Ovulasyon Testleri Gebeliği Öğrenmek İçin Kullanılabilir mi?

Bugün beklenen adet tarihim Üstteki ovulasyon testim ilk defa bu kadar net koyu gördüm. Hatta C çizgisinden daha koyu gibi geliyor T çizgisi.
Alttaki gebelik testim . Hamileliyim . Şuan 2 günde bir kan verip artış var mı diye kontrol ediyorum hemüz doktora gitmedim .
Sat 30 ağustos bat 26 eylül ayın 20 snden beri hafif silik çizgiyle hamilelik testinde pozitifi gördüm. 22 snde kan tahlili yaptırdım 40 çıktı , 25 i tekrar kan testi yaptırdım 227 çıktı . Bende değerlerim normal mi onu araştırıyorum. Umarım testlerin size faydası olur.
Canım hayırlı olsun.darısı bekleyenlerin başına inşallah.

Persembe bat günüm buda ovulasyon testim.anlamı varmi emin değilim.

Eklentiler

• 20170926_121203.jpg
    20170926_121203.jpg
    10,7 KB · Görüntüleme: 123
Canım bi kanda baktirsana bugün yine imkanın varsa bu kadar gün koyu çıkması inşallah kist falan yoktur hani kesin bence ağrın falan varmı yumurtlaman ne zaman olmuştu ne zaman pozitif çıkmıştı hangi günleri degerlendirmistin
Canim ben bu ay klomen kullandim ayin 8 inde ovitrelle vuruldum. Ayin 12sinde de yumurtlama akintim geldi. Belki kist olmustur. Ama kist lh arttirir mi pek sanmiyorum. Su gibi kivamsiz akintim bel agrim var. Hic yumurtluyomusum gibi de degil. Vucudum benle iyi bi dalga geciyo

Bugün beklenen adet tarihim Üstteki ovulasyon testim ilk defa bu kadar net koyu gördüm. Hatta C çizgisinden daha koyu gibi geliyor T çizgisi.
Alttaki gebelik testim . Hamileliyim . Şuan 2 günde bir kan verip artış var mı diye kontrol ediyorum hemüz doktora gitmedim .
Sat 30 ağustos bat 26 eylül ayın 20 snden beri hafif silik çizgiyle hamilelik testinde pozitifi gördüm. 22 snde kan tahlili yaptırdım 40 çıktı , 25 i tekrar kan testi yaptırdım 227 çıktı . Bende değerlerim normal mi onu araştırıyorum. Umarım testlerin size faydası olur.
Hayirli olsun saglikla kucagina al insallah

Bu testler laboquick mi? Benim ovulasyon da boyle cikiyor adet gunum ama gebelik cikmiyor

Bu testler laboquick mi? Benim ovulasyon da boyle cikiyor adet gunum ama gebelik cikmiyor
Evet markası laboquick . Hamilelik testimi farklı testlerle de denemiştim ilk başlarda lab

evet teslerim laboquick . Bazılarında idrarda çok geç çıkarmış o yüzden adetin gelmezse bira güne yenile inşallah istediğin gibi olur sonuç

Anlami olabilir canim yabanci forumlari cok arastirdim dun. Gittikce koyulasirsa gebelik testi de yap
Bi ay daha bana böyle olmuştu ertesi gün yaptığımda çizgi siliklesti bende adet olmuştum başka da testim kalmadı. Adetim geçerse hcg yaparım ama umudum yok hamile olursam büyük süpriz olur.

mrb kızlar bende hamile kalmak için uğraşanlardanım 1 kızım var Allah kısmet ederse ikinciyi istiyorum. Sat 4 Eylül ,
Bata 5 gün kaldı bugün ilk idrarla gebelik testi yaptım negatif hayalet çizgi bile yok :KK12:sabah ovulasyon testi yaptım ikinci çizgi silik çıktı maalesef. 5 günüm var bata. ilk hamileliğimi bata 3 gün kala yaptığım gebelik testinde öğrenmiştim.
Allah bebiş isteyen herkesin yüzünü güldürsün inşallah güzel haberler alırız hep birlikte:anneadayı::anneadayı::anneadayı:

mrb kızlar bende hamile kalmak için uğraşanlardanım 1 kızım var Allah kısmet ederse ikinciyi istiyorum. Sat 4 Eylül ,
Bata 5 gün kaldı bugün ilk idrarla gebelik testi yaptım negatif hayalet çizgi bile yok :KK12:sabah ovulasyon testi yaptım ikinci çizgi silik çıktı maalesef. 5 günüm var bata. ilk hamileliğimi bata 3 gün kala yaptığım gebelik testinde öğrenmiştim.
Allah bebiş isteyen herkesin yüzünü güldürsün inşallah güzel haberler alırız hep birlikte:anneadayı::anneadayı::anneadayı:
5 gün test için erken inşallah hamile kalırsın. Beklemek zor.

Asilama miydi? Oran cok dusuk ya ben de kararsizim yaptirsam mi diye cunku sonu boyle oluyo... Allah insallah bi dahakinde yuzunu guldurur bekledigime degdi dersin
İnsallah hayırlısı olur bence düşünüyorsan direk tüp bebek yaptır hiç asılamayla uğraşma biz direk tüp bebek istedik doktor bi deniyelim dedi yakalayabiliriz dedi hiç bi sorun yok çünkü dedi bizi yanılttı yine aynı iğneler felan off

İnsallah hayırlısı olur bence düşünüyorsan direk tüp bebek yaptır hiç asılamayla uğraşma biz direk tüp bebek istedik doktor bi deniyelim dedi yakalayabiliriz dedi hiç bi sorun yok çünkü dedi bizi yanılttı yine aynı iğneler felan off
Bizim doktor da asilama diyr israr ediyo ama cok pahali
İki kere asilama yaptirsam nerdeyse tup bebek parasi hem de onca hormon alcaz

X