Ovulasyon (Yumurtlama) Testleri Hakkında Merak Ettikleriniz

kizlar 3 gündür testi yapiyordum ,ama iki gündür sadece control testi cizigi oluyordu ,ugün iki cizgide silik ne anlama geliyor ?

kizlar 3 gündür testi yapiyordum ,ama iki gündür sadece control testi cizigi oluyordu ,ugün iki cizgide silik ne anlama geliyor ?

valla bende bu testlerle kafayı yemiş durumdayım benim ilk bi hafta yaptığım testlerde c ve t çizgileri ikiside silik çıkıyodu sonra koyulaşıyodu ( bi kaç saat sonra) bende anlam veremedim valla ama yumurtalama günün olsa hemen koyu çıkardı heralde canım bende öyle düşünerek bekliyorum :KK43:

valla bende bu testlerle kafayı yemiş durumdayım benim ilk bi hafta yaptığım testlerde c ve t çizgileri ikiside silik çıkıyodu sonra koyulaşıyodu ( bi kaç saat sonra) bende anlam veremedim valla ama yumurtalama günün olsa hemen koyu çıkardı heralde canım bende öyle düşünerek bekliyorum :KK43:

yok cnm bende cizgi ilk yaptigim gibi senin yazindan snra atmadim hep kontrol ediyorum ayni kaldi koyulasma yada silinme yok ama bugünT cizgiyi eskiye bakarak koyuydu acaba ddiyorum yumurtlasma gününe yaklasiyorum ondanmiki?

yok cnm bende cizgi ilk yaptigim gibi senin yazindan snra atmadim hep kontrol ediyorum ayni kaldi koyulasma yada silinme yok ama bugünT cizgiyi eskiye bakarak koyuydu acaba ddiyorum yumurtlasma gününe yaklasiyorum ondanmiki?

T koyulaşmaya başlıyosa yaklaşıyodur canım ama c den bile koyu olduğu zaman yumurtalama günün ama anladığım kadarıyla herkeste aynı olmuyo çok koyu olduğunu görmedende hamile kalanlar var bunun için gün aşırı çalışmaya devam et ben öyle yapıyorum hayırlısı olur inş bu ay hayırlı haberler veririz :KK49:

tutar inşallah Allah ın izniyle. bende iyice test manyağı oldum. bi elimde ovu. testi diğerinde gebelik testi. ovu. testi silikleşmeye başladı, gebelikte hala bişey yok. sanki hafiften karnım ağrıyo adet olucam galiba. bugün 32. gün. :2::KK19::KK19::KK19:
bence sen hafta basinda yap testini..
hayırlısı olur inş tutmuştur canım hepimiz hamile kalalımm:KK52::KK52::KK52:

bende bu ovü testleriyle kafayı yiycemm olmasa ben en iisi bi dahaki aya digitalmi alsam hani gülen yüz felan çıkıyomuş ne bilim :KK14::KK14::KK14::KK14:
ben erkenden tirt ciktim bu ovu testlerinden :)
arkadaşlar misal yarın bu testi yaptım diyelim pozitif çıktı yani iki çizgide aynı veya diğer olması gereken çizgi daha kalın bu sonucu gördükmü bir gün sonramı ilişkiye girmek gerekiyor yoksa görür görmez girsekde olurmu lütfen cevap yazın testlerde 24-36 saat sonra yumurtalama olacak anlamına geliyor diyor aklımı o karıştırdı eğer çift çızgi çıkınca yumurtlama bir gün sonra oluyorsa bir gün sonra ilişki olması daha mantıklı geldi bana

cift cizgiyi gordugun zaman in aksami calisin :) yumurta catladiinda spremler hazir kita beklesinler :) sonraa gun asiri yada spremler kaliteliyse uc gun duzenli iliskide bulunun allah in izin verirse olur insallah hamis aliriz insaalah

bu arada kek yaptim cok guzel kabardi ooohh dedim birde isirdimmm kiiii seker yerine tuz koymustum cigerlerim kavruldu:KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52:

bence sen hafta basinda yap testini..

ben erkenden tirt ciktim bu ovu testlerinden :)

cift cizgiyi gordugun zaman in aksami calisin :) yumurta catladiinda spremler hazir kita beklesinler :) sonraa gun asiri yada spremler kaliteliyse uc gun duzenli iliskide bulunun allah in izin verirse olur insallah hamis aliriz insaalah

bu arada kek yaptim cok guzel kabardi ooohh dedim birde isirdimmm kiiii seker yerine tuz koymustum cigerlerim kavruldu:KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52:

Dalgınlıkla oluyo canım ya bende genelde koymayı unuturum :KK8::KK8::KK8:

selam kızlar size bi sorum olcak yanıtlarsanız sevinirim merak ettiğim su..ben bu ayın 28sinde ovulasyon testi yaptım çift çizgi çıktı yanı adetımın 11.günü..halbukı gecen ay 13 14 .gunde görmustum bu ay erken gördüm.neyse eşim görevdeydı 30unda geldi.sanırım benim yumurtlama tarıhını yakalayamms mı oluoz yanı yumurtlamam gecmsmdr esım geldıgınde..belirtilerim oluo ama gecmstr dıye ümitlenmek istemıorummm lütfen yanıtlarsınız sevınırım.insallah tutmustr küçük ihtimal de olsa.

selam kızlar size bi sorum olcak yanıtlarsanız sevinirim merak ettiğim su..ben bu ayın 28sinde ovulasyon testi yaptım çift çizgi çıktı yanı adetımın 11.günü..halbukı gecen ay 13 14 .gunde görmustum bu ay erken gördüm.neyse eşim görevdeydı 30unda geldi.sanırım benim yumurtlama tarıhını yakalayamms mı oluoz yanı yumurtlamam gecmsmdr esım geldıgınde..belirtilerim oluo ama gecmstr dıye ümitlenmek istemıorummm lütfen yanıtlarsınız sevınırım.insallah tutmustr küçük ihtimal de olsa.

Slm canım 28 inde ovüde gördüysen bence doğrudur o gün yumurtlaman olmuştur geçen ay daha geç bu ay daha erken olmuş olabilir bu normal bence kaçırmış olabilirsiz çok ümitlenme sonra hayal kırıklığına uğrarsın tabi herşey Allahın takdiri inş gönlündeki olur canım :KK52:

Slm canım 28 inde ovüde gördüysen bence doğrudur o gün yumurtlaman olmuştur geçen ay daha geç bu ay daha erken olmuş olabilir bu normal bence kaçırmış olabilirsiz çok ümitlenme sonra hayal kırıklığına uğrarsın tabi herşey Allahın takdiri inş gönlündeki olur canım :KK52:
hadi yaaaa bak üzüldüm şimdi.hayırlısı neyse o olsun cnm yapcak bısey yk :KK43:

inşallah kaçıtmamışsındır. çift çizgiyi gördükten sonra çatlamıyımuki yumurta 24 48 saat içinde diye biliyorum. eşin gelir gelmez çalışma yatıysanız belki neden olasın. Allah hakkında hayırlısını versin canım.

kızlar bende bişey sormak istiyorum. gebelik testinde çok sonra silik çizgi pozitif sayılırmı. dün öylen 13 gibi yaptım testi bişey yoktu. ama daha sonra ( baya sonra) baktığımda silik hayalet :KK1: gibi bi çizgi görünüyo. daha önceki aylarda yaptığım gebelik testleri 10 günde beklese hiç bir değişiklik olmazdı. umutlanayımmı ya:KK53::KK53::KK53::KK53::KK53::KK53::KK53::KK53::KK53::KK53::KK49::KK49::KK49::KK49::KK49::KK49::KK49::111::111::111::111::111::111:

inşallah kaçıtmamışsındır. çift çizgiyi gördükten sonra çatlamıyımuki yumurta 24 48 saat içinde diye biliyorum. eşin gelir gelmez çalışma yatıysanız belki neden olasın. Allah hakkında hayırlısını versin canım.
evet canım gelır gelmez oldu calısmamız..28inde gördüm 30unda eşimgeldi insallah tutmustr cok ıstrum ınsallahım allahım nasşp eder.:KK16:

evet canım gelır gelmez oldu calısmamız..28inde gördüm 30unda eşimgeldi insallah tutmustr cok ıstrum ınsallahım allahım nasşp eder.:KK16:

inş canım inş Rabbim isteyen herkese en kısa zmanda nasip etsin kısmet işi inş o zmanlar çatlamıştır yumurtanda olur ama olmasada çok üzme kendini bi dahaki aya yumurtaladığın gün ve sonraki 2 3 gün sürekli ilişkiye gir eşinde sperm sorunu yoksa eğer varsada gün aşırı gir canım :KK52:

kızlar bende bişey sormak istiyorum. gebelik testinde çok sonra silik çizgi pozitif sayılırmı. dün öylen 13 gibi yaptım testi bişey yoktu. ama daha sonra ( baya sonra) baktığımda silik hayalet :KK1: gibi bi çizgi görünüyo. daha önceki aylarda yaptığım gebelik testleri 10 günde beklese hiç bir değişiklik olmazdı. umutlanayımmı ya:KK53::KK53::KK53::KK53::KK53::KK53::KK53::KK53::KK53::KK53::KK49::KK49::KK49::KK49::KK49::KK49::KK49::111::111::111::111::111::111:

ay inş canım ya sabah ilk idrarınlada yap bi istersen hayırlısı olsun canım niş güzel haberler alırızz :111::111::111:

sabret biraz :KK49::KK49::KK49::KK49::KK49::KK49::KK49::KK49: insallah insallah:nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar:

hadi hayirlisi valla bu isler belli olmuyorrbelkide yakaladiniz...ama sen kafanda yinede kacirmis olabiliriz ihtimalinide unutmaa:KK5::KK5::KK5::KK5::KK5::KK5:

Son düzenleme:
sabret biraz :KK49::KK49::KK49::KK49::KK49::KK49::KK49::KK49: insallah insallah:nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar:

inşallah kızlar bende sizlerde isteyen herkez inşallah güzel haberleri en kısa zamanda alır. :emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::KK49::KK49::KK49::KK49::KK49::KK49::KK49::KK49::KK49::KK49::KK49::KK49::KK49::KK49::KK49::KK49::KK49::KK49::KK49::KK49:

senin 6 ocaktaydi demi son adetin..benimde 7 :)
ama bak ben bekliyorum:18::18::18::18::18::18::18::18::18::18::18::18::18::18: yarin discide rdv um var radyo cekerse her ihtimale karsi birsey olurmu ki??

senin 6 ocaktaydi demi son adetin..benimde 7 :)
ama bak ben bekliyorum:18::18::18::18::18::18::18::18::18::18::18::18::18::18: yarin discide rdv um var radyo cekerse her ihtimale karsi birsey olurmu ki??

canım sen ovulasyonda çift çizgiyi gördünmü. senin baya düzensiz miş. son bekleyişin olur inşallah. en kısa zamanda hayırlı haberleri alırsın. :KK49::KK49::KK49::KK49::KK49::KK49: diş doktoruna söylersin bi sakıncası olurmu diye. Allah yardımcın olsun.

canım sen ovulasyonda çift çizgiyi gördünmü. senin baya düzensiz miş. son bekleyişin olur inşallah. en kısa zamanda hayırlı haberleri alırsın. :KK49::KK49::KK49::KK49::KK49::KK49: diş doktoruna söylersin bi sakıncası olurmu diye. Allah yardımcın olsun.

valla ben hep cift cizgi gordum :)17 yada 18.gun baslamistim sanirim :) adetlerim duzensiz oldugu icin 7 testte ikinci cizgi bir iki ton acik renginde cikti hep.yani bazisinda testteki cizinin ortasina biraz kikirmiziydi digerleri hafif kirmizi :) bende sinirlndim birdaha almadim gun asiri devam ettik..yani testler copte daha atmadim gecen gun baktim iki cizgilerde hep ayni renk olmus :KK70:
insallah insallah guzel haberler aliriz..

Son düzenleme:
Günaydın kızlarrrrrr

Sonunda adetimin 15, günü çift çizgiyi yakaladımm :111: :111: :111: :111:

gebelik testinde de hepimiz görürüz inşş.

X