Ovulasyon (Yumurtlama) Testleri Hakkında Merak Ettikleriniz

Yok tatlım be ayın 17 si gibi bıraktım testi 13 ve 14 Kasım'da koyü çizgileri yakaladım zaten bugün bat im battı :))) dün çift koyü çizgi çıkan ovulasyon testi bana umut oldu canım bugün de kan tahlili yaptırdım ve çok şükür Allah ima 177 çıktı Allah isteyen kimsenin kucağını boş bırakmasın AMİİİN
armena yanlis okumadim dimi hamilesinnnn cok cok sevindimmmm rabbim guzel gecen bir dokuz ay nasip etsin sonrasinda melegini kucagina almayi...

Bugün yaptığım test akşamkinden daha belirgin. Dün öğlen yaptığımla aynı renk ama biraz daha ince. Kafam iyice karıştı. Denemeye devam edelim bakalım:) Test silinip kaybolsa da beklemeye geçsem artık.

hayır canım yumurtlaman bitmemiş aksine çizgi silikleşince yumurtan çatlamış demek.yani bugün sabahı değerlendirmişsin.eşinde sperm sorunu yoksa bi kaç gün daha devam et.kolay gelsin:KK1::KK1::KK1::KK1:

Teşekkür ederim canım. Sanırım bu testler gün içinde farklılık gösterebiliyor. Dün öğlen yaptığım tamam budur dedirtecek kadar belirgin ve aynıydı. Akşam altıda yaptığım baya silikti. Bugün öğlen tekrar yaptım. Renk olarak aynı ama biraz daha ince ikinci çizgi. Bir de bu testler durdukça rengini kaybediyor mu?

Teşekkür ederim canım. Sanırım bu testler gün içinde farklılık gösterebiliyor. Dün öğlen yaptığım tamam budur dedirtecek kadar belirgin ve aynıydı. Akşam altıda yaptığım baya silikti. Bugün öğlen tekrar yaptım. Renk olarak aynı ama biraz daha ince ikinci çizgi. Bir de bu testler durdukça rengini kaybediyor mu?

bende rengi soldu ama çizgiler kaybolmadı.birde günde bir defa yap mesela ben saat 15:00 gibi yapıyordum.daha sağlıklı olur hemde kafan karışmaz.ayrıca gün aşırı ilişki olduktan sonra gerisi rabbimin işi.:KK45::KK45::KK45::45

kızlar merhaba bu ay yoğun çalışmamıza ve yumurtlama günüme denk getirmeme rağmen hamile kalamadım kendimi hamile olduğuma okadar kaptırmışımki bu ay kesin olmuştur diye düşünürken 2 gün önce adet oldum ve 2 gündür durmadan ağlıyorum neden olmadı diye salı günü doktora gidicem çok moralim bozuk ya ilişkiden sonra hemen kalkıp duş alıyordum saçma ama oyüzden mi tutmadı acaba diye saçma saçma düşünmeye başladım of ya :KK43:(

kızlar merhaba bu ay yoğun çalışmamıza ve yumurtlama günüme denk getirmeme rağmen hamile kalamadım kendimi hamile olduğuma okadar kaptırmışımki bu ay kesin olmuştur diye düşünürken 2 gün önce adet oldum ve 2 gündür durmadan ağlıyorum neden olmadı diye salı günü doktora gidicem çok moralim bozuk ya ilişkiden sonra hemen kalkıp duş alıyordum saçma ama oyüzden mi tutmadı acaba diye saçma saçma düşünmeye başladım of ya :KK43:(

canım sıkma kendini bu kadar ve evet ilişkiden sonra duş almayı bırak hemen ayağa kalkmayın diyorlar tatlım en az 1 saat yatman gerekiyormuş bi de sıcak su zararlıymış sadece ilişki sonrası değil normalde bile ılık suyla duş alınmalıymış...

iyi aksamlar kizlarrr
ben 9.gun yapmaya baslamistim testi.ilk yaptigimda cizgiyi gorunce calismalara basladik.hatta koyu cizgi bile belirgindi.ben cizgiler siliklesecek diye beklerken 17.gune kadar geldim.o gun t cizgisi cden daha koyu cikti.dunde ayniydi rengi.bugun biraz silik.testin baslamasindan bugune kadar sadece 12.gun ve 15.gun iliski olmadi.diger gunleri bos gecmedik.bugun artik yeter dedim:-)yapamicam valla bugun.hayirlisi artik.gunasiri olsa olur sanirim bundan sonra

msjını okurken ya bu msj ben mi yazdım acaba dedim.başına gelenlerin aynısı bende yaşadım valla

ben de aylarca adet tarihimi takip ettim yumurtlama günlerimi takip ettim.. hesapladım hesapladım bu ay yani kasım ayının yumurtlama gününe denk getirp çalışmalara başladık
belirtilerin coğunu yaşadım. test yapmadım adet tarihimi bekledim gögüslerim şişti ağrı yapmaya başladı kasıklarım batıyo gibi ağrılar oluşuyordu.baş ağrısı koku duyarlılığı ve benim için en belirğin özellikti yoğun akıntı güya döllenme olunca akıntı çok olurmuş ...

ama 27 kasımda hastalandım çok şaşırdım aynen senin gibi hamile olduğuma iyice kaptırmıştım kendimi ben salı günü doktora gitmeyi planlıyorum

ama önce şu ovulasyon testlerini alıp olarımı denesem diye düşünüyorum

Acaba o testleri kullanarak hamile kalan varmı merak ediyorummmmm bana biri bu konuda cevap verebilirmi??????????????

msjını okurken ya bu msj ben mi yazdım acaba dedim.başına gelenlerin aynısı bende yaşadım valla

ben de aylarca adet tarihimi takip ettim yumurtlama günlerimi takip ettim.. hesapladım hesapladım bu ay yani kasım ayının yumurtlama gününe denk getirp çalışmalara başladık
belirtilerin coğunu yaşadım. test yapmadım adet tarihimi bekledim gögüslerim şişti ağrı yapmaya başladı kasıklarım batıyo gibi ağrılar oluşuyordu.baş ağrısı koku duyarlılığı ve benim için en belirğin özellikti yoğun akıntı güya döllenme olunca akıntı çok olurmuş ...

ama 27 kasımda hastalandım çok şaşırdım aynen senin gibi hamile olduğuma iyice kaptırmıştım kendimi ben salı günü doktora gitmeyi planlıyorum

Acaba o testleri kullanarak hamile kalan varmı merak ediyorummmmm bana biri bu konuda cevap verebilirmi??????????????

Bu topikte pek çok arkadaşımız ovulasyon testi rehberliğinde hamile kalmış. Yumurta vaktini bilmek çok önemli. Bu sayede yumurtlayıp yyumurtlamadığını da anlamış oluyorsun. Ama biz ne yaparsak yapalım takdir Allah'ın. Sonuçta tüp bebek tedavisinde yumurtayı dölleyip rahme koyuyorlar ama bir çoğu tutmuyor. Dene derim.

$ovl.jpg 7. günde bismillah dedik başladık ilk gün öyle çıktı..

uuuuu süper çıkmış:nazar: dün yumurtlamış olabilirsin bence baya koyu çünkü, akşam kafama takıldığı kadar varmış değil mi? gelsin bebiş:emir_bebek:

Canım başta silik çıktı ama sonra gittikçe koyulaştı resmini sonradan çektim bugün yaptığımı yapar yapmaz çekeyim bari,ya gerçekten yumurtladıysam ya geçtiyse :KK50:
c çizgisimi kalın olacak t çizgisimi ya kafam karıştı :KK31:

Son düzenleme:
Canım başta silik çıktı ama sonra gittikçe koyulaştı resmini sonradan çektim bugün yaptığımı yapar yapmaz çekeyim bari,ya gerçekten yumurtladıysam ya geçtiyse :KK50:
c çizgisimi kalın olacak t çizgisimi ya kafam karıştı :KK31:

yok canım yumurtladıysan dün yumurtladın canım bişey kaçmış değil yani, orasını kafana takma bence inciri çok tükettiğinden erken yumurtlamış olabilirsin:))
bugün kocişin iyi beslensin bence bgnde böyle koyu çıkarsa bugünüde değerlendirin :)))

yok canım yumurtladıysan dün yumurtladın canım bişey kaçmış değil yani, orasını kafana takma bence inciri çok tükettiğinden erken yumurtlamış olabilirsin:))
bugün kocişin iyi beslensin bence bgnde böyle koyu çıkarsa bugünüde değerlendirin :)))

valla cumartesinden beri hergün yedim,hatta incirli pilav bile bile yedim yaw :KK1: tamam kuzucum,kabak çekirdeğinin bi faydası var mı ? duydun mu canım sen hey Allah ım her duyduğumu yedirecem illa :KK1:

valla cumartesinden beri hergün yedim,hatta incirli pilav bile bile yedim yaw :KK1: tamam kuzucum,kabak çekirdeğinin bi faydası var mı ? duydun mu canım sen hey Allah ım her duyduğumu yedirecem illa :KK1:

ya duymuştum ama oda eksik kalsın be adamlar miğde fesadı geçirecek:)) zaten benimki pek bi iştahsızdır, sonuçları alınca keçiboynuzunu bile bırakıyodu da ben bıraktırmadım :)))

bende 27 kasımda hastalandım:KK43:(( ve önümüzdeki salı günü için randevu aldım doktordan eşime de sperm testi yaptırıcam kasım ayı içinde hastalığım bittikten sonra 12 kere falan birlikte olduk ve ovülasyon testi kullandım ben yumurtlama günüme de denk getirdim senin hissettiğin tüm belirtiler bende de vardı dedim kesin hamileyim ben psikolojik olarak kendimi hamile zannediyor muşum meğer büyük bir hayal kırıklığı yaşadım:KK43:(( aralık ayındada olmazsa çooook üzülcem zaten üzgünüm durup durup ağlıyorum

X