Ovulasyon Testleri Gebeliği Öğrenmek İçin Kullanılabilir mi?

Sen hiç yaptın mı canım

merhaba arkadaşlar bana da yardımcı olabilir misiniz bunlar ovulasyon testlerim hangi gün yumurtlamış olabilirim çunku bir gün arayla koyu çıktı anlamadım en koyu günler sırasıyla ayın 20 ve 22 si tek olan da bugun yaptığım bana da bi el atın gözünüzü sevim

Eklentiler

• IMG_20141225_121710.jpg
    80,7 KB · Görüntüleme: 329
  • IMG_20141225_121911.jpg
    68,6 KB · Görüntüleme: 306
17. günde pozitif görünüyor canım hadi hayırlısı olsun inşallah

17.gün pozitif .Inşallah değerlendirmişsinizdir

17. günde pozitif görünüyor canım hadi hayırlısı olsun inşallah
umarım çünkü diğerini çok iyi değerlendiremedim ilki çok koyu olduğu için peki neden silinip tekrar koyu olmuş olabilir diğerleri hep 5 dk sonra koyulaşıyordu ama bu iki gün anında koyulaşınca anlamadım

17.gün pozitif .Inşallah değerlendirmişsinizdir
değerlendirdim 19 zuda değerlendirdim ama her gün olunca 4 gün üst üste sanırım ne kalite kaldı ne bişi ama bel kasık ağrım 16 başladı hala geçmedi kasık biraz azalsada bel hala aynı bu da normal mi sizce başka da belirtim yok bir de ovu testlerim koyulaşıyor bir de biliyormusunuz duydunuz mu bilmiyorum ama idrara çamaşır suyu dökülen test var o da bira gibi köpürüyo:)

Canım sanırım ovulasyondan sonraki 5. Gündesin(yanılıyorsam söyle) benim bu dönemde belirtilerim başlamıştı.Ama daha kanda sıfırdı.Göğüslerim çok ağrıyordu kasıklarım ağrısı devam ediyordu.Bir hafta sonra test yap gülüm sonucu bizede bildir

canım ıyı aksamlar,
ben ovulasyondan sonra 6. gunumdeyım soyledıgın belırtıler bende de var bu belırtılerın sonucunda hamıle mı oldugunu ogrenmıstın ?

canım ıyı aksamlar,
ben ovulasyondan sonra 6. gunumdeyım soyledıgın belırtıler bende de var bu belırtılerın sonucunda hamıle mı oldugunu ogrenmıstın ?
Evet canım bata 4 gün varken idrardan öğrendim.Işin ilginç tarafı yumurtlamadan sonraki beşinci gün dr kontr. vardı kanda bakıldı 0,1 den bile düşük çıktı.Ondan sonraki 4.gün pozitifleşmeye başladı testler.

hayırlı olsun canım ya ıns benımde vardır gec yumurtlama oldu bu ay benım 22.gun ayın 19 unda cıft cızgıyı yakaladım sag kasıgım cok agrıyor goguslerım dolgunlastı adetım normalde 28 aralık ama gec yumurtlama oldugu ıcın ocak 2 sı gıbı olmam lazım ıns olmam

tabii ki bildiricem ama bende göğüs ağrısı yok ilk hamileliğimde olmuştu bunda kasık ağrısı aşırı şişkinlik ve gazım var çok fena bir de afedersiniz ama idrarım çok köpürüyo anlamadım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…