Ovulasyon Testleri Gebeliği Öğrenmek İçin Kullanılabilir mi?

Merhaba, iyi akşamlar herkese yaşadıklarınızı okudum ama hepsini takip edemedim. Ovulasyon testini adetin 9. günü yapmaya başladım adet bittikten iki gün sonra ilişkiye girdik ve 15. gün çizgi biraz daha koyuydu o gün de ilişki oldu. Elimde ovulasyon testi vardı bugün de yapayım dedim T çizgisi silik çıktı. Adetime 8-9 gün var. Sizce gebelik ihtimali var mıdır?

Merhaba, iyi akşamlar herkese yaşadıklarınızı okudum ama hepsini takip edemedim. Ovulasyon testini adetin 9. günü yapmaya başladım adet bittikten iki gün sonra ilişkiye girdik ve 15. gün çizgi biraz daha koyuydu o gün de ilişki oldu. Elimde ovulasyon testi vardı bugün de yapayım dedim T çizgisi silik çıktı. Adetime 8-9 gün var. Sizce gebelik ihtimali var mıdır?
2 gün kala ve adet günü iki çizgide eşit koyulukta hatta t daha koyu cikmaliymis canım gebelik düşünmen için henüz erken gibi kaçıncı günün suan

Canım 9 gün ovulasyonda çıkması için erken biraz adete yakın tekrarla silik çıkması normal

Ikisi dün birisi de bugüne ait kizlar. Ne zaman catlar tahmini

Eklentiler

• IMG-20171007-WA0001.jpeg
    IMG-20171007-WA0001.jpeg
    30,9 KB · Görüntüleme: 83
21. günüm canım reglime 1 hafta var
Daha çok varmış benimde 13 aksam ve 14 gündüz pozitifti 13 14 15 degerlendirdik 27. Gundeyim negatif cikiyor üç günum var yaptim Bugün ama bekliyorum bende seni anliyorum insan sabirsizlaniyor insallah bebisin seninledir değilse de çok bekletmesin rabbim tez zamanda nasip etsin

Kızlar bişey sorcam size.ilk hamileliğimde kan değerim 10.000 e kadar çıktığında bile idrar testinde ikinci çizgi hiç koyu kırmızı olmadı.. hep uçuk bi renkti.. ovulasyon testi kullandım onda da hiç koyu 2. Çizgi göremedim.yumurtlama ve çatlama oluyor.adetlerim düzenli.acaba idrara yeterli oranda geçmediği için mi 2. Çizgiler hep açık renk.. çünkü kanda lh yüksek çıkıyo 12. Gün ama ovulasyon testi koyu kırmızı değil.

Kızlar bişey sorcam size.ilk hamileliğimde kan değerim 10.000 e kadar çıktığında bile idrar testinde ikinci çizgi hiç koyu kırmızı olmadı.. hep uçuk bi renkti.. ovulasyon testi kullandım onda da hiç koyu 2. Çizgi göremedim.yumurtlama ve çatlama oluyor.adetlerim düzenli.acaba idrara yeterli oranda geçmediği için mi 2. Çizgiler hep açık renk.. çünkü kanda lh yüksek çıkıyo 12. Gün ama ovulasyon testi koyu kırmızı değil.

Farkli testler ile denedin mi

Sizce bu 2. Çizgi silik mi ? Böyle olmasi silik mi sayılıyo?dün öglen böyleydi akşam bundan daha silik oldu.şimdi yine bu şekilde anlayamadım.:110:

Eklentiler

• 20171014_122159.jpg
    20171014_122159.jpg
    50,1 KB · Görüntüleme: 119
Kimileri bozuk ama bu şekilde ama hic tam koyu 2.çizgi goremedim

Eklentiler

• 20171014_125951.jpg
    20171014_125951.jpg
    18 KB · Görüntüleme: 114
Geçen ay adetimin 12. Günü doktora gitmistim kurtajdan sonra bi problem var mı diye. kana bakalım dedı bide ultrasona baktı. Kanda lh 24.5 çıktı.yumurtada 20.5mm olmuş.bi iki gune çatlar demisti..bi problem olmadigini soylemisti

X