Ovulasyon Testleri Gebeliği Öğrenmek İçin Kullanılabilir mi?

Kesin hamilesindir
Benimde 23 gün geçti testler negatif çıkıyor anlamadım valla kafam karışık

Kızlar benimde bugün adet olmam lazim di olmadım bugün idrar testi yaptım negatifti bakalım hayırlısı beklicem artık pek ümidim yok ama

Sen test yaptin mi peki canım? Bende olmadım daha ama goguslerim ağrıyor arada birde kasiklarim
Hadi hayirlisi evet yapdim ama cimadi benim de agriyor igne batar gibi goyuslerim arada agriyor ama zaten prolaktin hapi
Sen test yaptin mi peki canım? Bende olmadım daha ama goguslerim ağrıyor arada birde kasiklarim
yapdim canim cikmadi olsada kurtulsam die dusunuyorum artik bugun 7 gunum oldu adet gecikdi

Kizlar bebek kedndini saklamaz yani kan testinde mutlaka cikardi. Sen yine bi dr gorun derim. Bu kadar zaman gecmeside normal degil

Kızlar rabbim hepimizin gonlundekini nasip etsin tez zamanda inşallah bat a son 5 gün bi ovulasyon testi bakayım dedim hafif koyu cikti bir kaç gündür yapmıyordum yumurtlamadan sonra yok gibi cikiyordu t cizgisi umut varmı besinci ayim cok istiyorum bebegim olsun banada bi yardimci olurmusunuz lutfenn:dua:

Eklentiler

• 20171005_225317.jpg
    20171005_225317.jpg
    11,5 KB · Görüntüleme: 106
Kızlar rabbim hepimizin gonlundekini nasip etsin tez zamanda inşallah bat a son 5 gün bi ovulasyon testi bakayım dedim hafif koyu cikti bir kaç gündür yapmıyordum yumurtlamadan sonra yok gibi cikiyordu t cizgisi umut varmı besinci ayim cok istiyorum bebegim olsun banada bi yardimci olurmusunuz lutfenn:dua:
Canım bu teste bişey diyemem.benim bundan daha koyuydu adet oldum.ama bekle belki adet yaklastikca daha da koyu olur

X