Ovulasyon Testleri Gebeliği Öğrenmek İçin Kullanılabilir mi?

arkadaşlar bişi sorucam beni aydınlatırsanız sevinirim.şimdi elimde ovülasyon testi var ve reglimi 11 gün kadar geçti.3 gün geçmişken erken hamilelik testi aldım negatif çıktı.ovülasyon testi yapınca çok hafif pembe çizgi oluyor.hamile olsam koyu çıkardı dimi ???

Koyu çıkardı. Zaten 11 gün geçmiş gebelik testi yapsanız sonuç kesin olur.

canım ne durumdasın adet oldun mu? soğan kürü yapmaya karar verdim ben bu ay

Olmadim daha canim ne oluyor bu ay anlamadim ki? Bende yapicam soğan kürü.
Bi adet olsam soğan kürü yapicam hormon tahlili yaptiricam rahim filmi çektiricem ama yok olmadi

Olmadim daha canim ne oluyor bu ay anlamadim ki? Bende yapicam soğan kürü.
Bi adet olsam soğan kürü yapicam hormon tahlili yaptiricam rahim filmi çektiricem ama yok olmadi
hayırdır inşallah testin varsa bir dene canım belki geç gelen bir misafirin vardır

hayırdır inşallah testin varsa bir dene canım belki geç gelen bir misafirin vardır
Bugün yaptim canim misafir falan yok.
Zamaninda adet olsaydim yumurtlama günüm gelmişti nerdeyse 13 gün oldu.
Bakalim 16. gün ovülasyon testi yapacağim pozitif çikacak mi?
Belki adet olmadan hamile kalirim

olmaz diye bir şey yok bizim ov. testleri o kadar gün koyu olduysa her şey olabilir

Akasyacım sen bir kere progesteron testi yaptırsana cnm.Eğer yüksek çıkarsa yumurtlamışsın demektir.Yumurtlamadıysan eğer adet gelmesi uzun sürebiliyor cnm.Benim geçen sene yumurtlamadığım ay 52.gün gelmişti adetim.Ateşini ölçüyormusun peki sabahları

Ateşimi ölçmüyorüm canim bu ay onuda yapmayi düşünüyordum.
Progesteron kanda mi bakiliyor?
Ben de bu ay yumurtlamadiğimi düşünüyorum.
Sen ne yaptin kan testi yaptirdin mi?

Ateşimi ölçmüyorüm canim bu ay onuda yapmayi düşünüyordum.
Progesteron kanda mi bakiliyor?
Ben de bu ay yumurtlamadiğimi düşünüyorum.
Sen ne yaptin kan testi yaptirdin mi?
ben ateş ölçerle yatıyorum resmen o da insanı strese sokuyor çıktımı indimi niye çıkmadı derken.. ama çatlamayı takip etmek konusunda iyi bir yöntem canım

kızlar size bi sorum var bilgisi olandan yardım istiyorum.. ben ayın 10'da adet oldum 23 24 ovi kiti pozitif çıktı 25 26 silikleşti görülmicek kadar bgn bi bakim dedim içtigime vs dikkat etmeden T çizgisi koyulaşmaya başladı pozitif gibi yinemi yumurtladım yoksa bu ay preseed jel kullandım omu etkiledi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…