Gebeliğe Hazırlık Ovulasyon ve hamilelik

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.

Cottoncandy89

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
7 Eylül 2018
25
7
34
DC166C81-A05E-49CA-9359-3F8BEE3DC718.jpeg
arkadaslar merhabalar , iyi geceler. Size bir sorum olcakti. Umarim bu sorumun cevabini aldigimda benim gibi bircok insanada faydasi olur. Ovulasyon testiyle hamile kalindigini adetten once yaptigin zaman ogrenebiliyormussun gibi bir takim seyler okudum. Ben ayin 26 sinda ilk ovulasyon testini yaptigimda iki cizgide kopkoyu cikti. Ekte fotografi yukledigim gibi sonraki iki gunde cizgi belirgin, ondan sonraki iki gunde cizgi silikti. Adetime 3 gun kala tekrardan ovulasyon testi yaptigimda (yani bugun) cizgi yine silik olanlardan daha belirgin cikti. Bebegimin olmasini cok istiyorum. Sizce hamile olabilir miyim? Cevaplayan herkese cok tesekkur ederim...

Evet hamile olan kişilerin ovulasyon testleri de haber veriyor tabi herkes de aynı olur mu tartışılır . İnşallah hamilesinizdir. Bir de sıvı alımına dikkat etmişsinizdir diye düşünüyorum.

Ovulasyon testim fotografta paylastigim gibi, gozukuyor mu bilmiyorum ekte. Siteye yeni uye oldugum icin yeni kullanmaya basladim:). Evet dikkat ettim. Umarim hamileyimdir. Kasıklarımda onceden yasamadigim degisik bir sanci oluyor. Ama neden kaynakli bilmiyorum.

Eki Görüntüle 2187138 arkadaslar merhabalar , iyi geceler. Size bir sorum olcakti. Umarim bu sorumun cevabini aldigimda benim gibi bircok insanada faydasi olur. Ovulasyon testiyle hamile kalindigini adetten once yaptigin zaman ogrenebiliyormussun gibi bir takim seyler okudum. Ben ayin 26 sinda ilk ovulasyon testini yaptigimda iki cizgide kopkoyu cikti. Ekte fotografi yukledigim gibi sonraki iki gunde cizgi belirgin, ondan sonraki iki gunde cizgi silikti. Adetime 3 gun kala tekrardan ovulasyon testi yaptigimda (yani bugun) cizgi yine silik olanlardan daha belirgin cikti. Bebegimin olmasini cok istiyorum. Sizce hamile olabilir miyim? Cevaplayan herkese cok tesekkur ederim...

Benimde regle 2 veya 3 gun kala cok koyu cikmisti ama ben hamile degildim. Umarim siz hamilesinizdir.

Canım bende ovulasyon testi ile hamile kaldım tıpkı seninki gibi adet yaklaştıkça koyulaştı ümitlendim ve gebelik testi yaptım negatifti üzüldüm sonra adeti bekledim ve çok şükür adetim geçince pozitifi gördüm yani bekle bakalım bi adetin geçsin inşallah hamilesindir :)

pco iseniz bu testlerden medet ummayın.çünkü bizim lh hormonu dalgalı mübarek ne pacağı belli olmaz.buna da bakıp umut etmeyin. %100 böyle birşey yok

Kizlar ovulasyon testi benimki gibi koyu olup hasta olanlar varmi acaba

Eklentiler

• 20180909_201155.jpg
    20180909_201155.jpg
    18,4 KB · Görüntüleme: 93
Kizlar merhaba, bugunde tekrardan bi ovulasyon testi yapiyim dedim bu seferde silik cikti. Sanirim anlamiyorum ben bu testten bugun adet olmam gerekiyordu olmadimda. Bikac gun once koyu cikmisti ovulasyon testinde cizgiler fotograf attigim gibi.

Eklentiler

• A4C30DF2-E701-4A3D-BA0E-8C45C4F0A9ED.jpeg
    A4C30DF2-E701-4A3D-BA0E-8C45C4F0A9ED.jpeg
    31,2 KB · Görüntüleme: 81
Kizlar merhaba, bugunde tekrardan bi ovulasyon testi yapiyim dedim bu seferde silik cikti. Sanirim anlamiyorum ben bu testten bugun adet olmam gerekiyordu olmadimda. Bikac gun once koyu cikmisti ovulasyon testinde cizgiler fotograf attigim gibi.
saat kaçta yaptığınız önemli. sabah 10 - akşam 8 arası yapın
test yapmadan 2 saat öncesinde sıvı alımını yavaşlatın. yani durup durup 2 bardak su içip yarım saat sonraki idrarınızla test yapmayın.
bir de hergün aynı saatte yapmaya çalışın

X