baya silikti ama.Çalışmamız oldu:):)Şimdi bu kaç güne iyice blirgin olur acaba?Çizgiyi net gördükten sonra 1 gün içinde mi ilişki olmalı??

Mrb ben 26 gunde bir adet oluyorum hesaplayiciya gore 11 gun ama ben onuncu gunde yakaladim cift cizgiyi. Öncesinde hep silik cizgi cikiyodu bence sende hergun dene ama ilk idrarla.degil ben 4 saat idrar tuttum ve testten2 saat once hic sivi tuketmedim

kizlar ,benim yumurtlama günü ayin 7. siydi ,bugün sol gögüsüm cok felaket sizladi ,sabahdan beri kendime soruyorum acaba pskilojikmi ,ama nerdeyse aglayacak durua geldim ,umutlanmakda istemiyorum acaba üsüttügümdenmidir?

kızlar doktar konntrolunde yumurta takinbinde alttan muayene yapıyorlarmı.. birde ne zaman başlanması gerekiyor doktorla yumurta takibine. adet günlerinde mi yoksa herhangi bir günde mi..

alttan muayene yapılıyo canım yumurta ölçülüyo adet günlerinde gitmen lazım 5 günü ilaca başlanıyo çünkü

tesekkur ederim canim.bakalim bugunde yapacagim ovulasyon testi.kasiklarim da agriyor dun aksamdan beri ama akintim yok.gecen ay son adetimden sonra 26ci gun adet olmustum sence bu yuzden 12ci gunmu yumurtluyorum.birde anlamadigim birsey var.cift cizgi gordugumuzde yumurta catlamis mi oluyor yoksa catlicakmi????allahim hepimizin kalbine gore versin bol bol guzel haberlerimizi alalim insallahh

Amin canım inş güzel haberler alırız 12, günde yumurtlamış olabilirsin canım idrarını koyduğun anda teste 2 çizgide aynı koyuluktaysa o günden sonra 24-48 saat içinde yumurtan çatlıyo o günü ve sonraki günü değerlendirmen lazım Rabbim yardımcımız olsun :))

ovulasyon gunlerimdeyim fakat bugun sabah sanirim idrar yollarim enfeksiyon oldu.ne yapmaliyim.boyle oluncada hamilelik gerceklesmezmis.benim gibi ayni durumda olan varmi hanimlar?????

Kızlar merhaba

bir sorum olacak bilen arkadaslar cvplarsa cok sevinirim..

Ovulasyon testi kullanıyorum bu ay çift çizgiyi gördükten ne zaman sonra çalışma yapılmalı ve kaç gün devam etmeli yardımcı olursanız çok sevinirim.. şimdiden teşekkürler..
Allah isteyen bekleyen herkezin kucağını boş bırakmasın...

ovulasyon gunlerimdeyim fakat bugun sabah sanirim idrar yollarim enfeksiyon oldu.ne yapmaliyim.boyle oluncada hamilelik gerceklesmezmis.benim gibi ayni durumda olan varmi hanimlar?????
GENELDE YUMURTLAMA ZAMANLARI YANMA OLUYOR AKINTIDA ARTIS da oluyor bol bol su ic gecer.
Kızlar merhaba

bir sorum olacak bilen arkadaslar cvplarsa cok sevinirim..

Ovulasyon testi kullanıyorum bu ay çift çizgiyi gördükten ne zaman sonra çalışma yapılmalı ve kaç gün devam etmeli yardımcı olursanız çok sevinirim.. şimdiden teşekkürler..
Allah isteyen bekleyen herkezin kucağını boş bırakmasın...

cift cizgiden sonra devam ediyorsun calismlara iki uc gun .istersen unasiri birhaftaya kadar yap

kızlar önerdiğniz bir marka var mı ovu. testlerinden

adetim 5 aralık 7 ocam 13 şubat... bu ay hamilelik bekliyordum ondan gecikti herhalde hiç bu kadar da gecikmezdi..

bu tarihlere bakarak hangi günler ov. testi yapmalıyım hiç kullanmadım şimdiye kadar...

sen bana inanma,git başka topiklerde dolaş.ne oldu?laboquick demişler işte.yakaladım seniii.:)))gel sen bizim o tarafa,ben anlatıcam sana,nasıl kullanıyoooo.

Son düzenleme:
kızlar doktar konntrolunde yumurta takinbinde alttan muayene yapıyorlarmı.. birde ne zaman başlanması gerekiyor doktorla yumurta takibine. adet günlerinde mi yoksa herhangi bir günde mi..

arkadaşım doğru söylüyo.sorusunu cevaplayabilir misiniz?ek olarak devlet hastanesinde yapılıyor mu bu takip?alttan mı üstten mi sağdan mı kandan mı?gidince saf saf bakınmayalım.

hanimlar bana da yardimci olun lutfen.ayni durumu yasayan yokmu aranizda??????????????????????????????????//

arkadaşım doğru söylüyo.sorusunu cevaplayabilir misiniz?ek olarak devlet hastanesinde yapılıyor mu bu takip?alttan mı üstten mi sağdan mı kandan mı?gidince saf saf bakınmayalım.

ben bu soruyu cevaplamıştım :) alttan vajinal ultrasonda bakılır çünkü yumurta ölçümü büyüklüğünü ordan tespit edebilir canım adet günlerinizde gitmeniz lazım ilaca adetin 5, günü başlanıyor.

X