Ovulasyon Testleri Gebeliği Öğrenmek İçin Kullanılabilir mi?

[/QUOTE="Dnzdnz82, post: 38463886, member: 644931"]İnsalah ama benim pek ümidim yok :KK43: dilerim en kısa zamanda hepimiz iyi haberler paylaşırızzz :) narine yasdım ama beceremedim sanırım :)[/QUOTE]
Insallah canim ben bugun klomene basladm esimede ari sutu bal polen yediriyorum biraz da o ugrassin :) insallah 2015 ugurlu gelir hepimize

İnşallah yoktur canım. Doktor bana ilgisiz davrandı diye düşünüyorum.
Ultrasonda baktı kist yok dedi hormon tahlili yaptı fakat sonuçlarını doğru düzgün değerlendirmedi.
Pko olabilir dedi sadece.
Olabilir mii hayret bişey adam gibi söyleseymiş ya neyin olup neyin olmadığını! Bazı doktorlar beni çıldırtıyor yaa! Sen başka düzgün, pozitif bir dr a görün canım, bu dr un dediklerini de unut...

Olabilir mii hayret bişey adam gibi söyleseymiş ya neyin olup neyin olmadığını! Bazı doktorlar beni çıldırtıyor yaa! Sen başka düzgün, pozitif bir dr a görün canım, bu dr un dediklerini de unut...
Dün biraz araştırdım canım doktor büyük ihtimalle beni strese sokmak istemedi.
Bendeki pko belirtileri adet düzensizliği ve Lh/Fsh oranı. Kistim yokmuş.
Doktor rahim filmi çekip 3 ay bekleyeceğini söyledi o 3 ayda genelde hamile kalıp geliyorlar dedi :)
Ben de boş durmayıp soğan kürü falan yapacağım.

Kızlar bugün yaptıklarım en alttaki de ovulasyon çizgim

Eklentiler

• IMG_20141223_092728.jpg
    IMG_20141223_092728.jpg
    82,4 KB · Görüntüleme: 472
Dün biraz araştırdım canım doktor büyük ihtimalle beni strese sokmak istemedi.
Bendeki pko belirtileri adet düzensizliği ve Lh/Fsh oranı. Kistim yokmuş.
Doktor rahim filmi çekip 3 ay bekleyeceğini söyledi o 3 ayda genelde hamile kalıp geliyorlar dedi :)
Ben de boş durmayıp soğan kürü falan yapacağım.
Hah tamam o zaman, canını sıkma da sorub yok :KK70: inşallah sen de göbişte kuzunla gidersin gelecek sefere :KK36:

Narin regl oldun mu? Klomeni doktor mu vardi?
yavaş yavaş oluyorum canım tam başlayamadı daha klomeni geçen ay doktor vermişti yumurtalar yavaş büyüyor diye sen ne yaptın test yaptın mı kırmızılardan gelen giden var mı yoktur inşallah

yavaş yavaş oluyorum canım tam başlayamadı daha klomeni geçen ay doktor vermişti yumurtalar yavaş büyüyor diye sen ne yaptın test yaptın mı kırmızılardan gelen giden var mı yoktur inşallah
Test dün yaptım negatif :KK43:
Kırmızılarda yok.
58 gün sonra hamile olduğunu öğrenen olmuş umutlar tükenmedi :)

Test dün yaptım negatif :KK43:
Kırmızılarda yok.
58 gün sonra hamile olduğunu öğrenen olmuş umutlar tükenmedi :)
:KK48: bencede tükenmesin canım ne olur ne olmaz.. hatta 2 ay adet olmayıp o arada bile hamile kalan olmuş çalışmalarıda ihmal etmemek gerek :KK22:

Maşallah canım ne güzel çifter çifter görmüşsün çizgileri :) hayırlısıyla kucağına alırsın inşallah :) bat gününde mi yaptn testi canım?
canım sat 28 kasımdı dün yaptım çıktı sabahları mide bulantısı haalsizlik oluyordu dün akşamda acile gidince b hcg 133 çıkdı inşallah artar bugun tekrar yaptırcam

Belki de biz bu ay yumurtlamadık o yüzden adet olmadık.
Benim normalde göğüslerim ovülasyondan adete kadar taş gibi olurdu bu ay öyle olmadı içleri boşalmış gibi:KK48: Bence de çalışmalara devam :KK48:
:KK48: bencede tükenmesin canım ne olur ne olmaz.. hatta 2 ay adet olmayıp o arada bile hamile kalan olmuş çalışmalarıda ihmal etmemek gerek :KK22:

Narin ve akasya adet döngüleriniz uzun sanırım hayıt otunu denediniz mi ben iki ay üstüste düzensiz oldum ilk defa içmeye başladığım ay normale döndü doğal ostrojen olduğu için zararıda yok denemediyseniz deneyin..
:KK48: bencede tükenmesin canım ne olur ne olmaz.. hatta 2 ay adet olmayıp o arada bile hamile kalan olmuş çalışmalarıda ihmal etmemek gerek :KK22:[/QUOT

Slm arkadaslar araniza yeni katildim burda okuduklarimdan sonra ovu testi yaptim adetiminde 1.gunu ama adet olmadim test sonucuda soyle sizce hamis miyim:110:
20141223_135418.jpg

X