Ovulasyon Testleri Gebeliği Öğrenmek İçin Kullanılabilir mi?

Kızlar benim ovulasyon lari da yorumlar misiniz? Daha 5 gün var reglime. Umut olabilir mi? Gerçi hiç bi belirti de yok..

Eklentiler

• 20150125_113818.jpg
    20150125_113818.jpg
    80 KB · Görüntüleme: 578
Kızlar Günaydın. 3 yıllık evliyim yaklaşık 1 yıldır bebek istiyoruz. Bende ve Eşimde sorun yok. Rahim uyarısı diye 3 kere yumurta tedavisi ve catlatma iğnesi yapıldı. İkisinde kimyasal gebelik yaşadım. Bu ay herhangi bi ilaç kullanmadım. Tahmini günlerde birliktelik oldu. Dün adet olmam gerekti. Ovaluasyon testi yaptım ikinci çizgi koyuya yakındı. Biraz önce yaptım çok açık. Sinirlerim bozuldu ya. Daha koyu olacak diye bekliyordum moralim bozuldu

Şu an çok heyecanlıyım ama umutlanmak da istemiyorum. Üstteki birkaç gündür yaptığım ovulasyon testlerim.
Alttaki bugün yaptığım gebelik testim.
Adetime iki gün kaldı.
Hayal kırıklığı yaşama ihtimalim nedir? :KK42:

selam canım tebrik ederim. Rabbim hayırlısı ile kucağına almayı nasip etsin. canım sen adet öncesi ovu. testlerini hangi saatte yaptın? sabah idrarı, akşam üstü, 3-4 saat yeme içmeye falan dikkat ettin mi?

selam canım tebrik ederim. Rabbim hayırlısı ile kucağına almayı nasip etsin. canım sen adet öncesi ovu. testlerini hangi saatte yaptın? sabah idrarı, akşam üstü, 3-4 saat yeme içmeye falan dikkat ettin mi?
Sabah idrarını yapıyordum erken kalktığımda canım. Sonra hiç sıvı almamaya dikkat edip (unutup bi bardak falan su içtiğimi saymazsak) saat 13 30 gibi sabahtan sonraki idrarla yapıyordum. Sıkıştığımı hissedip öyle. Onun dışında çok dikkat etmedim başka bişeye. Burda herkesin anlattıkları gibi işte. İnşallah sen de görürsün o çift çizgileri canım istiyorsun anladığım kadarıyla. Rabbim tez zamanda sevindirsin...hayırlı akşamlar :)

Kızlar bugunde yaptım en sağdaki bugünün yani adete 4 gün kalanın sonucu sizce koyulasma var mı?

Eklentiler

• 20150126_231345-1.jpg
    20150126_231345-1.jpg
    116,9 KB · Görüntüleme: 561
Kızlar buda sabah yaptığım gebelik testi. Adetime 3 gün kala. Sanki çizgi var demi o_O

Eklentiler

• 20150127_073715.jpg
    20150127_073715.jpg
    45,1 KB · Görüntüleme: 641
Ay inş ya 1 seneye yakındır bekliyoruz. Gelmiştir inş bebiş artık. .senin durumun ne canım?

Bende 8 aydir bekliyorum canım ilk defa bu ay ovulasyon testi kullandım bat 8 şubat bekliyorum az önce adet olacakmışım gibi karnım agrıdı acaba belirtimi diye düşunuyo insan:-( Rabbim hayırlısıyla nasip etsin tüm bekleyenlere..

Bende 8 aydir bekliyorum canım ilk defa bu ay ovulasyon testi kullandım bat 8 şubat bekliyorum az önce adet olacakmışım gibi karnım agrıdı acaba belirtimi diye düşunuyo insan:-( Rabbim hayırlısıyla nasip etsin tüm bekleyenlere..

Amin canım ins. Belirti ararken bazen psikolojik bisiler hissediyor insan artık. En kısa zamanda veririz inş mutlu haberleri :KK68:

X