Ovulasyon Testleri Gebeliği Öğrenmek İçin Kullanılabilir mi?

Kızlar gogsume ara ara bır sızı gırıyor,belim, kasıklarım agrıyor bazen ayagıma kramp gırer gıbı oluyor, akıntım var yumurta akı gıbı, reglme 4 gun var dun ovulasyon testı yaptım cok koyu degıl ama sılıkte degıl, gazım var, kabız gıbıyım, offf yaaaaa

Merhaba arkadaşlar fotoğrafa bakar mısınız? 14. gün eşit gibiydi 15 ve 16 da açıldı bende yumurtlama oldu diye 17 sinde yapmamıştım 18 inde tekrar yaptım koyulaşmış tekrar sizce bu ne demek oluyor?

Eklentiler

• 2015-02-18 17.51.48.jpg
    2015-02-18 17.51.48.jpg
    65 KB · Görüntüleme: 224
Kızlar gogsume ara ara bır sızı gırıyor,belim, kasıklarım agrıyor bazen ayagıma kramp gırer gıbı oluyor, akıntım var yumurta akı gıbı, reglme 4 gun var dun ovulasyon testı yaptım cok koyu degıl ama sılıkte degıl
Aynı şeyleri bende yaşıyorum canım birebir benim testte öyle ayrıca benimde 4 gün var...hadi hayırlısı

Var canım yazmıştım Öğlen sabah evdenıkmadan yaptığım test Öğlen pozitif olmuş bende çok şaşırdım yarın sabah tekrar yapcam test bakalım o ne çıkacak
ayy nasıl sevindim anlatamam, İnşallah pozitif çıkar yarın da tabi sonra da kanda :) adet günü tam ne zamandı canım? :) Rabbim hayırlısıyla nasip etsin insallah.İçimi kocaman bi mutluluk kapladı :)

ayy nasıl sevindim anlatamam, İnşallah pozitif çıkar yarın da tabi sonra da kanda :) adet günü tam ne zamandı canım? :) Rabbim hayırlısıyla nasip etsin insallah.İçimi kocaman bi mutluluk kapladı :)
Canım inan ben kendimi kaptırmak istemiyorum çünkü sonradan çıktı ikinci çizgi gerçi daha adetime iki gün var cuma günü adet günüm inşaallah yarın sabahta çıkar da bende cuma ya kan tahliline giderim âmin âmin âmin ve senin içinde inşaallah

Bu arada bı da resim

Eklentiler

• image.jpg
    image.jpg
    48 KB · Görüntüleme: 311
Heveslendirmek gibi olmasin ama bu bariz pozitif canim :)) masallah yaa
Hadi inşaallah. Öyledir canım yarın yazarım mutlaka en kısa zamanda senden de bekliyorum güzel haberlerini belli mi olur belki birlikte gün sayarız inşaallah

Ayy insallah Allah nasip eder de beraber gun sayariz canim benim gerci daha 5 gunum var heyecanla bekliyorum :))
az kalmış seninde benimde günüm yarın ama gecikebilir eğer hamile değilsem çünkü antibiotik kullanıyorum bir iki gün önce idrar yolu iltihabı oldum dyanamadım doktora gittim ama gebelikte kullanılabilen bir ilaç yazdı sen daha iyi bilirsin bu onuları senin uzanlık alanın tbi

az kalmış seninde benimde günüm yarın ama gecikebilir eğer hamile değilsem çünkü antibiotik kullanıyorum bir iki gün önce idrar yolu iltihabı oldum dyanamadım doktora gittim ama gebelikte kullanılabilen bir ilaç yazdı sen daha iyi bilirsin bu onuları senin uzanlık alanın tbi
geçmiş olsun canım hangi antibiyotiği kullanıyorsun?

X