Ovulasyon (Yumurtlama) Testleri Hakkında Merak Ettikleriniz

cnm ozaman git hemen gebelik testi al ve yap...erken gebelik testi almana gerek yok..ucuz olanlardan alsanda çıkar diyorm..eğer hamileysen bak düşüklerin var yolculuğa çıkma yat ve dinlen..diycn erken gebelik testi alcm al en fazla 20lirdır bu test..hemen al ve yap bekleme.. bak merak ettim bende git al ve yap hemen bana da söle..bayram öncesi bi sevineyim güzel haber olsun..hadi bekliyorm..

canım haklısın da cıkmaz şimdi ya cükü ben ilk hamileligimde 6.bütün hamilelik belitm varrdı yinede cıkmadı yine cıkmazsa baska yolda yok körü körüne gidecm bilmiyorm ya cıkar mı caba

napacn canm gülü seven dikenine katlanıyo ben 2hamileligimdede bu kadar ilşkiye girmedm bende 4gün üst üste ilişkiyegirmk zorunda aldm sırf günü kacırmayaym diye bakalım ne olack herşeyn hayırlısı rabbim gönlüne göre versn

evet cnm maalesef öle...bende 3 gün üst üste yptım bari bugünde yapayım sonra keşke yapsaydım demeyeyim...inş cnm tutar bebişlerimiz:KK49:

canım haklısın da cıkmaz şimdi ya cükü ben ilk hamileligimde 6.bütün hamilelik belitm varrdı yinede cıkmadı yine cıkmazsa baska yolda yok körü körüne gidecm bilmiyorm ya cıkar mı caba

ya cnm şimdi ne desem bilemedm...geç döllenme olursa çıkmıyor..diğerlerinde öle olmuş olabilir geç döllenme yani...

Al cnm erken gebelik testi ne olck bak..çıkmazsa çıkmaz..gidecksen de yolda dikkat edersin kendine..hatta bir kaç tane test al gittiğin yerde yaparsn..Allah büyük cnm düşük yapacksn yapıyosn ....düşmeyecekse zıplasan atlasan patlasan düşmez..
stres yapma..bak 2 bebişin olmuş Allah vermiş inan yine verir..sadece rahat ol..Allah çok çok büyük senide herkeside korur merak etme..

rabbime binlerce milyonlarca şükürlerr olsun HAMİLEYİMMMMM 1senedr bu anı bekliyordm kaybettigim bebegimin yeri dolsun istedim sonunda oldu bundn sonra beni zor günler bekliyo cok dikkatli olmam lazm duanızı eksik etmeyin RABBİMDN ümidinizi asla kesmeyn vakti saati gelince mutlaka olacktr yeterkki sabır ve dua edelim rabbim gönlünüze göre versin inaın buraya hamileym yazacgıma inancımı ben bile kaybetmiştim yolunda gitmeyn bişeyler vardı ama hiç beklemedigim bir anda oldu sizlerde öyle olursunz insaallah bhcg ile ilgili pek bilgim yok nettende baktımda baktım 212.60 iyimi sizce

Bende hamileyim... Ovulasyon testi yaptım ikinci çizgi olduğu gün çalışma yaptık:) o gün bebeğimiz çalışmalarımızı boşa çıkarmamış:) Bugün kan tahlili yaptırdım 232.84 çıktı. Acilin doktoru pozitif dedi:) Allah'ım inşallah bu mutluluğu anne olmak isteyen herkese yaşatsın.

Merhabalar Arkadaşlar,

Önce kısacık kendimi tanıtayım müsadenizle.
Ben kromozom bozukluğu taşıyıcılığı nedeniyle 1 düşük ve kürtaj yaşadım geçen yıl. Kürtajdan sonra kist oluşmaya başladı, adet düzenim bozuldu maalesef. Hala da tam olarak düzelmiş değil.
Şimdi yapısal durum nedeniyle çok geç kalmadan hamile kalmam gerekiyor:KK43:

Bu ay ovulasyon testi aldım yumurtlama günümü öğrenmek için. SAT'a göre bugün 16.günüm. 6 gündür test yapıyorum ama hala çift çizgi yok. Normal mi sizce bu? Marka öneriniz var mı, yumurtladığım halde testte görünmüyor olabilir mi?

Bende hamileyim... Ovulasyon testi yaptım ikinci çizgi olduğu gün çalışma yaptık:) o gün bebeğimiz çalışmalarımızı boşa çıkarmamış:) Bugün kan tahlili yaptırdım 232.84 çıktı. Acilin doktoru pozitif dedi:) Allah'ım inşallah bu mutluluğu anne olmak isteyen herkese yaşatsın.

Hayırlı olsun bu arada naserdo. Gözün aydın:)

gözünü sevdiü,m ovü testi mucizesi çoğalıoruz git gide tbr ederim cnm :) allah kucağına almayı ondan önce pıtpıtları duymayı nasib etsin

rabbime binlerce milyonlarca şükürlerr olsun HAMİLEYİMMMMM 1senedr bu anı bekliyordm kaybettigim bebegimin yeri dolsun istedim sonunda oldu bundn sonra beni zor günler bekliyo cok dikkatli olmam lazm duanızı eksik etmeyin RABBİMDN ümidinizi asla kesmeyn vakti saati gelince mutlaka olacktr yeterkki sabır ve dua edelim rabbim gönlünüze göre versin inaın buraya hamileym yazacgıma inancımı ben bile kaybetmiştim yolunda gitmeyn bişeyler vardı ama hiç beklemedigim bir anda oldu sizlerde öyle olursunz insaallah bhcg ile ilgili pek bilgim yok nettende baktımda baktım 212.60 iyimi sizce

Efulim,

Hayırlı olsun. Allah bebeğine sağlıkla kavuştursun:)

ovulasyon testi kullandım ama ciddi sıkıntım devam ediyor, bu topiğide şimdi gördüm ve yazıyım dedim ben yumurtlamanın belirtisi olan akıntımın geldiği günlerde bile hiç koyu çizgi görmedim ve sonunda da adet oldum :KK43: benim gibi olan var mı ne anlama geliyor acaba bu durum ?
Önümüzdeki gün daha erken yapmaya başlayacağım testi bakalım ne olacak markası da LABOQU....

Son düzenleme:
Merhabalar Arkadaşlar,

Ben kromozom bozukluğu taşıyıcılığı nedeniyle 1 düşük ve kürtaj yaşadım geçen yıl. Kürtajdan sonra kist oluşmaya başladı, adet düzenim bozuldu maalesef. Hala da tam olarak düzelmiş değil.

Bu ay ovulasyon testi aldım yumurtlama günümü öğrenmek için. SAT'a göre bugün 16.günüm. 6 gündür test yapıyorum ama hala çift çizgi yok. Normal mi sizce bu? Marka öneriniz var mı, yumurtladığım halde testte görünmüyor olabilir mi?

Merhaba,ikinci çizgi koyu görünene kadar testleri yapmaya devam etmeni öneririm.Geç yumurtlama da olabilir.Yumurtladığın zaman mutlaka testte görünür.Ayrıca her ay yumurtlama da olmayabilirmiş.Sağlıklı bir kadında yılda bir iki kere yumurtlama olmaması normal.Ben Predictor kullandım.Memnun kaldım.

Bu arada hamile olan arkadaşları tebrik ederim.Hepimiz bebeklerimizi sağlıklı bir şekilde dünyaya getiririz umarım.

cnm tebrik ederim...bende 4 gün önce gördüm çift çizgi..dün silikleşti bugün yapmadım test ama kasıklarımda ağrı ve karıncalanma var..sence benim yumurtam şimdi mi çatlatı..

sen nezamanlr yaptın çalışmaları..testlerin silikleştiğinde de yaptın mı kusura bakma özel oldu biraz ama.. napayım kaçırmk istemiyrm yumurtlamayı anladım ama çatlaması felan anlamadım gitti...

efulim tebrikler şekerim..bak teste çıkmış işte..korkuyodun bak emin oldun iptal et bileti yat dinlen sonra doktora git..tekrar hayırlı olsun..bana da dua et cnm...yaşasın bebiş:KK49::KK49:

Merhaba,ikinci çizgi koyu görünene kadar testleri yapmaya devam etmeni öneririm.Geç yumurtlama da olabilir.Yumurtladığın zaman mutlaka testte görünür.Ayrıca her ay yumurtlama da olmayabilirmiş.Sağlıklı bir kadında yılda bir iki kere yumurtlama olmaması normal.Ben Predictor kullandım.Memnun kaldım.

Bu arada hamile olan arkadaşları tebrik ederim.Hepimiz bebeklerimizi sağlıklı bir şekilde dünyaya getiririz umarım.

teşekkürler cevabın için...
peki 20.gün çifti görümemin bir anlamı olur mu ki? zaten bir sonraki döngü gelmiş oluyor:KK43:(

teşekkürler cevabın için...
peki 20.gün çifti görümemin bir anlamı olur mu ki? zaten bir sonraki döngü gelmiş oluyor:KK43:(

cnm yazdıklarını okuyunca cvp yazmak istedm.
benim bir arkadaşım adete yakın koyu çizgiiyi gördü değerlendirdi..sonra adet oldu ardından hamile olduğunu öğrendi olabilir yani sen testlerini yapmaya devam et bence...kolay gelsn inş Allah gönlüne göre verir...

Merhabalar Arkadaşlar,

cok sagol canım rabbim sanada bir an önce hayırlısıya tekrar yaşatsn öncelikle kac günde adet oluyosn canım kafanı rahatlat kist bendede vardı adet gecikmesi bende yasadm bir sene yeni doldu yeni yeni adetm düzeldi eger gec adet oluyosan 16.günde hemen cıkmayabilir bide dedigin ibi markada önemli burada cogu kişi lago...diye baslayn bir marka var onu kullanıyo zaten önceki sayfalarda görrsnherkez memnun kaldı bir kac ay dene oolmazsa yumurta takibine git derim ben hatta zaman kaybetmk istemiyosn hemen git doktor yumuurtalıgın normal derse testlere basla derim bunlrr benim fikrm tabi

cnm tebrik ederim...bende 4 gün önce gördüm çift çizgi..dün silikleşti bugün yapmadım test ama kasıklarımda ağrı ve karıncalanma var..sence benim yumurtam şimdi mi çatlatı..

sen nezamanlr yaptın çalışmaları..testlerin silikleştiğinde de yaptın mı kusura bakma özel oldu biraz ama.. napayım kaçırmk istemiyrm yumurtlamayı anladım ama çatlaması felan anlamadım gitti...

Canım ben ovulasyon testine acele edip erken başladım hep negatif çıktı ama son testte 2. çizgiyi silikte olsa gördüm ve o akşam eşimle birlikte olduk. Ertesi günde birlikte olduk sonra bir haftadan fazla süre birlikte olmadık. Yani benim bebeğim o iki gün içinde oldu.Yanlız internette bir uzman iki gün arka arkaya ilişkiye girmek spermleri azaltır falan diyordu. Ben hemen ertesi gün ilişkiye girmesemiydim diye düşünmüştüm.Zaten erkeğin spermi 2 gün canlı kalabiliyormuş. İstersen ilk kez ikinci çizgiyi gördüğün günden itibaren gün aşırı çalışın. İnşallah ovulasyon testinin faydası olur ve hamile kalırsın.

efulim tebrikler şekerim..bak teste çıkmış işte..korkuyodun bak emin oldun iptal et bileti yat dinlen sonra doktora git..tekrar hayırlı olsun..bana da dua et cnm...yaşasın bebiş:KK49::KK49:

cok sagol canım ya evet korkuyodm cok şükür ki kan testi acildn yapıyolrda yaptm emin oldum bileti iptal etmek için acele ediyorm zaten canım cok şükür ki ettik doktorada bayramdn sonra gidecm insaallah hersey yolunda gider lütfen dua edin rabbim insaallah sanada aynı duyguyu yaşatr

cok sagol canım rabbim sanada bir an önce hayırlısıya tekrar yaşatsn öncelikle kac günde adet oluyosn canım kafanı rahatlat kist bendede vardı adet gecikmesi bende yasadm bir sene yeni doldu yeni yeni adetm düzeldi eger gec adet oluyosan 16.günde hemen cıkmayabilir bide dedigin ibi markada önemli burada cogu kişi lago...diye baslayn bir marka var onu kullanıyo zaten önceki sayfalarda görrsnherkez memnun kaldı bir kac ay dene oolmazsa yumurta takibine git derim ben hatta zaman kaybetmk istemiyosn hemen git doktor yumuurtalıgın normal derse testlere basla derim bunlrr benim fikrm tabi

Efulim,
Tesekkur ederim cevabin icin. Duzensiz durumda 17.gun adet oluyodum tekrar:KK43: bu son ay 22.gun oldu. Ama tam duzelmedi sanirim cunku ilk 3 gun yok denecek kadar az, sonrasinda 5gun normal sonra yine 2 gun lekelenme gibi... boyle bir durumda 1.gunu hangi gun kabul etmem gerektiginden bile emin degilim maalesef...:KK43:(

X