Ovulasyon Testleri Gebeliği Öğrenmek İçin Kullanılabilir mi?

Canim benimki boyle simdi yaptim 20150209_172703-1.jpg

inan ben de çok merak ediyorum adetine yakın gebelik beklentisi olmayan birini bulsam hemen eline bir tane ovü.testi vereceğim :)) ama etrafta yok :)
ama hiç ovülasyon gününden sonra denedin mi bilmiyorum benim ya hiç 2.çizgi yoktu ya da çok ama çok silik görünüyordu. Adete yakın yeniden lh hormonu artıyor mu yoksa gebeliği gerçekten ölçüyor mu bilmiyorum ama umarım beklediğimiz sonuçtur. Şahsen bende normal zamanıma göre belirtilerim farklı olduğu için ben kendi adıma şüpheleniyorum :) Mutlaka haber ver heyecanla bekliyoruz :))

Canim senin belirtilerin var mi neler?? Benim hic olmadigi icin ben eminim hamile olmadigimdan

Cok net çıkmış inşallah hayırlısıyla hamilesindir canim benimde adetimden 11 gün gecti eger olmazsam cuma doktora gtcm bakalm nasip dua edin inşallah.

Kızlar gebelik testi yaptım da Işığa tutuyorum aşırı silik çizgi var gibi görüyorum. Çizginin yeri belli olur mu hamile değilsem?

Cnm merak ettim sonuc ne :emir_bebek:
Ne yazikki sonuc negatifti :KK43: doktora gittik esiminde sperm sayidjna baktilar. Doktor hersey yolunda ama 6-7ay sonuc alamayan ciftler 1 senede bekleseler sonuc negatif oluyo. Tipta 1 sene beklemek uygun gorulur ama tespitler artik bunu gostermiyo. Gel igne vurayim dedi ben istemedim.
bu ay ne ovulasyon testi ne yumurtlama gunu takibi hic bisi yapmadim. Kaderimde daha yok demekki dedim bekliyorum artik...

Ne yazikki sonuc negatifti :KK43: doktora gittik esiminde sperm sayidjna baktilar. Doktor hersey yolunda ama 6-7ay sonuc alamayan ciftler 1 senede bekleseler sonuc negatif oluyo. Tipta 1 sene beklemek uygun gorulur ama tespitler artik bunu gostermiyo. Gel igne vurayim dedi ben istemedim.
bu ay ne ovulasyon testi ne yumurtlama gunu takibi hic bisi yapmadim. Kaderimde daha yok demekki dedim bekliyorum artik...
Cok üzuldum vardir bundada bir hayır üzulmeyin nolur insallah bir dahaki aya olur

gebelik testi yapmadım çünkü sonuç pozitif olursa eşime dayanamam söylerim sevgililer gününü bekliyorum cuma yapmayı planlıyorum o yüzden :)[/QUOTE]

Yap yaa cumaya kadar catlariz bizz:KK53:[/QUOTE]
Dayanamayip Yaparsam haber ederim mutlaka :)

Evet canım ilk önce tek çizgi çıktı aradan 2 gün geçince tekrar yaptım silik çizgi çıktı. Allah biliyor ya test yapmıcaktım ama ovulasyon testinde sonra çıkınca çizgi yaptım.

Canim bat a kac gun var senin.. ?? Hamilelige dair belirtilerin var mi?? bide ovulasyon testini yukleyebilir misin bizden sonraki arkadaslarimiza yardimci olmak amaciyla ben hergun yukluyorum olumlu veye olumsuz

Canim senin bat a kac gun kaldi ovulasyon testin nasil cikiyor benimkiyle ayni markaymis fotosunu koyabilir misin benim bat a 2 gun kaldi

canım bat 13 şubat. testleri attım ama sizin bu heyecanı görünce bikaç saat sonra tekrar yapmaya karar verdim. o zaman eklerim. dünkünün fotosunu çekip eklemiştim, bikaç sayfa geride vardı. bugünkü baya silikti. benim de moralim bozuldu. ama sabah yapmadan 2 saat önce çok su içmiştim, o yüzdendir belki. yeniden yaparım saat 10 gibi.

X