Ovulasyon Testleri Gebeliği Öğrenmek İçin Kullanılabilir mi?

kızlar yumurtlamadan 5 gün geçti merak ettim nasıl çıkacak diye ovulasyon testi yaptım sizce umut var mı?

merhaba kızlar.25 inde ovulasyon testiyle çift çizgiyi gördüm ve değerlendirdik.o şekilde 4-5 saat banyo yapmadan bekledim.sonrada hiç test yapıp bakmadım.bat 8 şubat .belirtimi bilmiyorum ama sol tarafımda bişeyler hissediyorum.sabahları işe gelirken koşuşturmacada sol tarafıma ağrı giriyor otururken bile sol tarafımı hissediyorum.
not olarak da belirteyim ben yumurtlayacağım zamanıda hissediyorum vücudumdaki değişikliği adet olucakmış gibi olur hep bu ay sol taraftan yumurtladım....cesaretim yok test yapmayaaa

test ne zaman yapsam anlarım gebelikte ovulasyonda var evde ama hiç cesaretim yok yapmaya

Ben ovulasyonların resmini atmiştım bugunde gebelik testi yaptım bata üç gün var hamilemiyim neyim

canım sanki var gibi çizgi böyle olanların kesin hamile olduğunu gördüm yazılanlarda inş.seninde öyledir

Kızlaaaaaar yardımmm cift cizgiyi goreli 1 hafta oldu ama akıntı kontrolune gore 10 gun 2 gundur ovi test yapiyorum bat 5 subat sizce durum nee psikojikmi bilmiyorum ama belirtilerde var yardimmm

Eklentiler

• 20150130_200600.jpg
    33,6 KB · Görüntüleme: 465
Cnm benim bat a 5 gun var surekli ovulasyon testi yaptim 2.cizgi silik cikiyoooo sizlrin nasil oldu

selam canım hamilesin sanırım hayırlı olsun. senin adet gününe yakın ovu testlerinde daha da koyulaşma oldu mu?

sağol canım..evet adete 7 gün kala yapmaya başladım, hergün düzenli yapmasamda git gide biraz daha koyulaşmaya başladı adete yakın canım. sonra 3 gün kala öğrendim bende.

arkadaşlar merhaba,
benim merak ettiğim hamile olmayanlarda da ovülasyon testinde koyuluk olur mu? mesela benim reglime 5 gün var bugün yaptım ve t çizgisi belirgin çıktı. bu ne demek oluyo?

sağol canım..evet adete 7 gün kala yapmaya başladım, hergün düzenli yapmasamda git gide biraz daha koyulaşmaya başladı adete yakın canım. sonra 3 gün kala öğrendim bende.
cnm bende pazar günü yapmıştım silik bi şekilde çıktı ovulasyon testi.dün yaptım ilk anda hiç çıkmadı sabah baktığında çok ince bir çizgi vardı .ümidim kırıldı daha koyu olmasını beklemiştim hayal kırıklığı gibi oldu bide geelik yaptım ondada negatif görünce üzüldüm bat 8-10 şubat

arkadaşlar merhaba,
benim merak ettiğim hamile olmayanlarda da ovülasyon testinde koyuluk olur mu? mesela benim reglime 5 gün var bugün yaptım ve t çizgisi belirgin çıktı. bu ne demek oluyo?
Ben bu ay hep yaptım silikti çok koyu olmdı eger pko yoksa lh normalde yuksek değilse hamilelerde son günlerde koyu çıkıyormuş belki sende olabilirsin Allah gönlüne göre versin canım

ay inşallah canım teşekkürler güzel dileğin için. ama benim merak ettiğim hamile olmayanlarda nasıl çıkıyor ovülasyon testi yani adet dönemine yakın koyu çıkması normal mi? kafam çok karışık hamilelik testi yapsam mı?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…