Ovulasyon (Yumurtlama) Testleri Hakkında Merak Ettikleriniz

bende ovülasyon testi alıcam tekrar ama eczanelerde 2 tanesi bir arada olnalar 12 lira gittigidiyordan alsam fiyatları daha uygun baktımda bir sıkıntı yaşarmıyım acaba dışarıy agöre baya uygun fiyatları son kullnama tarihleri falan geçmiş olur mu acaba diye korkuyorum oradan alıp deneyen var mı caba

bende gittigidiyora baktım ordan almayı planlıyorum bişey olacağını sanmam forumdaki çoğu kadın netten alldıklarını yazmışlar hamile kalanlar özellikle eczanede pahalı

bende bu sefer biter bitmez denemeye başılayacağım biz o kadar çok birlikte olmadık bakalım bu sefer reglim biter bitmez başlıcam çalışmalara

Testmarketim.com diye bir siteden aldım arkadaşlar. Gebelik testi de almıştım yanında. Testlerim baya eksik geldi. Durumu bildirdiğim halde kaç gün oldu geri dönmediler. Gittigidiyor get satış yapar ve güvenlidir. Alacaksanız bence oradan alın.

ben aldım gittiden yaklaşık 1 saat önce gebelik testleride yanındaydı bakalım pazartesi felan gelir zaten o siteye güveniyorum

Ben bu testlere güvenmiyorum artık. 4 gündür hep koyu çizgi. Herhalde benim yumurtam çatlamıyor. Ya da testlerde bir bozukluk var

kızlar yardımcı olur musunuz? ben 31 günde adet oluyorum 8. günüm sizce durum nedir daha kaç gün vardır tahminen ?

Canım bu test negatif ben de 35 günde bir adet oluyorum 21.günde yumurtladım. Tabii adet ne kadar uzun ya da kısa olursa olsun yumurtlama zamanı farklı olabiliyor. bende de ikinci çizgi hep çıktı ama silikti senin testinle benimkini karşılaştırırsam sanırım 2 güne yumurtlarsın. Özellikle t çizgisinin c den koyu olduğu ve ertesi iki günü değerlendir. İnşallah tutar.

kızlar yardımcı olur musunuz? ben 31 günde adet oluyorum 8. günüm sizce durum nedir daha kaç gün vardır tahminen ?

adet tarihinden itibaren 8 mi yoksa,8. test mi canım ? bence bir kaç gün daha var gibi kağıdı okuduysan ya aynı koyulukta olacak yada daha koyu..

bence 2 güne kadar dahada koyulaşır t çizgisi c kadar koyu yada daha koyu olunca lh pik yapmış demk 24 36 saat içindede yumutluyacaksın demek en koyuyu gördüğün gün ve silikleştiği günler bol bol çalış hadi bkalım kolay gelsin

Kızlar 1. yaptığım test adet tarihinden itibaren 7. günüm
2. si 8.günüm
3.sü 9.günüm 25 veya 26 günde bir hasta oluyorum koyu çizgiyi gördüğümde yumurta çatlıyo mu?

canlar okulda nöbetçiyim pek giremedim dünden beri...bu 8. günüm bencede koyu geldi banada.sunball canım tubiloşun küründen yapmıştım bu ay hani bal tarçın çörekotu varya ondan.acaba onlar çabukmu büyüttü yumurtalarımı anlamadım .yoksa daha yumurtlamama çok var...bugünde yaptım bundan biraz daha koyuydu 2. çizgi.sanırım erken yumurtlicam gibi görünüyor....

ben cuma günü sipariş vermiştim gittigidiyordan cumartesi öğlen geldi hiç eksik yoktu ovülasyon+gebelik testi almıştım son kullanma tarihlerinide kontrol ettim onlardada sıkıntı yok

Canım bu ay iki kez yumurtluyor olabilirsin. Benim de geçen ay 8.9. günler bayağı koyu çıkmıştı. Sonra silikleşti. Sonra 20-21. günler yine kopkoyu çıktı. Ben iki kez yumurtladım mı bilmiyorum. Çünkü sadece 1 kez t C'den daha koyuydu. O da 21.gündü. Sabret bakalım sen koyu çıksa da yapmaya devam et.

benimde 9.gun koyu cikmisti.bizde 9.gunden sonra calismalara basladik.cizgi hep wardi.sonra 15.gun falan siliklesti ama ben yapmaya dewam ettim testi.17.gun tekrar koyulasti.18de t c den daha koyuydu.19 dan sonra siliklesmeye basladi.bugun yapmadim daha.22.gunum.artik gunasiri calisioruz.kismetse olur ama bana olmadi gibi gelio.batim 8 aralik kismet artik.erken gebelik testi yaptim 2 gun once negatif

10 dakıkadır ugrasıom ama atmayı beceremedim cnm ya nasıl atılıo acaba

canım bak buraya yazarken yukarıda ikinci satırda simgelerin üzerine oku getir 15. simgede insert image yazıyor oraya tıkla yeni açılan pencerede from computer sekmesinin altında dosyaları seç yazıyor oradan bilgisayarında kaydettiğin resme tıkla eklenir :)

Son düzenleme:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…