Ovulasyon Testleri Gebeliği Öğrenmek İçin Kullanılabilir mi?

canım hamile olabilirsin gebelik testini yapmak için cok erken adetin en az 4-5 gün gecmesi gerekiyo cift cizgi cıkması için biraz daha bekle ve ovi testini yapmaya devam et hayırlı haberlerini bekliyoruz inşEn Büyük TÜRKİYE
Tesekkur ederim... heyecanla beklemeye devam ozaman mecburen :)

Kızlar 15.gün ovü testinde belirgin ama c ye nisbeten silik cızgi vardı bugün yaptım silik cizgi bile yok neden gecen ay yumurtlama günlerinde kopkoyu iki çizgi vardı arada bir günde cizgi cıkmaması normal mi ki dvm edicem bakalım yarın nolcak :KK43:

Allah razı olsun heyecandan duramadım gittik Eyüp Devlet Hastanesi acile ve "bu acil bi durum değil iyi akşamlar" diye tersleyen bi doktorla karşılaşınca çıktık Çapa Medilife a gittik ve test sonucu Beta HCG 220. 4 haftalık gebeymişim. Bu da bu yöntemle ipucu yakalamaya çalışan herkese yardım olur inşallah çünkü ben herşeyi sizden öğrendim nerdeyse özellikle bu test olayını... Müthiş yardımsever insanlarsınız. Allah razı olsun.

Bu yöntemle derken hangi yolu izlediniz bnmlede paylaşırsanız sevinirim.. Bu arada Hayırlısı olsunnn :)

Ovulasyon testiyle canim gecmis sayfalara baktim ben de ordan ogrendim.yani gebelik testi adet gecikmeden bakilmio yada son 7 gunden adet tarihine kadar ovulasyon testi yapip fotosunu cekmis
Bu yöntemle derken hangi yolu izlediniz bnmlede paylaşırsanız sevinirim.. Bu arada Hayırlısı olsunnn :)

Ovulasyon testiyle canim gecmis sayfalara baktim ben de ordan ogrendim.yani gebelik testi adet gecikmeden bakilmio yada son 7 gunden adet tarihine kadar ovulasyon testi yapip fotosunu cekmis

Evet canım hiç ovulasyon testini yapmaya devam etmek aklıma gelmezdi bilmiyordum yani...
Ama gerçekten fark çok net anlaşılıyor.
Adete bi hafta kala her gün ovulasyon testi yaptım. Gebeysen T Çizgisi koyulaşıyo zaten. Böylece bir değişiklik olduğunu anlıyorsun. Birkaç sayfa geride birkaçımız fotoğraf paylaşmıştık baktığında farkı anlıcaksın. Denemediysen ve benim gibi sabırsızsan dene :KK15:

Allah rızası için bi fikri olan bişeyler yazsın burayaa...Adetime 5 gün var ovü testim böyle çıkıyor nedir buuu?????

Eklentiler

• 20150117_122735.jpg
    20150117_122735.jpg
    101,4 KB · Görüntüleme: 515
  • 20150117_122522.jpg
    20150117_122522.jpg
    76 KB · Görüntüleme: 493
Selamm ilk kez ovulasyon testi aldim bu ay bi saat kadar once yaptim testi ama pek bisey anlamadim. Yumurtlama gunum ne zaman gerceklescek acaba resme bakip yardimci olurmusunuz.
Adetimin 7.nci gunu yaptim.6 gun suruyor donemim 24 gundu bu ay dongumun uzunlugu.1 gun erken olmustum bu ay.

Eklentiler

• DSC_0909.jpg
    DSC_0909.jpg
    58,5 KB · Görüntüleme: 499
Selamm ilk kez ovulasyon testi aldim bu ay bi saat kadar once yaptim testi ama pek bisey anlamadim. Yumurtlama gunum ne zaman gerceklescek acaba resme bakip yardimci olurmusunuz.
Adetimin 7.nci gunu yaptim.6 gun suruyor donemim 24 gundu bu ay dongumun uzunlugu.1 gun erken olmustum bu ay.
Canim simdi koyuya yakin sen yarinda erkenden yap ayni koyulukda olmasi lazim. Olmazda yarin dogru yapsan bile siliklesirse dun cift cizgiyi gordun demekdir we ona gore degerlendir. Yani 3 gun ust uste. Ben ovu testimin koyu oldugu testi koyuyorum sende bi bak. Senin test biraz bulanik cikmis

Eklentiler

• 20150116_175040.jpg
    20150116_175040.jpg
    75,5 KB · Görüntüleme: 480
Canim simdi koyuya yakin sen yarinda erkenden yap ayni koyulukda olmasi lazim. Olmazda yarin dogru yapsan bile siliklesirse dun cift cizgiyi gordun demekdir we ona gore degerlendir. Yani 3 gun ust uste. Ben ovu testimin koyu oldugu testi koyuyorum sende bi bak. Senin test biraz bulanik cikmis

Tesekkur ederim bugun tekrar yapiyim o zaman aslinda testte bugun yapmam gerektigi yaziliydi bn dayanamayip dun yaptm. Negatif cikar diye bekliyordum c ye yakin koyulukta cikinca sasirmistim.resimde net degilmi cizgi silik degildi.dunu degerlendirdim. İnsallah şubatta nasip eder rabbim evlat bizede isteyen herkese.

Tesekkur ederim bugun tekrar yapiyim o zaman aslinda testte bugun yapmam gerektigi yaziliydi bn dayanamayip dun yaptm. Negatif cikar diye bekliyordum c ye yakin koyulukta cikinca sasirmistim.resimde net degilmi cizgi silik degildi.dunu degerlendirdim. İnsallah şubatta nasip eder rabbim evlat bizede isteyen herkese.
Insallah canim hemileyis diye buraya yazmak isteyen her keze nasip etsin.

ben konuyu takıp etmeye bugun başladım en baştan sona kadar hepsini okudum ve bende ovu. testi aldım yumurtlamadan sonraki 4.günüm ama hala pozitif çıkıyor inşallah hamileyimdir her gün adet olana kadar yapacağım bat 2 şubat

herkese merhaba yumurtlama için ovulasyon testi yaptım 21-25 arası gösteriyo internette son iki günüm ama test hala bu şekilde sizce daha yumurtlama olmadımı.geç kalmış değilim değil mi

Eklentiler

• 20150123_154043.jpg
    20150123_154043.jpg
    62,3 KB · Görüntüleme: 450
20150124_115518.jpg
Gebelik ve ovulasyon testi kizlar demekki ovulasyonlada ogreniliyomus 4 yada 5 gun var bat a
20150124_115518.jpg

X