Ovulasyon Testleri Gebeliği Öğrenmek İçin Kullanılabilir mi?

Bende iyiyim hala anlamadım bebişi mi ne mide bulantım var ne birşey adet gecikmetg dışında hiçbir belirti yok işte perşembe 37.44çıkmıştj şimdi ne durumda bilmiyorum pazartesi muayene olacam
Imkanin varsa bugün hcg baktirsana canım aynı bakılan yerde yüksek işi takip et pazartesi de bakılır iki güne bir bakılması gerekiyormuş ya bebistir yüksek hcg canım

Bende iyiyim hala anlamadım bebişi mi ne mide bulantım var ne birşey adet gecikmetg dışında hiçbir belirti yok işte perşembe 37.44çıkmıştj şimdi ne durumda bilmiyorum pazartesi muayene olacam
Imkanin varsa bugün hcg baktirsana canım aynı bakılan yerde yüksek işi takip et pazartesi de bakılır iki güne bir bakılması gerekiyormuş ya bebistir yüksek hcg canım

Yada erken yumurtladgm canım hadi inşallah güzel haberler verirsin bize
Ben testleri gündüz 12 de yapıyorum yapayım dedim 2. Dakikada çektim bu resmi de su an tam pik yaptı sanırım 10. Saniyede iki çizgide anında gözüktü canim

Eklentiler

• 20170923_122617.jpg
    17,1 KB · Görüntüleme: 68
Pazartesi baktıraaam canım bugün imkanlm yok gitmeye
Rabbim kucağına almayı nasip etsin canım mide bulantı n olması için hcg 'nin baya yüksek olması gerekiyor tabi bulantı kişiden kişiye değişirde su an senin için erken arkadaşım hamile bulantilari 2 aylıkken basladi ı idrarda baktı hamile değildi hiç belirtiside yoktu sadece adetim gecikti diyordu su an 3 aylık lar sizde sağlıkla hayirlisiyla kavusun bebeğin seninle inşallah canim

İnşallah canım evet ben iyi bilirim bulantıjapg kızımda 9ay çektim

Kız. Nasıl. Cinsiyetçok şaşırdım o nasıl oluyo kız....
Ben bu ovulasyon testini öğrenmeye çalışırken bi forumda okudum adet bitince sürekli korunmalı ilişkiye giriyorlar aynı zamanda ovulasyon testi yapıyorlar çift çizgiyi yakalayınca testi günde iki kere 4 saat arayla yapıyorlar siliklestigi an tek korunmasız ilişki ye giriyorlar ay boyunca bir sefer erkek bebekleri sansi cok yuksek mis oyle y kromozomu tasiyan spermler ilk yumurtaya ulasiyormus x kromozomu taşıyanlar daha geç ulasiyormus yumurta patladığı gün tek ilişkiyle y kromozumlu spermler ilk yumurta ile karşılaşacağı için erkek olma olasılığı yükseliyormus

Kızlar ben hamile değilim herhalde olmayacak mı ne bugün gittim 6 gün öncesine kadar sonuç veren testi aldım ve negatif

Vay ben hiç bilmiyordum ama garip yani Allâh bilir en iyisini o kız derse erkek olamaz hayırlısı olsun da yeter

Yaa daha minicik bir bebiş var karnımda ama 5.hafta yazıyo

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…