Ovulasyon (Yumurtlama) Testleri Hakkında Merak Ettikleriniz

canım bende mucizevi bir şey olmadı bu sabah erkenden test yaptım, yaklaşık 1 saat sonra aşırı bel ve kasık ağrısıyla birlikte kanamam başladı:KK70: ama hala şüpheleniyorum, üstüne görüyo olabilir miyim diye:) paranoyak oldum:) aslında adet gördüğüme sevindim çünkü aylardır çok düzensizdi bu ay sadece 2 gün gecikti.bu da iyi bir şey benim için :) e senin de sürekli pozitif çıktığına göre sen de hamiş olabilirsin? :) ya ben aslında bir kaç ay öncesine kadar bebek falan düşünmüyordum hiç, geçtiğimiz aylarda adet gecikmem çok olup da test falan yapmaya başlayınca testlerde bazıları silik çizgi falan çıkınca sevinmeye başladım, sonra kanda negatif çıkınca üzüldüm. demek ki içten içe istiyormuşum da haberim yokmuş :))

ben bir hafta daha test yapacağım. bakalım silikleşiyor mu... ben evlenmeden önce de çok istiyordum. evleneli üç ay oldu. ilk iki ay tutmadı. bu ay belki tutar. ama tutmazsa da yapacak bir şey yok. Rabbimin emanetidir o. istediğine verir. ama inşallah hamişimdir :KK49::KK49::KK49:

düzene girmesi senin için çok güzel. vücut demek ki yavaş yavaş hamileliğe hazırlıyor kendini. isteyen herkes hayırlısıyla hamiş olsun. :KK49:

gg'dan laboquick marka ovülasyon testi almıştım.reglim yeni bitti...sahurda öylesine bir gebelik testi yapayım dedim 2.çizgi silik çıktı...sanırım test bozuk:KK43:( şimdi elimdeki ovülasyon testlerinin doğruluğuna nasıl güveneceğim:KK43: daha önce böyle bir şey yaşayan oldu mu arkadaşlar??cevap verirseniz sevinirim...Rabbim kimsenin kollarını boş bırakmasın...

gg'dan laboquick marka ovülasyon testi almıştım.reglim yeni bitti...sahurda öylesine bir gebelik testi yapayım dedim 2.çizgi silik çıktı...sanırım test bozuk:KK43:( şimdi elimdeki ovülasyon testlerinin doğruluğuna nasıl güveneceğim:KK43: daha önce böyle bir şey yaşayan oldu mu arkadaşlar??cevap verirseniz sevinirim...Rabbim kimsenin kollarını boş bırakmasın...

canım hamile olmayasın?
istersen tekrar bir test yap

canım hamile olmayasın?
istersen tekrar bir test yap

yaptım canım ama onda da çift çizgi çıktı...fakat imkansız çünki regl olmuştum....ayrıca az önce ovülasyon testine başladım...onda t çizgisi silik çıktı...testlerde hata var:KK43: doğru zamanı bulmak için aldığım test baştan hatalı başladı...şimdi açıkçası hiç teste güvenim kamladı:KK43: oysa bir umuttu ....

bende bu ay kolomen ve pregneyl igne oldum be 3 gundür gebelik testim pozitif cıkıyor eger sende bu sekilde tedavi goruyorsan ondan olabilir eger görmüyorsan üzerinede adet görmüş olabilirsin ki inş hamilesindir:)

canım ovülasyon testimi yaptın gebelik testimi ?

ilk gebelik testi yapmıştım canım...ikinci çizgi silik ama gözle görülür şekilde çıkmıştı...sonra tekrar denedim o da aynı şekilde silik çıktı..ama reglim yeni bitmişti...öylesine bi deneyim demiştim..az önce de ovülasyon testi yaptım T kısmında silik çizgi belirdi...sanırım hamile olunca iki çizgi aynı koyulukta oluyormuş..umarım sadece gebelik testlerinde sorun vardır:KK43: çünkü çok umutlanmıştım ovülasyon testleriyle ilgili yorumları okuyunca...

bende bu ay kolomen ve pregneyl igne oldum be 3 gundür gebelik testim pozitif cıkıyor eger sende bu sekilde tedavi goruyorsan ondan olabilir eger görmüyorsan üzerinede adet görmüş olabilirsin ki inş hamilesindir:)

yok canım tedavi görmüyorum..inşallah öyledir ama sanmıyorum...sanırım bi kaç kişi de daha aynı sorun yaşanmış...kısmet diyorum...Rabbim isteyen herkesin kucağını boş bırakmasın...

yaptım canım ama onda da çift çizgi çıktı...fakat imkansız çünki regl olmuştum....ayrıca az önce ovülasyon testine başladım...onda t çizgisi silik çıktı...testlerde hata var:KK43: doğru zamanı bulmak için aldığım test baştan hatalı başladı...şimdi açıkçası hiç teste güvenim kamladı:KK43: oysa bir umuttu ....

eğer adet tarihine yakın yumurtladı ve gebe kaldıysan adet görebiliyorsun
bence kanda bir baktır
inşallah hamilesindir canım

kızlar ya fotoğraf ekleyeceğim ekleyemedim bir türlü... ovulasyon testlerimin sonuçlarını gösterecektim. nasıl ekleniyor bilen var mı? çok büyük diyor. küçültemiyorum:26:

$DSCF2101 - Kopya.jpg

doktorun bana yumurtlamak üzeresin ilişkiye gir dediği tarihten üç gün sonra ovulasyon testi yapmaya başladım. normalde cuma yumurtlamış olmam lazımdı. pazartesi, salı ve çarşamba yaptığım testlerin sonucu... devamlı çift çizgi çıkınca hatalıdır diye düşünüp başka bir test alıp onunla denedim onda daha da koyu çıktı. pazartesi yaptığım test aslında silik değildi ama üç gündür beklediği için silinmeye başlamış.. günlerdir yumrutluyor muyum anlamadım. durmadan ilişkiye giriyoruz. bugün yumurtlamışım, yok asıl bugün yumurtlamışım diye... :KK17: yorumlayabilecek olan var mı?

Son düzenleme:
selam,

canım nerden hangi satıcıdan aldın link atar mısın bana. Ben gecen ay 20 ovu + 6 gebelik testine 20 tl vermiştim.

Eki Görüntüle 489840

doktorun bana yunurtlamak üzeresin ilişkiye gir dediği tarihten üç gün sonra ovulasyon testi yapmaya başladım. normalde cuma yumurtlamış olmam lazımdı. pazartesi, salı ve çarşamba yaptığım testlerin sonucu... devamlı çift çizgi çıkınca hatalıdır diye düşünüp başka bir test alıp onunla denedim onda daha da koyu çıktı. pazartesi yaptığım test aslında silik değildi ama üç gündür beklediği için silinmeye başlamış.. günlerdir yumrutluyor muyum anlamadım. durmadan ilişkiye giriyoruz. bugün yumurtlamışım, yok asıl bugün yumurtlamışım diye... :KK17: yorumlayabilecek olan var mı?

C bence en son iki gun yumurtlsmissin daha oncekilr acik renk gibi

C bence en son iki gun yumurtlsmissin daha oncekilr acik renk gibi

yok alttaki iki tanesini bugün yaptığım için net. diğerleri de netti ama biri düne biri önceki güne ait olduğu için silikleşti. gün geçtikçe silikleşiyor nedense... ilk yaptığımda hepsi aynı koyulukta oluyor. bir de normalde yumurtlamadan önce gelen yumurta akı kıvamındaki akıntı perşembe günü gelmişti. cuma ya da cumartesi yumurtladığımı düşünüyorum. doktor da öyle demişti. alttan muayene etti. yumrutlamak üzeresin demişti. üzerinden bir hafta geçti. devamlı yumurtluyor olabilir miyim acaba? :KK31:

ben bir hafta daha test yapacağım. bakalım silikleşiyor mu... ben evlenmeden önce de çok istiyordum. evleneli üç ay oldu. ilk iki ay tutmadı. bu ay belki tutar. ama tutmazsa da yapacak bir şey yok. Rabbimin emanetidir o. istediğine verir. ama inşallah hamişimdir :KK49::KK49::KK49:

düzene girmesi senin için çok güzel. vücut demek ki yavaş yavaş hamileliğe hazırlıyor kendini. isteyen herkes hayırlısıyla hamiş olsun. :KK49:

daha çok yeniymişsin be canım ben 2 yıllık evliyim:) Allah herkese hayırlı zamanda, hayırlı evlatlar versin dün gece yatarken hep dua ettim herkese:) inşallah istediğin gibi olur, sonuçları yaz merakta bırakma bizi :)

Eki Görüntüle 489840

doktorun bana yumurtlamak üzeresin ilişkiye gir dediği tarihten üç gün sonra ovulasyon testi yapmaya başladım. normalde cuma yumurtlamış olmam lazımdı. pazartesi, salı ve çarşamba yaptığım testlerin sonucu... devamlı çift çizgi çıkınca hatalıdır diye düşünüp başka bir test alıp onunla denedim onda daha da koyu çıktı. pazartesi yaptığım test aslında silik değildi ama üç gündür beklediği için silinmeye başlamış.. günlerdir yumrutluyor muyum anlamadım. durmadan ilişkiye giriyoruz. bugün yumurtlamışım, yok asıl bugün yumurtlamışım diye... :KK17: yorumlayabilecek olan var mı?

bence de son iki gün yumurtlamışsın.hatta son testin en kesin biçimde pozitif olan:) neyse her gün ilişki olduysa zaten sıkıntı yok, olmuştur o:) adet günün ne zaman?

Yosuncum ovulasyon testinde ikinci çizgi silik olarak hep çıkıyor zaten.yumurtlama döneminde çok koyu çıkıyor ama.diğerinden daha da koyu olduğu zaman ovulasyon dönemi olduğunu gösteriyor. kandaki lh yi gösterdiği için ve kanımızda her daim lh olduğu için ovulasyon harici günlerde silik ikinci çizgi çıkması normal testin güvenilmez olduğunu düşünmüyorum. ama gebelik şüphen varsa kan testi yaptır, en doğru sonucu öyle alırsın. Allah gönlüne göre versin:)

bence de son iki gün yumurtlamışsın.hatta son testin en kesin biçimde pozitif olan:) neyse her gün ilişki olduysa zaten sıkıntı yok, olmuştur o:) adet günün ne zaman?

yok canım. o günlerde de çok koyuydu. ama gün geçtikçe testler silikleşiyor. ilk yaptığımda baya koyuydu. 3 gün sonra çektim fotoğrafını ilk anın fotoğrafı yok ne yazık ki... zaten o yüzden çok şaşırdım. belki de yumurtlayamadım. :KK50:

X