Ovulasyon Testleri Gebeliği Öğrenmek İçin Kullanılabilir mi?

Var canım düşük yaptım gitti bebiş olsun hayırlısı
Canım çok üzüldüm ya. Evet en azından hamile kalabiliyosun.birde düşükten sonra tekrar hemen hamile kaliyorlarmis.çok örneği var etrafimdaki da.Allah sağlıklı sıhhatli gebelik versin hepimize inşallah

Benimde 3 gün kaldı adetime inşallah olmam da şu aşilama olayina hiç girmem ama hiç bir belirtim yok.

Benimde 3 gün kaldı adetime inşallah olmam da şu aşilama olayina hiç girmem ama hiç bir belirtim yok.
İnşallah canimm valla hiç bi belirti yok sace bayadir göğüs ağrısı var sace inşallah bu ay beraber hamile kalırız inşallah adet olmasın aşılamadan bende çok korktum gerçekten hiç bi zorluğu yok alttan muayene gibi gerçekten tabi insan biraz ürküyo ama 5 dakika sürmüyo

Kizlar bugun adet gunum ovulasyon testim yine pozitif cikti. Test cizgisi controlden daha koyu yani bu üç oldu. Aksama kadar gelmezse akinti doktora gidicem

Kizlar bugun adet gunum ovulasyon testim yine pozitif cikti. Test cizgisi controlden daha koyu yani bu üç oldu. Aksama kadar gelmezse akinti doktora gidicem
Canım bi kanda baktirsana bugün yine imkanın varsa bu kadar gün koyu çıkması inşallah kist falan yoktur hani kesin bence ağrın falan varmı yumurtlaman ne zaman olmuştu ne zaman pozitif çıkmıştı hangi günleri degerlendirmistin

Bugün beklenen adet tarihim Üstteki ovulasyon testim ilk defa bu kadar net koyu gördüm. Hatta C çizgisinden daha koyu gibi geliyor T çizgisi.
Alttaki gebelik testim . Hamileliyim . Şuan 2 günde bir kan verip artış var mı diye kontrol ediyorum hemüz doktora gitmedim .
Sat 30 ağustos bat 26 eylül ayın 20 snden beri hafif silik çizgiyle hamilelik testinde pozitifi gördüm. 22 snde kan tahlili yaptırdım 40 çıktı , 25 i tekrar kan testi yaptırdım 227 çıktı . Bende değerlerim normal mi onu araştırıyorum. Umarım testlerin size faydası olur.

Eklentiler

• IMG_2371.JPG
    15,9 KB · Görüntüleme: 589
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…