Ovulasyon Testleri Gebeliği Öğrenmek İçin Kullanılabilir mi?

cnm ne kadar kou çıkıyor foto atsana.gebelik ihtimali olmayanlarda sadece tek çizgi çıkıyor .testte yapsan çıkabilir adete kaç günün kaldı

Canım ben hamile degilmişim adet oldum bugun ama ben yaptım ovulasyonu sürekli dilik çıktı yani hamile olsaydım günden güne koyulsşması lazımmış yap hcg paylaş sonucu hayırlısı olsun canım

Ca

Canım bata daha varmış bence yarın bi daha yap. Eğer gene hiç çıkmazsa negatif olabilir. Benim 6 gun kala falan çok çok silikti. Sobar her geçen gün biraz daha koyulaştı.

geçti 5 dk yı belki yüklemeden kaynaklıdır. yoksa direk gözüküyor çizgi
çizginin görünür olması değil t çizgisinin c kadar koyulukta olması lazım.. gerçi ikimizinde aynı adete kadar hergün aynı saatte yap. koyulaşırsa biraz daha hamilelik olabilirmiş diyorlar.. ben daha öle bişi göremedim ama kısmet adet olmadıkça umut bitmio sonuçta

reglime 4 gün kaldı canım test yapsam mı acaba?
benimde böyle benzer çıktı biraz daha silik benimki. t çizgisi hiç bi zaman c den daha koyu olmadı benim kik aydır kullanıyorum yumurtlama zamanı bile ikisi eşit çıktı ama t daha koyu çıkmadı

benimde böyle benzer çıktı biraz daha silik benimki. t çizgisi hiç bi zaman c den daha koyu olmadı benim kik aydır kullanıyorum yumurtlama zamanı bile ikisi eşit çıktı ama t daha koyu çıkmadı

daha koyu olmasına gerek yok t ile c ne kadar aynı olursa test o kdar pozitif demek..

ozaman benim ki az mı pozitif negatif değil yani:) bir de anlamadığım bende hiç çıkmadığı da oldu t çizgisinin şimdi neden çıkıyo peki?
canım ov testlerinde c ile t aynı koyulukta ise testin pozitif silikse negatif demek.. oysa gebelik testlerinde silik olsa dahi pozitif.. bende ilk zamanlar bunu karıştırıyordum.. :d

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…