Ovulasyon Testleri Gebeliği Öğrenmek İçin Kullanılabilir mi?

Moral bozmak gibi olmasin ana lh vucutta az da olsa olduğundan cok acik olan sonuclar için umutlanmamak gerekiyor ki zaten gebeligi erken teshis edip etmedigi bile net degilken çok açık olanlar için çok umutlanmayalim bence

Benim bugun ki ovulasyonda silik cikti 3 günüm var daha koyulasmaz artik herhalde
bende cumartesi akşam yaptım ovulasyon testi ilk önce tek çizgi çıktı sonra diğeride belirginleşti ama silikti diğeri kadar koyu değildi az öncede yaptım yine silik ama geçenki kadar belirgin değil daha silik. adetimden itibaren bugün 14. gün yumurtlama olmuyo mu yani olması gerekirdi doktorun dediğine göre adetinin 14. gün maks. oluyo demişti. bu 3. ayım bu ay ovulasyon testiyle umutluydum ama bidaha ne zaman yapsam acaba yarın tekrar mı yapsam yoksa 1 gün ara mı versem

E="umut umut, post: 39323218, member: 655668"]bende cumartesi akşam yaptım ovulasyon testi ilk önce tek çizgi çıktı sonra diğeride belirginleşti ama silikti diğeri kadar koyu değildi az öncede yaptım yine silik ama geçenki kadar belirgin değil daha silik. adetimden itibaren bugün 14. gün yumurtlama olmuyo mu yani olması gerekirdi doktorun dediğine göre adetinin 14. gün maks. oluyo demişti. bu 3. ayım bu ay ovulasyon testiyle umutluydum ama bidaha ne zaman yapsam acaba yarın tekrar mı yapsam yoksa 1 gün ara mı versem[/QUOTE]
Canim teste devam et yumurtlama günü degisiyor bi kac gun icinde koyu çizgiyi görürsün

Canim teste devam et yumurtlama günü degisiyor bi kac gun icinde koyu çizgiyi görürsün[/QUOTE]
testi yapmadan önce çok su içtim acaba ondan mı silik çıktı

Bata 3 gün var ve benim test düne göre oldukça silikleşti. İki tane yaptım ilki kırık gibiydi, ikisi de çok silik negatif. Umutlar öbür aya kaldı anlaşılan. Sağlık olsun, vakti gelince sağlıkla gelsin de dert değil.

günaydın herkese öbür aya kaldığını düşünen arkadaşlar hayırlısı olsun öncelikle bu ay olmazsa inşallah diğer ay istediğiniz gibi sonuçlanır. Bu ayı umutla bekleyen benim gibi arkadaşlara da umutlarımız kaybolmasın inşallah diyeyim :)

bu konularda biraz cahlimde kusura bakmayın lütfen bata ne adet gününe mi 3 gün kaldı anlamadım. bide bu testler adet döngüsüne göre yapılmıyo mu mesela ben 30 günde bir adet oluyorum bugün ilk testimi yapmam lazımdı yaptım çift çizgi olmadı dayanamayıp ilkini cumartesi yapmıştım. hergün yapılmalı mı bu testi

umut umut .!.:
Canim teste devam et yumurtlama günü degisiyor bi kac gun icinde koyu çizgiyi görürsün
testi yapmadan önce çok su içtim acaba ondan mı silik çıktı [/QUOTE]
Tabi etkiler 2 saat onceden sıvı almadan yap

Adetten sonra yumurtlamayi tespit icin kullaniliyor canimda birde adete yakin bir kac gun kala gebelik varsa koyu cizgi cikiyormus onuda deniyoruz iste

Adetten sonra yumurtlamayi tespit icin kullaniliyor canimda birde adete yakin bir kac gun kala gebelik varsa koyu cizgi cikiyormus onuda deniyoruz iste

Gunaydin kizlar
nasil durumlar?? emrub arkadasim ne oldu adet oldun mu ins olmamissindir

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…