Ovulasyon Testleri Gebeliği Öğrenmek İçin Kullanılabilir mi?

Bat 26 dı bugün azönce test yaptım kocaman bi tek çizgi nezaman olacak stresten regl olamıyoruz ya
dur bakalım canım hemen ümitsizliğe kapılma o testler bazen hemen göstermiyor kan testi yaptır negatifse o zaman üzülürsün o zaman bile hala ümit oluyor adet olana kadar

Ateşimi ölçmüyorüm canim bu ay onuda yapmayi düşünüyordum.
Progesteron kanda mi bakiliyor?
Ben de bu ay yumurtlamadiğimi düşünüyorum.
Sen ne yaptin kan testi yaptirdin mi?
Ateşini mutlaka ölç.Hatta fertility friend sitesine üye ol hergün oraya ateş bilgilerini yükle orada daha net görüceksin.Ben daha gitmedim çünkü testlerim gittikçe koyulaştı.

dur bakalım canım hemen ümitsizliğe kapılma o testler bazen hemen göstermiyor kan testi yaptır negatifse o zaman üzülürsün o zaman bile hala ümit oluyor adet olana kadar
Cansın narin :) inşallah öyledir ümitlerim bitmiş durumdaaaa hayırlısı allahtan hikmetinden sual olunmaz...

Narin sen ne durumdasın.
Yine basa dondum yumurta pesinde kosuyorum canim elma yagini yaptim 2 gün ama 1 saat durabildim cok az kanama gibi bir sey oldu sogan kürüne basladim bugün doktora gidicem bakalim icerde durumlar nasil :)

Cansın narin :) inşallah öyledir ümitlerim bitmiş durumdaaaa hayırlısı allahtan hikmetinden sual olunmaz...
Narinn bugün regl oldummm önümüzdeki maçlara bakıcaz artık bu ay senle akasyadan iyi haberler alalımmmm :) yaptığınız ekstra bişi var mı benide aydınlatınn soğan kürü ne mesela :)

Narinn bugün regl oldummm önümüzdeki maçlara bakıcaz artık bu ay senle akasyadan iyi haberler alalımmmm :) yaptığınız ekstra bişi var mı benide aydınlatınn soğan kürü ne mesela :)
bundada vardır bir hayır canım soğan kürü adetin 7. günü başlayıp 15 gün içiyorsun her gün orta boy kahverengi soğanı 4e bölüp 2 bardak klorsuz suda 5 dk kaynatıp ılıyınca içiyorsun sabah ve akşam yapılıyormuş ben sadece akşam içiyorum canım bugün 3. gün saraçoğlunun sitesinde daha ayrıntılı anlatıyor faydalarınada ordan bakabilirsin

Tesekkürederimmm :):)

Doktor ne dedi canım?
pek bir şey demedi sağ taraf daha hareketli dedi yumurtaları gösterdi 11 mm olanı beğendim dedi cuma tekrar çağırdı ama çalıştığım için gelemem dedim çarşamba cumartesi pazar ilişki önerdi pazartesi gel dedi canım

Hadi hayırlsı canım. Bu ay güzel sonuçlar alırsın inşallah.

arkadaslar ıyı aksamlar,
adetıme 4 gun var bugun ovulasyon testı yaptım yumurtladıgım gunku gıbı koyu cıktı ıkıncı bır yumurtlama olmaz galıba nedenı ne olabılır yardımcı olursanız sevınırım

ben geldimm yumoşları gördük canım küçük küçük bir kaç tane vardı 1 tanesi daha iyi durumda 11mm geçen aya göre iyi ama 9. güne göre küçük mü sizce yaa
Hayır cnm gayet normal 9.günde 11 se 14.günde yaklaşık 21 olacak günde 2 mm hesaplaman gerekir sen takipte kal :):)

Benim başıma geldi böyle bir şey hamile olduğumu düşünmüştüm ama değilmişim. Gebelik testi yapın inşallah siz hamilesinizdir.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…