Ovulasyon Testleri Gebeliği Öğrenmek İçin Kullanılabilir mi?

Benim yumurtlama 22 aralık gece saat 10 du canım.Ağrısından anlıyorum ovulasyon testide pozitifti canım.O gece ilişki oldu. Ama kasık ağrılarım o günden beri devam etti.Ayağa kalkınca batmalar da öyle.Ilk defa bu ay göğüslerim 12 gün önce ağrımaya başladı.Ama 4 gün önce dr kontrolüm vardı bhcg alalım dedi 0,1 çıktı.Ama bir ümit yükselir diye bekliyorum çünkü test zamanı adete 8 gün vardı.

benim 10 gündür falan süren gögüslerimde ağrım var ama o oluyor bikaç aydır..neden bilmiyoryum..bel ağrım ve kasık ağrım oluyo ara ara...adet belirtisi gibi ama bilemedim
Canım benim iki oğlum var ben kızım olur diye üçüncüye niyetlendim.Önceki hamilelik belirtilerimden tek hatırladığım adet olacak gibi ara ara gelip geçen ağrı ve akıntımdı

İnşallah yükselir canım ya umudumuzu kaybetmemeliyi

Canım benim iki oğlum var ben kızım olur diye üçüncüye niyetlendim.Önceki hamilelik belirtilerimden tek hatırladığım adet olacak gibi ara ara gelip geçen ağrı ve akıntımdı
ayy ne güzel allah bağışlasın.benim bebeğim yok henüz çok istiyoruz 8 aydıruğraşıyoruz.bakalım artık.cuma ya kadar beklemeye çalışacağım tabi o zamana kadar edet olmazsam cuma test yaptırıcam..diğer çocuklarınızı ne kadar beklemiştiniz?

Kızlar rahim filmi çektiren var mı? Ağrılı olduğunu söylüyorlar.
Gerçi doktor uyutarak yapacağını söyledi.

Kızlar dilerim Allah'tan en kısa zamanda böyle olun.Ben iki kere bu duyguyu tattım çok şükür .Inanın çok severek taşıdım.Ama ilkinde 4. Ayda tutturabildik Allahın izniyle .Yaşlı bir teyzemiz ilişki sırasında belinin altına yastık koy başının altında olmasın ,ilişkiden sonrada ayaklarını duvara daya öyle yat yatabildiğin kadar demişti.O at kalmıştım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…